Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Rugpjūčio » 2

Kinija siunčia į Ameriką desantinę baržą, pilną kovingų miško tarakonų

Šį mėnesį JAV muitinės ir sienos apsaugos tarnyba nurodė su Panamos vėliava plaukiojančiam balkeriui nedelsiant išplaukti iš JAV vandenų po to, kai laive buvo aptikta invazinių vabzdžių.

CBP praneša, kad "Pan Jasmine" liepos 17 d. atplaukė į inkaravimo vietą žemyn upe nuo Naujojo Orleano, atplaukęs iš Paradipo (Indija) per Vera Krusą (Meksika), rašo gСaptain.com.

konspirologija, vabzdžiai, Kinija, JAV, paranormal.lt

Atlikus pirminę laivo apžiūrą kilo tam tikrų abejonių, nes paaiškėjo, kad ankstesniam aliuminio kroviniui apsaugoti naudota mediena, vadinamoji "inkarinė", buvo palikta išmėtyta ant denio, o ne iškrauta Meksikoje. Tai paskatino CBP ir USDA darbuotojus atlikti išsamesnį patikrinimą, kurio metu buvo aptikti penki atskiri kenkėjai, įskaitant dvi rūšis (t. y. Cerambycidae - vabalų rūšis ir Myrmicinae - skruzdės kolonistės), kurie, kaip žinoma, kelia didelę grėsmę JAV žemės ūkiui.

Cerambycidae - vabalų rūšis, paranormal.lt

Myrmicinae - skruzdės kolonistės, paranormal.lt

Dėl didelio šiukšlių kiekio ir kenkėjų buvimo laivui buvo įsakyta nedelsiant išplaukti iš JAV vandenų, pakrauti šiukšles į krovinių skyrių ir išvalyti denius prieš grįžtant į JAV.  Liepos 21 d. "Pan Jasmine" išplaukė į Freeportą (Bahamos), kur bus teikiamos laivo utilizavimo paslaugos.

CBP duomenimis, 1996 m. kerambycidai (Cerambycidae) buvo aptikti Niujorke, o vėliau - Čikagoje. Iš Kinijos ir Korėjos pusiasalio kilę kerambycidai į JAV atsitiktinai buvo įvežti naudojant medines transporto priemones ir per dvejus metus sunaikino beveik 7 000 medžių. JAV Žemės ūkio departamento Miškų tarnybos vertinimu, 1996-2013 m. vykdytų kerambycidų naikinimo kampanijų išlaidos viršijo 537 mln. dolerių.

kerambycidai (Cerambycidae), paranormal.lt

kerambycidai (Cerambycidae)

"Jei statybinės medžiagos būtų buvusios iškrautos JAV, jos būtų patekusios į Luizianos sąvartyną, iš kurio vabzdžiai galėjo išlįsti ir įsibrauti į vietos buveines, padarydami neapskaičiuojamą žalą", - sakė Naujojo Orleano uosto direktorė Terri Edwards. "Medienos medžiagų, esančių siuntose, teisėtumo patikrinimas - tai vienas iš daugelio mažiau žinomų būdų, kuriais Žemės ūkio operacijų biuro žemės ūkio specialistai padeda užtikrinti mūsų šalies saugumą. Didžiuojuosi mūsų žemės ūkio specialistais ir USDA darbuotojais, kurie atpažino šiuos pavojingus kenkėjus."

P Komentaras: Kaip pažymi naujienų komentatorius zerohedge.com, Kinija jau tūkstančius metų naudoja vabzdžius kaip karo priemonę, tačiau sunku įrodyti, kad kenkėjai buvo įvežti sąmoningai. Vis dėlto netiesioginiai įrodymai rodo, kad vabzdžių importas greičiausiai buvo tyčinis. 

Pirma, situacija su užkrėsto laivo išvarymu yra beveik unikali - vyriausiasis zerohedge.com redaktorius yra toli gražu ne berniukas, tačiau nieko panašaus neprisimena. Antra, užkratą atvežęs laivas tikrai nėra barža su migrantais, o priklauso rimtai įmonei, kuri užsiima rimtu verslu - gabena aliuminį.  Įmonė žino JAV uostų įstatymus ir toks junginys yra labai mažai tikėtinas.  Galiausiai laive buvo ne tik vienos rūšies kenkėjų, bet iš karto penki, o du iš jų ypač pavojingi. 

Apskritai visi požymiai rodo, kad Kinija pradėjo beveik atvirą biologinį karą ir nelabai slepia savo veiksmus. Paprastai tai pastebima tik paskutiniame pasiruošimo etape, visiškam karui, todėl būkime atidūs.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 19:08 Vėžio atsiradimas ir gydymas
Vėžys - tai įvairių parazitų konglomeratas: mikrobų, virusų, grybelių, pirmuonių. Vėžinis navikas - tai grybiena, kurioje tie parazitai vystosi.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau