Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 7

Kam šaldytuve reikalinga virtuvės kempinė?

Šeimininkėlių nuomonė, kur laikyti daržoves – šaldytuve ar ne, seniai pasidalino į dvi grupes.

Pirmoji stovykla teigia, kad jos šaldytuve išsaugos savo šviežumą, antroji tvirtina, kad šaltis palieka daržoves be skonio ir aromato.

Abi nuomonės yra teisingos, bet abiem atvejais aišku viena – daržoves reikia suvartoti kaip galima greičiau, kad jos nespėtų sugesti ir neprarado savo naudingų savybių.

Jei paskaičiuotume, kiek maisto kasdien sugenda ir yra išmetama, galima labai pasigailėti, kad mes perkame tiek, kad maistas guli kelias dienas, kol nesugenda…

praktiniai patarimai, daržovės, šaldytuvas, šviežios daržovės

Įdomus pastebėjimas: turkų viešbučiai nusprendė bausti turistu baudomis, jei šie nesuvalgo viso maisto, kurį užsisako. Taip bus išspręsta atliekamo maisto pirkimo ir išmetimo problema.

Bet šiandien ne apie viešbučius, o apie namų šaldytuvą ir apie tai, kaip išsaugoti vaisių ir daržovių šviežumą šaldytuve.

O sugenda vaisiai ir daržovės šaldytuve greičiau dėl vienos priežasties – jie sugeria drėgmę, esančią šaldytuve ir todėl greit supūna.

praktiniai patarimai, daržovės, šaldytuvas, šviežios daržovės

Kaip to išvengti?

Jums tik reikia įdėti į šaldytuvą virtuvinę kempinėlę! Ji sugers drėgmę ir neleis produktams ja prisisotinti. Tai jūs galėsite išsaugoti produktus visą savaitę!

O kokia jūsų nuomonė, ar tai veiksminga? Pasidalinkite komentaruose. Galimai, tai dar vienas internete plintanti nesąmonė?

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2020 laikas 20:07 Indigo „Magnetiniai“ Vaikai

Apie nepaprastus vaikus, galinčius pritraukti įvairius daiktus, imta kalbėti prieš gerą ketvirtį amžiaus. Šiuo metu jie priskiriami taip vadinamiems indigo vaikams.

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 18:55 Pachacamaco Stabas Pati Paslaptingiausia Statulėlė Pasaulyje
Legendinis niršių Ispanijos konkistadorų letenų išvengęs aukštaūgio žmogaus dydžio medinis stabas yra autentiškas – tačiau tai gal net ne visai tai, kas apie radinį buvo žinoma iki šiol. Statula yra dar senesnė, nei manyta – tad ją galėjo garbinti dar prieš inkus egzistavę žmonės....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 15:57 Jūros druska, juodieji pipirai ir citrina geriau nei vaistai?
Druska, pipirai ir citrina labai gerai salotose.  Bet tai toli gražu ne vienintelis įmanomas jų panaudojimas, jie gali pasitarnauti ir kaip gydomosios priemonės. Žmonės visoje žemėje naudoja šiuos produktus,  kad susidorotų su įvairiais sveikatos sutrikimais....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 10:40 JAV Kariuomenė: NSO paviešinimas didelė žala JAV nacionaliniam saugumui

2004 m. lapkritį JAV Karinio laivyno pilotai, dislokuoti lėktuvnešyje „USS Nimitz“, skrydžio metu susidūrė su saldainiuko „Tic-Tac“ formos neatpažintu skraidančiu objektu (NSO), kuris virš Ramiojo vandenyno judėjo taip, tarsi jam negaliotų fizikos dėsniai, rašo „CBS ...

Skaityti daugiau

19.01.2020 laikas 23:27 Namų vaistas nuo plaučių ligų. Pamiršk kosulį!
Labai daug žmonių kenčia nuo kvėpavimo takų ligų. Dažniausi negalavimai yra astma, bronchitas ir įvairių rūšių kosulys.

Skaityti daugiau