Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 29

„Laivas Vaiduoklis“ Su Lavonais Ir Galvomis Rastas Japonijos Jūroje

Laivas su žmonių kūnų liekanomis penktadienį buvo išmestas ant Sado salos kranto (Niigatos prefektūrą). Ji smarkiai buvo apgadinta, tačiau sprendžiant iš užrašų, korėjiečių kalba, laivas – Šiaurės Korėjos kilmės.

Japonijos pakrančių apsaugos tarnyba, apžiūrėjusi laivą, rado kelis labai suirusius kūnus (net neįmanoma nustatyti trijų iš penkių rastų kūno amžių) ir kūno dalis, įskaitant dvi nukirstas galvas.

Laivas Vaiduoklis, Aukos, Japonija, Šiaurės Korėja, Laivas, skeletai

Tokie „laivai vaiduokliai“ ne kartą buvo rasti prie Japonijos krantų. Dažniausiai tai yra maži žvejybos laivai iš KLDR. „Kyodo“ agentūra teigė, kad dėl sezoninių šiaurės vakarų vėjų dešimtys medinių valčių žiemos metu dreifuoja per Japonijos jūrą iš Šiaurės Korėjos į Japonijos krantus.

Dėl ilgo dreifo įgula dažnai aptinkama negyva, kai kurie kūnai turi laiko suirti iki skeleto būklės.

Kažkas sako, kad tai yra tiesiog pasiklydę žvejai, kiti tikina, kad Šiaurės korėjiečiai bandė šnipinėti kitų šalių laivus šiomis valtimis. Pati Šiaurės Korėja niekada nekomentavo tokių incidentų.

Laivas Vaiduoklis, Aukos, Japonija, Šiaurės Korėja, Laivas, skeletai

Greičiausiai dėl didelio skurdo ir išteklių išeikvojimo prie Šiaurės Korėjos krantų, Šiaurės Korėjos žvejams vis dažniau tenka plaukti toli į vandenyną, arčiau Japonijos vandenų. Tačiau, jiems trūksta žemėlapių ir dėl primityvių navigacijos priemonių, nenuostabu, kad jie gali pasimesti.

Kita vertus, atrodo labai keista, kad žvejai tiek laiko praleido nepastebėti iš esmės tokiame nedideliame vandenyno ruože tarp Šiaurės Korėjos ir Japonijos, nesusidūrę su kitais laivais, bei turėjo badauti iki mirties ir virsti skeletais.

Policija buvo iškviesta iškart, bijodama, kad įvyko žmogžudystė. Tiesa, policijai teko laukti, dar vieną dieną, kai nurims vėjas ir bangos tapo ramesnės.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.01.2020 laikas 18:10 Artritas: 5 natūralūs vaistai kurie greitai pašalina sąnarių skausmą ir patinimą

Artritas, vienas iš labiausiai paplitusių ligų, turintis įtakos sąnarių ir raumenų judrumui. Šią sąnarių ligą galima lengvai sustatyti. Atkreipkite į tokius simptomus, kaip sąnarių skausmas, sustingimas, patinimas ir ribotas sąnarių ir raumenų judrumas.

...

Skaityti daugiau

18.01.2020 laikas 21:17 Česnakai: kraujagyslių stiprinimas ir valymas

Viena pagrindinių daugelio lėtinių ligų priežasčių – sutrikusi kraujotaka. Tad laiku atkreipti dėmesį į kraujagyslių būklę yra labai svarbu.

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 22:46 Priešuždegiminio tepalo receptas su natūraliu antibiotiku, skirtas traumoms ir įpjovimams

Daugelis žmonių naudoja antibiotikus, pirktus vaistinėse, įbrėžimams, įpjovimas ar bet kokioms kitoms nedidelėms traumoms. Naudojant šiuo preparatus, dažnai gali pasireikšti alerginės reakcijos, raumenų susitraukimai, mėšlungis, klausos praradimas, vaisiaus pažeidimas ir kt. Taip pat atsiranda od...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 18:02 Galimai šie bėrimai ant kūno išduoda vėžį
Dažniausiai ant kūno atsiradę bėrimai yra visiškai nekenksmingi. Įvairios dėmelės gali būti įvairių negalavimų požymis, dažnai atsirandantis dėl alerginės reakcijos į naują odos produktą ar net kaip šalutinis šienligės poveikis. Tačiau retais atvejais išsiskyrimas išbėrimu gali būti kažko daug grėsm...

Skaityti daugiau

17.01.2020 laikas 16:26 Jei numirtumėte – ar katė ėstų jūsų kūną?

Dažnai sakoma, kad šuo mieliau badautų, nei ėstų mirusio šeimininko kūną, o štai katė tokių įsitikinimų neturi. Istorijų yra buvę įvairių, tačiau viena yra aišku - katės žmogienos neatsisako.

Skaityti daugiau