Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Gegužės » 22

Kas 5 sekundes „iPhone“ be komandos fotografuoja savininko infraraudonųjų spindulių nuotrauką

„TikTok“ vaizdo įrašas, kuriame rodomas mobilusis prietaisas, darantis iPhone vartotojo infraraudonųjų spindulių vaizdus, jau keletą dienų sklando internete, ir daugelis stebėtųjų lieka nustebinti, rašo fox8.com

„TikTok“ vaizdo įraše, kurį bendrino vartotojas Bree Thomasonas, rodoma skaitmeninė kamera su infraraudonųjų spindulių objektyvu, kuri fiksuoja iPhone vartotoją, stebintį jo pagrindinį ekraną. Kai iPhone vartotojas pažvelgia į įrenginį, Thomasono skaitmeninė kamera užfiksuoja iPhoną, kaip be komandos iPhone, kas 5–10 sekundžių fotografuodama kelis infraraudonųjų spindulių vaizdus.

Nuo to laiko, kai gegužės 8 d. vaizdo įrašas buvo įkeltas į socialinę žiniasklaidą, jis sulaukė daugiau nei 230 000 teigiamų įvertinimų ir daugiau nei 18 000 bendrinimų.

Nors šis atradimas gali sukelti paniką, kai kuriems vartotojams, Apple teigia, kad iš tikrųjų tai tik iPhone aspektas, leidžiantis vartotojams valdyti savo veido ID (identifikavimą)  ir Animoji (animacinių jaustukų funkcija). Pasak Apple, šią funkciją gali naudoti iPhone X ir naujesni modeliai bei iPad Pro modeliai su A12X Bionic lustu.

Bendrovė teigia, kad ši funkcija yra naujos „TrueDepth IR“ fotoaparato dalis. Šioje juodoje vagoje ekrano viršuje esančioje kameroje yra daugybė aukštųjų technologijų komponentų, tokių kaip „prožektorius“, infraraudonųjų spindulių kamera ir infraraudonųjų spindulių spinduliuotė.

Oficialūs pareigūnai sako, kad tuo metu naudodamiesi iPhone jis skleidžia 30 000 infraraudonųjų spindulių taškų , kad galėtų atpažinti ir nupiešti veidą, o tai leidžia iPhone X sukurti 3D vartotojo veido žemėlapį. Ši TrueDepth IR kamera tai gali padaryti pakankamai greitai, kad palaikytų 3D judesio duomenų kūrimą, teigė komanda.

konspirologija, technologijos, iPhone

Taigi, taip, jūsų iPhone iš esmės daro „nematomas“ jūsų nuotraukas, bet ne dėl tų priežasčių, dėl kurių jūs galite pagalvoti.

Paranormal komentaras: Po pirmojo šio nuostabaus vaizdo įrašo peržiūros daugelis iPhon vartotojų patyrė šiokį tokį šoką ir baimę, tačiau, laimei, ši kompanija visiems viską paaiškino. Tai yra, funkcija reikalinga tik vartotojo patogumui, nes Billas Gatesas ir kiti panašūs į juos, nemiega naktimis, galvodami, kaip pagerinti žmonių gyvenimą. Todėl, žinoma, dabar, šiems žmonėms kyla klausimų: o, kaip dar jiems pagerinti žmonių gyvenimą be jų žinios?

Pavyzdžiui, ar iPhone leidžiama naudoti tik infraraudonųjų spindulių vaizdus, ar jis daro kitus vaizdus, pavyzdžiui, rentgeno spindulius? O ką jis tada darys su šia rentgeno nuotrauka? Siunčia į telefoną gydančiam gydytojui? O gal diagnozę nustato dirbtinis intelektas?

Taip pat neaišku, ar šis siurprizas apsiriboja tik medicininėmis nuotraukomis. Tai yra, o gal telefonas nustato ir, pavyzdžiui, cukraus kiekį kraujyje, ar šlapimo tyrimą? O jei taip, tai kaip bus patogiau žmonijos geradariams: šlapintis ant telefono ar geriau numesti/išmesti į tualetą?

konspirologija, technologijos, iPhone

Ko gero, paskutinis variantas yra pats tinkamiausias ir dabar daugelis suskubs jį atlikti. Labiausiai tikėtina, kad tai sukels tam tikrų problemų komunalinėms įmonėms, bet ką mes galime padaryti - stebėsime įvykių eigą.

Taigi, vieniems, tai telefonu atidavimas savo duomenų, piršto atspaudų, selfių ir t.t. kaip pramoga, o kitiems tai intervencija į jų privatumą. O ką, jūs darysite? Atliekate visi telefonu mokėjimus, naudojate piršto atpažinimo programa? O, nepaklausiate kur tie duomenis nueina? Miegate su telefonu rankose? Štai jums kompromatas... gal šalia ne žmona? Gulite vonioje? Esate tualete? Einate, seifo daryti ... sugalvojote pašviesti, telefonu, bum jūs užfiksuotas potencialus vagis... einate gatvėmis kur yra šviestuvai su 5G, norite pasižiūrėti kas skambina, bum jūs užfiksuotas, visame gražume, o duomenys nukeliauja velnišku greičiu, į saugumo serverius tiesiai ne per operatoriaus tinklą. Taigi, ką jūs darysite? Įdomu, ar bendrovės parduodančios tokius įrenginius, apie tai informuoja?

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau