Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2019 » Gruodžio » 7

Kam šaldytuve reikalinga virtuvės kempinė?

Šeimininkėlių nuomonė, kur laikyti daržoves – šaldytuve ar ne, seniai pasidalino į dvi grupes.

Pirmoji stovykla teigia, kad jos šaldytuve išsaugos savo šviežumą, antroji tvirtina, kad šaltis palieka daržoves be skonio ir aromato.

Abi nuomonės yra teisingos, bet abiem atvejais aišku viena – daržoves reikia suvartoti kaip galima greičiau, kad jos nespėtų sugesti ir neprarado savo naudingų savybių.

Jei paskaičiuotume, kiek maisto kasdien sugenda ir yra išmetama, galima labai pasigailėti, kad mes perkame tiek, kad maistas guli kelias dienas, kol nesugenda…

praktiniai patarimai, daržovės, šaldytuvas, šviežios daržovės

Įdomus pastebėjimas: turkų viešbučiai nusprendė bausti turistu baudomis, jei šie nesuvalgo viso maisto, kurį užsisako. Taip bus išspręsta atliekamo maisto pirkimo ir išmetimo problema.

Bet šiandien ne apie viešbučius, o apie namų šaldytuvą ir apie tai, kaip išsaugoti vaisių ir daržovių šviežumą šaldytuve.

O sugenda vaisiai ir daržovės šaldytuve greičiau dėl vienos priežasties – jie sugeria drėgmę, esančią šaldytuve ir todėl greit supūna.

praktiniai patarimai, daržovės, šaldytuvas, šviežios daržovės

Kaip to išvengti?

Jums tik reikia įdėti į šaldytuvą virtuvinę kempinėlę! Ji sugers drėgmę ir neleis produktams ja prisisotinti. Tai jūs galėsite išsaugoti produktus visą savaitę!

O kokia jūsų nuomonė, ar tai veiksminga? Pasidalinkite komentaruose. Galimai, tai dar vienas internete plintanti nesąmonė?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.08.2022 laikas 22:15 Tūkstančiai geriausių mokslininkų pripažįsta: ‘Pasaulinis atšilimas yra apgavystė’
Tūkstančiai geriausių mokslininkų pasirašė dokumentą, kuriame teigiama, kad visuotinis atšilimas yra apgaulė, skirta kraštutinių kairiųjų globalistų politinei darbotvarkei įgyvendinti.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:54 Potvyniai Kinijoje: 16 žuvusiųjų ir 36 dingusieji be žinios Činghajaus provincijoje
Staigi liūtis sukėlė nuošliaužą ir nukreipė upės tėkmę į šoną, sukeldama potvynį

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:50 Ankstyvas sniegas Ridderyje, Rytų Kazachstane
Pirmasis sniegas iškrito 1870 m aukštyje virš jūros lygio Ridderyje, Rytų Kazachstane.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 17:23 Receptai | Patiekalai Lašiša su kreminiu špinatų padažu

Ruošdama patiekalą iš lašišos visada žinau, kad tai bus greita ir be galo skanu. Kadangi lašišai pakanka vos kelių minučių keptuvėje arba 12-15 minučių orkaitėje, dėl to lašišą ruošti vakarienei yra vienas malonumas. Ir tikiuos...

Skaityti daugiau

Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)
16.08.2022 laikas 18:16 Receptai | Patiekalai Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)

Gardūs kukurūzų blyneliai - labai gardus patiekalas, kuri nesunkiai pasigaminsite pagal pateikta receptą šioje svetainėje. Daug geru ir išbandytu receptu vienoje vietoje, kuriuos tiesiog privalote išmėginti!

...

Skaityti daugiau

15.08.2022 laikas 23:34 Receptai | Patiekalai Nekeptas šokoladinis maskarponės sūrio tortas

Atsipjaunate torto, paragaujate kąsnelį ir sakote “mmmmm, kaip nerealiai skanu…!!“ –  būtent taip nutiks, kai paragausite pirmąjį šio nuostabaus torto kąsnelį. Tirpstantis burnoje, nepakartojamai š...

Skaityti daugiau