Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Medicinos naujienos » Peržiūrų: (896) Komentarų: (0) (20.06.2017 - 19:24)

Atsakymas skiepų šalininkams

Būtina pateikti visą informaciją apie skiepus.

Skiepijimas, ko gero, yra pati prieštaringiausia tema, kalbant apie visuomenės sveikatą. Vakarų medicina sukūrė tris pagrindines strategijas, kaip atgauti ir išsaugoti sveikatą: medikamentus, chirurgiją ir skiepus. Vaistai ir chirurgija taikomi jau tūkstančius metų, nors dar prieš maždaug 70 metų vaistai daugiausia buvo gaminami iš augalinių medžiagų ar natūralių neorganinių junginių.

Skiepai daug naujesnis išradimas; juos įdiegė Edwardas Jenneris, Louis Pasteuras, Robertas Kochas ir kiti mokslininkai maždaug XVIII a. pabaigoje ir XIX amžiuje. Pagrindinė idėja buvo: taikant nusilpnintą (ar panašią) konkretaus patogeno formą, paprastai virusą ar bakteriją, sukelti imuninės sistemos reakciją, tikintis, jog taip imuninė sistema bus pakankamai suaktyvinta, kad pajėgtų kovoti su infekcija, jei kada nors su ja susidurtų. Kadangi tokia reakcija nesitęsia amžinai, kartkartėmis būtina revakcinacija.

Atsakymas skiepų šalininkams

Žinoma, esama ir kitų metodų, kaip suaktyvinti imuninę sistemą kovai su infekcija, bet jie nėra tokie specifiniai, kaip skiepijimas. Vienas iš metodų - leisti naiviai (nepatyrusiai) imuninei sistemai pačiai grumtis su aplinkos iššūkiais. Vaikams, kurie daugiausia laiko praleidžia vidaus patalpose, uždaroje, beveik hermetiškoje erdvėje, nesusidaro tokio paties lygio natūralus imunitetas, kaip vaikams, reguliariai žaidžiantiems lauke. Anksčiau ši idėja buvo vadinama higienos hipoteze, tačiau, kadangi dabar žinome, jog imunitetui formuotis svarbi plataus bakterijų spektro ir įvairių žarnyno mikroorganizmų raida, tad tikslesnis pavadinimas būtų „mikrobiomo hipotezė".

Papildomai prie to, kad su išorine aplinka liečiasi mūsų išorinės gleivinės (akys, nosis, burna), kitas tiesioginis organizmo kontaktas su aplinka vyksta, kai vartojame vandens ir maisto. Čia taip pat esti problemų, nes aplinka, kurioje gyvename, pasidarė pernelyg sterili. Daržovės ir žalumynai neretai auginami hidroponiškai (be žemės), apdorojami chemikalais, daugelyje produktų esama konservantų, kurie nužudo bakterijas. Noras padaryti taip, kad produktai turėtų ilgesnius vartojimo terminus ir tuo pat metu iki minimumo sumažinti tikimybę juos vartojant užsikrėsti patogenais, sudarė tokią situaciją, kad dauguma žmonių vartoja sterilius maisto produktus, o vanduo jo tiekimo sistemoje sterilizuojamas chloru.

Vaikai vis dažniau išvysta pasaulį per cezario pjūvį ir nesusiduria su motinos bakterijomis kaip tie kūdikiai, kurie gimsta natūraliai, savo ruožtu mažyliai, vietoj motinos pieno maitinami dirbtiniu mišiniu, negauna iš motinos vertingų antikūnų.

Maisto medžiagos ir maisto kokybė-tai dar vienas esminis šaltinis, užtikrinantis imuninės sistemos - žmonijai iki šiol žinomos sudėtingiausios ir protingiausios patogenų valdymo sistemos - veiklai reikalingų išteklių. Todėl manome, kad imuninė sistema funkcionuos nepriekaištingai bet kokiomis sąlygomis, kad tai yra garantuota. Deja, jei vartojame nevisavertį maistą, o tai mūsų laikais jau pasidarė norma, turėti normaliai funkcionuojančią imuninę sistemą neįmanoma.

Visa tai reiškia, kad vis daugiau vaikų nesugeba suformuoti tokio imuniteto, koks žmonėms numatytas gamtos, todėl vis labiau reikia kliautis medikamentais ir skiepais. Kai to nepakanka, į pagalbą ateina chirurgija, šalindama pažeistą organą, netekusį savo gebėjimo funkcionuoti tinkamai, nes jis dešimtimis metų būdavo perkraunamas ar turėjo nepakankamą krūvį, ar ir viena, ir kita.

Senkant medikamentų „upeliui", farmacijos įmonės sieja visas viltis su vakcinų plėtra. Skiepų gamintojai dažnai gauna iš valstybės papildomų lengvatų ir naudojasi greitesne licencijavimo tvarka, be to, 29-ose šalyse vakcinų gamintojai atleisti nuo bet kokios atsakomybės už skiepo padarytą žalą - vietoj jų atsako vyriausybės. Nuo tada, kai 1988-aisiais JAV buvo įsteigta nacionalinė skiepijimo sukeltų žalų kompensavimo programa (angį. VICP), vakcinų aukoms, kurioms pakenkė kaip tik skiepai, išmokėta 3,5 mlrd. USD. Nors ir Aukštesnysis teismas pripažino, kad Pandemrix skiepas sukelia narkolepsiją, Didžiosios Britanijos vyriausybė pateikė sprendimo apeliaciją, bijodama precedento, kokį gali sukelti toks teismo sprendimas.

Nuo tada, kai 1988-aisiais JAV buvo įsteigta nacionalinė skiepijimo sukeltų žalų kompensavimo programa, vakcinų aukoms išmokėta 5 mlrd. USD.

Iš tikrųjų visuomenė klaidinama dėl skiepų saugumo. Reikalaujant, kad tėvai sutiktų skiepyti vaikus, jiems neatskleidžiama visa žinoma ir reikalinga informacija. Mums nuolat pasakojama, kad vakcinos saugios ir efektyvios, deja, moksliniai faktai ir vis daugiau įrodymų, kuriuos gauna viso pasaulio teismai ir vyriausybių kompensavimo sistemos, liudija priešingai. Be to, informavimas reiškia ir pasakojimą apie alternatyvas, pavyzdžiui, kaip pagerinti imuninės sistemos veiklą natūraliomis priemonėmis.

Tarptautinė organizacija Alliance for Natural Health International parengė peticiją, siekdama daryti spaudimą oficialioms institucijoms, kurios atsako už visuomenės sveikatą. Turima pakankamai įrodymų, kad vakcinavimas pasižymi tam tikromis grėsmėmis, kurių neįmanoma numatyti kiekvienam vaikui, kuris vakcinuojamas pagal skiepijimų kalendorių. Kad tėvai galėtų įvertinti riziką, jie turėtų gauti tokios informacijos, kokia pateikiama licencijas išduodančioms institucijoms. Peticiją anglų kalba rasite čia: http://bit.ly/2meSUL7. Pasiskaitykite, pamąstykite ir persiųskite nuorodą savo draugams bei pažįstamiems.

Dr. Robertas Verkerkas, nevyriausybinės organizacijos Alliance for Natural Health International vadovas ir mokslinis direktorius. Tai vartotojų sąjunga, kuri gina vartotojų teises į natūralią sveikatos priežiūrą ir natūralų maistą. Daugiau informacijos galima rasti internete www.anh-europe.org arba apsilankius ANH profilyje socialiniuose tinkluose „Facebook" ir „Twitter" (www.facebook.com/ANH-lnternational ir www.twitter.com/anhcampaign).

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: skiepai, Sveikatos filosofija, Vakcina, vakcinacija, Sveikatos politika, skiepijimas, imuninė sistema

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Ligos, mutacijos
Arya Permana - pats storiausias pasaulyje vaikas...

10-metis berniukas Arya Permana gyvena Vakarų Javos provincijoje (Indonezija) ir turbūt yra pats storiausias vaikas pasaulyje. J...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Naudokite šio augalo lapus: atsikratysite raukšlių, spu...

Šiandiena pateiksime receptą kuris yra labai efektyvus naminis kremas, šviesina odą ir atsikrato strazdanų, aknės ir tamsių dėmi...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ciberžolės paruošimo metodai pagerinti sveikatą...

7000 tyrimų patvirtino, ciberžolė gali pakeisti jūsų gyvenimą, jei jūs panaudosite 4 neįtikėtinus būdus. Oras, kuriuo mes kvė...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Gydomieji grybai jūsų namuose...

Rimtai juos domėtis buvo pradėta XIX amžiaus pabaigoje Anglijoje. Buvo nustatyta, jog šis grybas – tai ne kas kita, kaip visiška...
Užsienio spauda / Paranormal news
Scary Encounters With the Evil Gnomes of Central and South A...
Paranormalios istorijos
Ateivių eksperimentai su manimi...
Spaudos kritika
Spauda per daug reguoja į Moniką Šalčiūtę...
Užsienio spauda / Paranormal news
The Parque Forestal Humanoid Photograph - Santiago, Chile...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Žolelės vaisingumui skatinti...
Užsienio spauda / Paranormal news
TR-3B UFO filmed in Russia - Best evidence yet...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1