Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 3

Kiekvieną dieną šalia Saulės atsiranda naujų anomalijų

Prieš kelias dienas, tai yra 2020 m. rugpjūčio pabaigoje, Teksase buvo padaryta labai prieštaringai vertinamų saulėlydžio nuotraukų serija:


konspirologija, Nibiru

konspirologija, Nibiru

konspirologija, Nibiru

Taigi, pagal padarytas nuotraukas dešinėje, lengvai atpažįstamas objektyvo spindulys, kurį dažnai bandoma pateikti, kaip Nibiru. Tačiau, kas įdomiausia šis„spindulys“ Saulės kairėje pusėje atsispindi vandenyje, kaip ir pačios saulės atspindys. Todėl, šiuo metu visi internautai suka galvą, kas tai?.

Viena įtikinamiausių nybirologų oponentų versija, ilgą laiką laika buvo, pasak jų, jei NASA meluoja, tai kodėl astronomai mėgėjai tyli? O prieš penkerius metus, taip buvo iš tikrųjų – mėgėjai kažkaip nelabai ir kreipdavo dėmesį į Saulę, o jei kreipdavo, tai nelabai stipriai, savo atradimais nesidalindavo. Nepaisant to, dabar padėtis pasikeitė ir daugelis nepriklausomų astronomų vis dažniau žvelgia į Saulę, naudodamiesi savo pačių dideliais ir sudėtingais teleskopais, arba NASA palydovais, skelbiančiais savo nuotraukas tinkle, arba abiem iš karto.

Pavyzdžiui, Planet X News paskutiniame savo vaizdo įraše rodo STEREO palydovų darytas nuotraukas nuo rugpjūčio 31 dienos (beje, rugpjūčio 27 dieną, jie matė tą patį):

konspirologija, Nibiru

Kitas profesionalus mėgėjas Bruce Swartz, dar kitaip žinomas, kaip „Briusas, kuris viską mato“, savo rugsėjo 2d. vaizdo įraše demonstruoja visą „artefaktų“ rinkinį, kuriuos jis aptiko šalia Saulės, žiūrėdamas į ją per 14 colių vamzdį:

konspirologija, Nibiru

konspirologija, Nibiru

konspirologija, Nibiru

Kitas astronomas mėgėjas savo kanale Terry‘s Theories rugpjūčio 29 d. pranešė, kad šalia Saulės matė kažką panašaus į asteroidą, bet tik asteroidas Mėnulio dydžio:

konspirologija, Nibiru

Ir tokių pastebėjimų šalia Saulės šiandiena yra labai daug. Kažkas mato kažkokias didžiules sferas, kažkas kitas kitos formos objektų, bet mažesnio dydžio. Be to, kartais tokie „skraidantys kubai“ pastebimi ir vis Žemės:

Tuo tarpu pačioje Žemėje, visa vyriausybė apsimeta, kad nėra „marsiečių“ ir jokios „Nibiru“, kita vertus, visur vyksta sinchronizuota pasaulio kova su kažkokia „pandemija“. Tuo tarpu „marsiečius“ ir „Nibiru“ visi mato, o „pandemijos“ niekas nemato.

Visa tai yra labai keista ir labai primena pasaulio pabaigą, prieš kurį, kaip sako pranašystės, pasaulis apsivers aukštyn kojomis, po kurio bus savotiškas „perkrovimas“. Todėl vienintelis dalykas, kuris dabar domina eschatologus - atsakymas į klausimą „kada bus paspaustas mygtukas?“. Tai yra kada, įprasta pasaulio tvarkos sistema paprastai išsibarstys ir pasaulis tarsi persijugs, ar atsinaujins?

Kol kas, sprendžiant pagal amerikiečių insaiderių pasisakymus ir planus piliečius apdovanoti stebuklingomis vakcinomis, „persikrovimo“ pradžia numatyta, kaip tik rugsėjį, todėl stebėkime toliau įvykių raidą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 16:53 Liaudiškos priemonės papilomoms gydyti

Jei apgamas puošia moterį, tai papiloma tikrai yra ne pats maloniausias «papuošalas», be to, dar ir gana pavojingas. Yra nemažai liaudiškų papilomos gydymo priemonių, apie pačias efektyviausias papasakosime.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 09:14 Tyrėjai nustatė naują galimą „Titaniko“ tragedijos priežastį: kalta Saulė?

Naujame tyrime atskleidžiama įdomių detalių apie vieno garsiausio pasaulio laivo nelaimę. Pasirodo, jog „The RMS Titanic“, 1912 metų balandžio 15 d. lemtingajį maršrutą tiesiai į ledkalnį galėjo pasirinkti dėl to, kad saulės pliūpsnis sutrikdė laivo kompaso rodmenis.

...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 08:20 Radiniai Sibire pasakoja apie kruvinus ritualus
Senovės istorikai stepių klajoklius dažnai apibūdindavo kaip smurto nevengiančius žmones, atsidavusius karui ir plėšikams. Tačiau archeologinių ir antropologinių duomenų apie smurtą šiose bendruomenėse ankstyvųjų amžių laikais iki šiol nebuvo....

Skaityti daugiau