- 11.10.2020
- 0.0 Reitingas
- 814 Peržiūros
- Komentarai
Kiekvienais metais, lapkričio 1 dienos išvakarėse, kai įprasti žmonės, laikydamiesi nacionalinės tradicijos, užsiperka gėrimų, kad po poros mėnesių turėtų ką nusinešti į pirtį, tamsūs indų vaikinai Meksikoje švenčia, vadinamą Day of the Lifeless (Mirusiųjų diena) ar panašiai.
Per naujuosius metus, manau daugelis, ne kartą lankėsi pirtyje, tačiau niekada neteko būti Meksikoje ir Mirusiųjų dieną neteko dalyvauti. Vikipedijoje nieko nėra parašyta apie šią šventę, bet, aišku, tai yra tam tikra vietinė El Día de Muertos, kur daugelis šalių tą pačią dieną švenčia savo šventes.
Taigi, 2020 metais, taip sutapo, kad Mirusiųjų Dienos išvakarėse Meksikoje pradėjo veikti ugnikalnis Popokatepelis ir išsiveržimo metu buvo išmestas pelenų debesis, kuris, kažkaip stipriai buvo panašus į žmogaus kaukolę, bet dar įdomiau ją supo savitos girliandos, kuri panaši kaip ir į Mirusiųjų dienos simbolį:
Mirusiųjų dienos logotipo atsiradimo istorijos nėra, o kronikose apie tai nebuvo užsiminta. Nepaisant to, kepurė ant kaukolės, kažkuo labai panašus į vulkaninių dūmų debesį arba branduolinį grybą, todėl gali būti, kad šventė kilo iš ten. Tai yra, maždaug prieš 500 metų į Meksiką atskrido 50 arba daugiau megatonų , po kurio išlikę gyvi ėmė skambinti varpai ir šokti ratu. Todėl, atsižvelgiant į šį įtarimą (virš vulkano susidariusią kaukolę-debesį) , labiausiai apsišvietę meksikiečiai dabar yra įsitempę, nes visame tame įžvelgė blogą ženklą, kuris kažko pranašauja arba sako. Ir mes negalime su jais nesutikti.
Uraganas Delta, apie kurį kalba visa JAV spauda, vaizdas iš kosmoso:
Australija, Edeno slėnis, rugsėjo 30 d.:
Debesys gana dažnai elgiasi labai keistai ir įgauna pačią neįprastą formą:
Examples of a Brocken Spectre, a phenomenon where a person’s giant shadow appears magnified onto clouds miles away. The shadow from the sun behind the person creates a halo, giving it an angelic appearance. This mostly occurs on any Misty mountainsides or cloud banks. pic.twitter.com/ZCKD0cMZTg
— (@CicadaAkademy) October 3, 2020
There exists a rare weather phenomenon called Morning Glory. Morning clouds are rotating clouds resembling a tube, which form parallel to the ground. pic.twitter.com/CgxuCfDohi
— A Matter Of Fact (@MatterOfFacts_) October 10, 2020
Kartais kai kurie skraiduoliai pasislepia debesyse, tada jie tampa apvalūs arba kvadratiniai, kaip, tai nutiko Japonijoje, tos dienos išvakarėse:
Tačiau, debesys, kaukolės formų - tai jau per daug ir vien žaidimui negalima visko nurašyti. Todėl greičiausiai šis kaukolės pasirodymas danguje su tokiu tankumu neša kažkokį blogą ženklą ir kažką pranašauja tose vietose, kur jis stebimas, todėl aš stebiu įvykius, kas bus toliau ir papasakosiu jums...
O, tai nėra mokslo patvirtinti faktai, todėl imti už gryna pinigą nevertėtų, dar geriau palaukti ir sužinosime patys... ar pasitvirtins dar viena gamtos pranašystė ir išdaiga Meksikoje.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau