Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (01.02.2019 - 07:29)

Kodėl negalima eiti į svečius tuščiomis rankomis?

O jūs taip pat galite ateiti į svetimus namus tuščiomis rankomis? Pasirodo, jokiu būdu taip daryti negalima. Reikia būtinai atsinešti nors nedidelę dovanėlę nuo savęs. Ir štai kodėl…

Ar dažnai jūs einate į svečius? Aplankote tėvus/vaikus? Ar jūs einate tuščiomis rankomis, ar nešatės kokią dovanėlę? Ir mes čia kalbame ne apie gimtadienius ar kokias nors progas, kai dovana yra būtinas apsilankymo atributas.

Kiekvienas iš mūsų turi kuo pasidalinti. Atiduokite, dovanokite kitiems džiaugsmą, nuneškite dovanų – tegu nedidelių, nematerialių, jūs nustebsite, kaip pasikeis jūsų gyvenimo kokybė!

sėkmė, svečiai, prietarai, rankos

Perskaitykite ištrauką iš Dipako Čopros knygos „Septyni dvasiniai sėkmės ženklai“: sutikę ką nors, jūs galite tylomis nusiųsti jam palaiminimą, palinkėti laimės, sėkmės, džiaugsmo ir kuo daugiau juoko. Ši tylaus dovanojimo rūšis turi neįtikėtinai didelę galią.

Vienas iš naudingų dalykų, kurių mane išmokė vaikystėje, ir aš taip pat išmokiau savo vaikus – tai niekada neiti į svečius tuščiomis rankomis.

Jūs galite pasakyti : „ kaip aš galiu duoti kitiems, kai man pačiam dabar trūksta?“

Jūs galite atnešti gėlę. Vieną gėlę.

Jūs galite atnešti raštelį arba atviruką, kurie kai ką pasakys apie jūsų jausmus tam žmogui, pas kurį atėjote.

Jūs galite atsinešti komplimentą, ir tuo pataisyti tam žmogui nuotaiką.

Jūs galite atsinešti maldą… ir tuo palaikyti namų šeimininką.

Nuspręskite duoti, kur jūs benueitumėt, ką jūs bepamatytumėt. Kuo daugiau jūs duodate, tuo daugiau pasitikėjimo, šio nuostabaus dėsnio dėka, jūs gausite. O kai jūs daugiau gaunate, jūsų sugebėjimas daugiau duoti, taip pat išauga.

Mūsų tikroji prigimtis – tai turtas ir gausa, mes esam turtingi iš gamtos, nes gamta palaiko bet kokį mūsų poreikį ir pageidavimą. Mes nieko neprarandam, nes mūsų esybė – potencialumas ir begalinės galimybės.

Iš Dipak Čopra knygos — Septyni dvasiniai sėkmės dėsniai

Dabar jūs tikrai žinote. Kad į svečius negalima eiti tuščiomis rankomis ir blogomis mintimis. Netgi jei jūs neturite, ką atiduoti – jūs galite palaikyti namų šeimininką geru žodžiu arba pagalba.

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar