Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Katastrofos » 2018 » Spalio » 27

XXI amžiaus „Titanikas". Mistinis požiūris į katastrofą

Jau praėjo šeši metai nuo to momento, kai 2012 metais netoliese Džiljo salos (Italija) nuskendo kruizinis laineris "Costa Concordia". Jau seniai paskelbtos katastrofos priežastys: laivas nukrypo nuo nustatyto kurso. Taip pat surasti ir nubausti nelaimės kaltininkai, tarp kurių yra ir laivo kapitonas Francesco Schetino, suskaičiuotos aukos, kurių, laimei, buvo nedaug.

Tačiau archyvuose išlikę dokumentai užminė nepaprastą mįslę: nepaaiškinamas šio lainerio katastrofos ryšys su kitu visame pasaulyje liūdnai žinomu įvykių - garlaivio "Titanikas" žūtimi.

avarijos, Costa Concordia, laivų katastrofos, katastrofos

Atrodo, kas gali būti bendro tarp dviejų laivų katastrofų, kurias skiria visas amžius? Pirma, „Costa Concordia“ paskendo, likus lygiai dviem mėnesiams iki 100-ųjų „Titaniko“ žūties metinių. Antra, abu laivai nuskendo po to, kai susidūrė su povandenine kliūtimi, dėl ko korpusuose atsirado kelių dešimčių metrų ilgio skylės. Trečia, abu laivai buvo panašaus dydžio: „Titaniko“ ilgis buvo 269 metrai, „Costa Concordia“ - 290 metrų (paranormal.lt).

Abi katastrofos įvyko vėlai vakare, tarp jų yra vos 2 valandų skirtumas: „Titanikas“ 1912 metais atsitrenkė į ledkalnį 23:40, o 2012 metais laineris ant povandeninio rifo užšoko 21:42. Negali nekelti nuostabos tas faktas, kad abiejų laivų katastrofos įvyko toje pačioje platumoje: „Titanikas“ - 41° Šiaurės platumos, Džiljo sala yra 42“ Šiaurės platumos. Ir dar vienas faktas, kuris labai papiktino visuomenę: keleivių gelbėjimas iš „Costa Concordia“ buvo vykdomas lygiai taip pat, kaip ir iš „Titaniko“. Ta pati žmonių spūstis, panika, valčių kritimas. Keturių valčių dėl didelio lainerio pasvirimo taip ir nesugebėta nuleisti į vandenį, o tose valtyse, kurios buvo nuleistos, neužteko vietų. Išgelbėjo tai, kad katastrofa įvyko visai netoli kranto: kai kuriems keleiviams pavyko patiems nuplaukti iki sausumos.

Per 100 metų žmonių gelbėjimo technologija laivyne visiškai nepasikeitė. Jeigu kruizinis laineris būtų patyręs katastrofą atvirame vandenyne, aukų būtų buvę dar daugiau, nei žuvo, paskendus „Titanikui“.

Planet Today News dokumentika. Titanikas. Paslaptis įminta.

Dviejų katastrofų aukos

Dar vienas keistas sutapimas yra tai, kad iš „Costa Concordia“ buvo išgelbėti nukentėjusių „Titaniko“ keleivių palikuonys. Turistė Valentina Kapuano žurnalistams papasakojo, kad prieš šimtą metų jos močiutė su broliu Džiovaniu nusprendė pradėti naują gyvenimą ir iškeliavo į Ameriką. Tam, kad pasiektų Niujorką, Džiovanis turėjo įsidarbinti oficiantu „Titanike“. Tačiau po laiko susidūrimo su ledkalniu žūties pavyko išvengti tik jo seseriai.

- Man tarsi pačiai teko išgyventi istoriją, kurią pasakojo močiutė, - pasakojo žurnalistams Kapuano.

- Tai buvo tarsi sugrįžimas atgal į praeitį. Patikėkite, tai tikrai siaubinga.

Beje, Valentina „Costa Concordia“ laineriu taip pat plaukė su broliu, tik šį kartą jiems abiems pavyko išsigelbėti.

Kitas lainerio keleivis, šveicaras Janikas Sgaga tvirtina, kad tuo metu, kai „Costa Concordia“ užšoko ant povandeninio rifo, laivo restorane grojo Celine Dion atliekamą dainą „My heart will go on“ - garso takelį iš Džeimso Kamerono filmo „Titanikas“.

avarijos, Costa Concordia, laivų katastrofos, katastrofos

Bloga „Costa Concordia“ lemtis

Įdomu tai, kad dar 2006 metais, kai „Costa Concordia“ buvo nuleidžiamas į vandenį, įvyko įvykis, apie kurį dabar daug kas sako, kad jis pranašavo katastrofą. Pagal tradiciją į laivo bortą yra sudaužomas šampano butelys. Naujojo lainerio „krikštamote“ buvo pasirinkta čekų modelis Eva Hercigova. Tačiau
mergina, matyt, per silpnai paleido butelį, todėl jis nesudužo. Laivyne tai laikoma labai blogu ženklu. Taip pat daugelis atkreipė dėmesį į tai, kokią dieną įvyko „Costa Concordia“ katastrofa, - juk 2012 metų sausio 13 diena buvo penktadienis, o tokios dienos, kaip žinia, jau seniai laikomos nešančiomis nelaimes. Beje, laineryje buvo 13 denių. Panašu, kad laivo savininkas buvo prietaringas, todėl 13-as denis laivo schemoje buvo pažymėtas kaip 14-as. Vienu žodžiu, mistika.

The Story Of The Costa Concordia

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau