Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 30

Nemesis - griaunantis Saulės dvynys

Saulės sistemoje yra dvi saulės!

Mokslininkai iš Harvardo ir Berklio universitetų atliko išsamius mokslinius tyrimus ir nustatė, kad visos žvaigždės "gimsta" poromis. Pasak jų, anksčiau mūsų Saulės sistemoje buvo ne viena, o dvi Saulės (paranormal.lt).

Daugelį dešimtmečių tarp mokslinio pasaulio buvo versija, kad mūsų saulėje yra "blogis" dvynys - Nemesis. Manoma, kad jis sukasi aplink saulę 50-100 tūkst. astronominių vienetų (0,8-1,5 šviesmečių) atstumu, už Orto kometoidų debesies.

Nemesis, Saulė, stars, žvaigždė

Naujajame tyrime kalbama apie tikimybę, kad Nemesis (hypothetical star) yra atsakingas už kosminių objektų judėjimą iš kosminės erdvės į mūsų Saulės sistemą.

Iš tikrųjų daroma prielaida, kad Nemesis ir yra paslaptingas kaltininkas išnykimo, kuris siaubė mūsų planetą milijonus metų.

Nemesis: Our Solar System may have had Two Suns Astronomers Say

According to experts, there is evidence which suggests that all stars in the universe are born in pairs. For decades, scientists have speculated that our sun has an ‘evil’ twin referred to as NEMESIS—a dwarf star responsible for hurling objects from the outer solar system towards our planet. In fact, NEMESIS may even have been resposnible for mass extinctions that have rocked Earth for millions of years.

Astronomers use the term binary system to refer to two stars that are so close together that they orbit around a common center of mass. This is something quite frequent in the Universe, which has motivated some researchers to question if our Sun could ever be part of one of these systems. Now a team of researchers from the Universities of Harvard and Berkeley has conducted a study whose results suggest that all stars are born forming binary systems and that ours would not be an exception.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
02.07.2020 laikas 20:12 Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame lėktuvas pakibo ore
Internete buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame aiškiai matyti, kad, tariamai lėktuvas kabo ore. Bet ar tai tikrai gali būti, ar tai tik optinė iliuzija, ar tai photoshopas?

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 20:31 Skambutis iš vandenyno gelmių, užtrukęs dvi paras ir kainavęs 28 gyvybes

Ši istorija yra apie labai ilgą telefono skambutį. Būtent skambutį – kai telefono aparatas skleidžią garsų signalą “dziiiiiiiin”. Ko gero, tai buvo pats ilgiausias telefono skambutis pasaulyje. Gaila, kad šalia nebuvo Gineso rekordų knygos atstovų, kurie būtų tai užfiksavę.

...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 19:09 Senoviniai Statainiai Olantaitambas, Peru
Pavadinimas „Olantaitambas” (Ollantaytambo) kilęs iš kečujų kalbos ir sudarytas iš dviejų dalių. “Olanta” buvo tikrinis daiktavardis, “tambo” reiškia “miestą, kur keliautojas gauna prieglobstį, maisto ir pagalbą”. Olantos vardas mus pasiekė per žodinę kūrybą, kurios pagrindu XVIII amžiuje šventikas ...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:25 Q naujienos: Kai gyvenimas kitų sąskaita baigiasi
JAV JT užprotestavo Kinijos siekį užimti geltonąją jūrą. Kinija būriuoja pajėgas prie rytų Ladako, bręsta konfliktas su Indija. Australai užkirto kelią aukso kasyklos pardavimui Kinijai. JAV rinkimai išties yra lemiama kas bus toliau su Kinija....

Skaityti daugiau

30.06.2020 laikas 20:48 Didžioji Varnalėša. Vaistinis Panaudojimas

Varnalėšą, dėl kibių žiedinių graižų, kurie kabinasi už drabužių ir kurių ne taip lengva atsikratyti, sunku būtų supainioti su kokiu nors kitu augalu. Skirtingai nuo kitų šio dvimečio augalo rūšių (jų yra apie 10), ji dar vadinama didžiąja varnalėša.

...

Skaityti daugiau

30.06.2020 laikas 19:46 Liaudies Medicina: Vonios gelbsti nuo gripo
Žiemos pabaiga, pavasario pradžia - gana pavojingas laikas, kai dar gali siausti visokie peršalimai ir net gripas. Aš šia liga nesirgau jau kelerius metus. Matyt, dėl to, kad žiemą palaikau savo imunitetą specialiomis voniomis. Apie šį metodą pirmiausia sužinojo mano žmona, perskaitė kažkokioje knyg...

Skaityti daugiau