- 09.04.2019
- 0.0 Reitingas
- 1443 Peržiūrų
- Komentarai
Šie gana paprasti būdai sugaišins vos kelias minutes, tačiau padės laiku pastebėti sveikatos sutrikimus ir juos pradėti gydyti.
Akys
Tamsūs ratilai paakiuose gali atsirasti dėl 3 priežasčių:
1) dėl miego trūkumo;
2) metams bėgant, oda plonėja ir tampa skaidresnė, todėl poodinės kraujagyslės labiau matomos;
3 ) kraujagyslės yra pernelyg arti odos paviršiaus.
• Jei paakiai patamsėjo staiga, tai gali perspėti apie alergiją.
• Patinusi oda ir patinę paakiai - požymis, jog organizmas prastai šalina skysčių perteklių. Todėl stenkitės mažiau valgyti riebaus, sūraus, rūkyto ir kepto maisto.
Ką daryti?
Norėdami apsisaugoti nuo pajuodavusių paakių, akių niekada netrinkite rankomis, nes galite įnešti infekciją. Jei akis niežti, jas perplaukite nedidelės koncentracijos arbatžolių arbata.
Kūno lankstumo testas
Jei Jūsų kūnas yra lankstus, tai požymis, jog raiščiai ir sąnariai „dirba" gerai, todėl pavojus patirti raiščių ir sąnarių traumas - minimalus.
Atsisėskite ant grindų, ištieskite kojas, rankomis pabandykite pasiekti kojų pirštų galiukus. Kuo lengviau tai padarysite, tuo lankstesnis Jūsų kūnas.
Ką daryti?
Pasak specialistų, kūno lankstumą labiausiai lavina jogos ir mankštos pratimai bei plaukiojimas. Teigiama, jog vos 5 minutės fizinio krūvio per parą pastebimai sustiprina raumenis.
Cholesterolio lygis kraujyje
Plona balta linija apie akies vyzdį perspėja, jog kraujyje padidėjo žalingojo cholesterolio lygis. Dar viedėlės gelsvos dėmės ant akių vokų ir aplink akis.
Ką daryti?
Jei kraujyje padidėjęs cholesterolio lygis, būtina peržiūrėti valgiaraštį, mažiau valgyti riebaus ir kepto maisto, daugiau - vaisių, daržovių, ankštinių kultūrų ir rupaus malimo grūdų patiekalų.
Apie nagus
Apžiūrėjus rankų ir kojų nagus, galima nemažai pasakyti apie sveikatą. Pavyzdžiui, plonos skersinės linijos ar įtrūkimai pažymi tai, kad neseniai Jūs sirgote vidaus organų ligomis. Verta atminti, kad sergant nagai auga lėčiau, todėl atsiranda įtrūkimai ir juostelės.
• Kartais teigiama, jog baltos nagų dėmelės pažymi, jog organizme trūksta kalcio. Pasak specialistų, tai gali būti ir požymis, jog susižeidėte nagus.
• Susisluoksniavę nagai, tai požymis, jog organizme trūksta kalcio. Nagai susisluoksniuoti gali ir dėl kitų priežasčių. Pavyzdžiui, Jūsų rankų ar kojų pirštai ilgai būna vandenyje arba indus plaunate nemūvėdami pirštinių.
• Jei nagai labai blyškūs arba riesti į vidų, tai požymis, jog Jūsų organizme trūksta geležies.
• Jei oda aplink nagus yra skausminga patinusi ar paraudusi, tai požymis, jog į organizmą per įvairius įtrūkimus ir odos žaizdeles pateko infekcija.
Ką daryti?
Nagai turi visada būti sausi ir švarūs, nes drėgną terpę mėgsta įvairios bakterijos. Kai plaunate indus ar dirbate sode, mūvėkite gumines pirštines, kelis kartus per dieną nagus sutepkite drėkinamuoju kremu bei reguliariai vartokite vitaminų.
Dantenos
Rausvos, patinusios, pradėjusios kraujuoti dantenos gali perspėti apie gana sunkias ligas. Paskutiniais moksliniais tyrimais įrodytas tiesioginis ryšys tarp dantenų ligų ir širdies priepuolių.
Ką daryti?
Jei dantenose atsiranda smulkios žaizdelės, kurios ilgai neužgyja ir kraujuoja, būtina kreiptis į gydytoją.
Rankos
Apžiūrėkite pirštų atspaudus. Susmulkinkite pieštukų grafitą, jame pabaksnokite pirštus, kuriuos vėliau prispauskite prie balto popieriaus lapo.
Jei šiame piršto atspaude daugiausiai lanko formos linijų, tai požymis, jog Jūsų sveikata gera.
• Jei pirštų linijos įmantrios, tarpusavyje susikryžiuojančios, patikrinkite kraujospūdį.
• Dabar apžiūrėkite delnus. Pasak specialistų, žmonės, kurių delnai ilgi ir siauri, hipertenzija serga dažniau nei tie. kurių delnai platūs.
Pirštai
Į stiklinę įpilkite labai šalto vandens (galima ir su ledu), jame rankų pirštus pamirkykite 30 sekundžių. Jei pirštų galiukai pabalo ar pamėlynavo, tai požymis, jog Jūsų organizme sutriko kraujotaka. Staigus temperatūros sumažėjimas (arba stresas) sukelia kraujagyslių spazmus ir rankose, kojose, nosyje ir ausyse, todėl šios kūno dalys dėl nepakankamo kiekio pradeda tirpti.
Ką daryti?
Venkite staigių temperatūrų kaitos, šaltuoju metų laiku mūvėkite šiltas pirštines bei avėkite šiltas kojines. Jei rūkote, nedelsdami meskite rūkyti, nes nikotinas sutrikdo kraujospūdį.
Apie odą
Metams bėgant, oda sausėja ir tai normalu. Tačiau, jei kūno oda pernelyg pablyško, sukietėjo ir dažnai pleiskanoja tai perspėjimas, jog sutriko skydliaukės veikla. Sutrikus skydliaukės veiklai, galite staiga priaugti svorio ir pasireikšti apatija. Skydliaukė gamina tiroksiną, kuris gerina galvos smegenų darbą. Jei organizme trūksta tiroksino, nusilpsta atmintis. Jei oda pleiskanoja, o ant kojų atsiranda raudonos dėmės, tai skydliaukė - hiperaktyvi, todėl kiek galima skubiau kreipkitės į medikus.
Ką daryti?
Ypač atidžiai stebėkite pigmentinių dėmių ir strazdanų pokyčius. Tai svarba jei jų ant Jūsų kūno gausu. Jei apgamai pradeda augti, keisti formą ir spalva būtinai pasitarkite su gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau