Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 27

Kinija ir Šiaurės Korėja Galimai Ant Karo Slenksčio?

2020 m. balandžio 26 d., vėlai vakare internete pasirodė pranešimai, kad Šiaurės Korėjoje prasidėjo masiniai Kinijos agentų ir medicinos personalo areštai ir netgi žudynės. Tariamai viskas prasidėjo ankstyvą 26-osios rytą:

Tada tinkle pasirodė vaizdo įrašai apie kolonų su šarvuočiais judėjimą Kinijoje ir KLDR pasienyje:

Visi bandė kažkaip patvirtinti ar paneigti šias žinutes. Taigi, kaime nufilmuotame vaizdo įraše žmonės gatvėje vaikšto be kaukių, todėl kyla abejonių dėl filmavimo datos.

Kita vertus, balandžio 26 d. Pietų Korėjos ir KLDR pasienio zonoje įvyko beprecedentinis JAV žvalgybos orlaivių aktyvumas:

Kadangi buvo daug skrydžių, reikia galvoti, kad amerikiečiams kažkas kelia nerimą. Bet kame?

Šiuo metu neįmanoma nei patvirtinti, nei kaip nors paneigti pranešimus apie Kinijos agentų areštus. Nepaisant to, galimybė pabloginti padėtį regione yra gana reali.

Kinija ir Šiaurės Korėja yra sąjungininkės ir bent pusė svarbių Šiaurės Korėjos žmonių yra pavaldžios žmonėms iš Pekino – jie yra skiriami ir paaukštinami. Tačiau kita pusė turi kažkokį „stogą“ ne Šiaurės Korėjos ir atsiskaito nežinia kam.

Ir, be abejo, čia kalbama ne apie paprastus generolus ir Šiaurės Korėjos nomenklatūros narius, bet apie gausios ir nelabai draugiškos Kim šeimos narius, kurių pinigai nėra laikomi Pchenjano taupomajame banke, o Vakaruose:

Kinija ir Šiaurės Korėja Galimai Ant Karo Slenksčio?

Kaip jau minėjome ankščiau, neatrodo, kad ponas Kim Jong Unas pats mirė. Greičiausiai jie jam padėjo ir dabar šalyje prasidėjo aktyvi kova dėl valdžios. Jei žmonės, kurie užsiėmė valstybės perversmu, turi globėjų ne Kinijoje, tada šiuo atveju Kinija yra jų pirmasis priešas ir jie turės kuo greičiau atsikratyti didžiulio kiekio Kinijos agentų. O lengviausias būdas tai padaryti yra paskelbti per nacionaline televizija, kad „Tautos Saulę užmušė pikti kinų gydytojai“.

Kiek šie „tvitai“ atitinka tikrove mes greitai nesužinosime, tačiau, kaip žinote, be ugnies nėra dūmų. Jei tai klastotė ir tokių žinių „nuleidimas“ į tinklus, reiškia viena, kad vykdoma komanda, o tokios komandos vykdymas visada priskiriamas kokiam nors globalistų planui. Ir nors vakar buvo sunku net įsivaizduoti Kinijos ir KLDR konfliktą – atsižvelgiant į naujienas iš Kinijos, mes šio varianto jau nebeatmetame, todėl stebime įvykių raidą.

paranormal.lt

 

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau