Pagrindinis » Kategorija: Kosmosas » Peržiūrų: (269) Komentarų: (0) (30.10.2018 - 22:26)

Nemesis - griaunantis Saulės dvynys

Saulės sistemoje yra dvi saulės!

Mokslininkai iš Harvardo ir Berklio universitetų atliko išsamius mokslinius tyrimus ir nustatė, kad visos žvaigždės "gimsta" poromis. Pasak jų, anksčiau mūsų Saulės sistemoje buvo ne viena, o dvi Saulės (paranormal.lt).

Daugelį dešimtmečių tarp mokslinio pasaulio buvo versija, kad mūsų saulėje yra "blogis" dvynys - Nemesis. Manoma, kad jis sukasi aplink saulę 50-100 tūkst. astronominių vienetų (0,8-1,5 šviesmečių) atstumu, už Orto kometoidų debesies.

Nemesis, Saulė, stars, žvaigždė

Naujajame tyrime kalbama apie tikimybę, kad Nemesis (hypothetical star) yra atsakingas už kosminių objektų judėjimą iš kosminės erdvės į mūsų Saulės sistemą.

Iš tikrųjų daroma prielaida, kad Nemesis ir yra paslaptingas kaltininkas išnykimo, kuris siaubė mūsų planetą milijonus metų.

Nemesis: Our Solar System may have had Two Suns Astronomers Say

According to experts, there is evidence which suggests that all stars in the universe are born in pairs. For decades, scientists have speculated that our sun has an ‘evil’ twin referred to as NEMESIS—a dwarf star responsible for hurling objects from the outer solar system towards our planet. In fact, NEMESIS may even have been resposnible for mass extinctions that have rocked Earth for millions of years.

Astronomers use the term binary system to refer to two stars that are so close together that they orbit around a common center of mass. This is something quite frequent in the Universe, which has motivated some researchers to question if our Sun could ever be part of one of these systems. Now a team of researchers from the Universities of Harvard and Berkeley has conducted a study whose results suggest that all stars are born forming binary systems and that ours would not be an exception.

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar