Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2019 » Gruodžio » 29

„Laivas Vaiduoklis“ Su Lavonais Ir Galvomis Rastas Japonijos Jūroje

Laivas su žmonių kūnų liekanomis penktadienį buvo išmestas ant Sado salos kranto (Niigatos prefektūrą). Ji smarkiai buvo apgadinta, tačiau sprendžiant iš užrašų, korėjiečių kalba, laivas – Šiaurės Korėjos kilmės.

Japonijos pakrančių apsaugos tarnyba, apžiūrėjusi laivą, rado kelis labai suirusius kūnus (net neįmanoma nustatyti trijų iš penkių rastų kūno amžių) ir kūno dalis, įskaitant dvi nukirstas galvas.

Laivas Vaiduoklis, Aukos, Japonija, Šiaurės Korėja, Laivas, skeletai

Tokie „laivai vaiduokliai“ ne kartą buvo rasti prie Japonijos krantų. Dažniausiai tai yra maži žvejybos laivai iš KLDR. „Kyodo“ agentūra teigė, kad dėl sezoninių šiaurės vakarų vėjų dešimtys medinių valčių žiemos metu dreifuoja per Japonijos jūrą iš Šiaurės Korėjos į Japonijos krantus.

Dėl ilgo dreifo įgula dažnai aptinkama negyva, kai kurie kūnai turi laiko suirti iki skeleto būklės.

Kažkas sako, kad tai yra tiesiog pasiklydę žvejai, kiti tikina, kad Šiaurės korėjiečiai bandė šnipinėti kitų šalių laivus šiomis valtimis. Pati Šiaurės Korėja niekada nekomentavo tokių incidentų.

Laivas Vaiduoklis, Aukos, Japonija, Šiaurės Korėja, Laivas, skeletai

Greičiausiai dėl didelio skurdo ir išteklių išeikvojimo prie Šiaurės Korėjos krantų, Šiaurės Korėjos žvejams vis dažniau tenka plaukti toli į vandenyną, arčiau Japonijos vandenų. Tačiau, jiems trūksta žemėlapių ir dėl primityvių navigacijos priemonių, nenuostabu, kad jie gali pasimesti.

Kita vertus, atrodo labai keista, kad žvejai tiek laiko praleido nepastebėti iš esmės tokiame nedideliame vandenyno ruože tarp Šiaurės Korėjos ir Japonijos, nesusidūrę su kitais laivais, bei turėjo badauti iki mirties ir virsti skeletais.

Policija buvo iškviesta iškart, bijodama, kad įvyko žmogžudystė. Tiesa, policijai teko laukti, dar vieną dieną, kai nurims vėjas ir bangos tapo ramesnės.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.08.2022 laikas 22:15 Tūkstančiai geriausių mokslininkų pripažįsta: ‘Pasaulinis atšilimas yra apgavystė’
Tūkstančiai geriausių mokslininkų pasirašė dokumentą, kuriame teigiama, kad visuotinis atšilimas yra apgaulė, skirta kraštutinių kairiųjų globalistų politinei darbotvarkei įgyvendinti.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:54 Potvyniai Kinijoje: 16 žuvusiųjų ir 36 dingusieji be žinios Činghajaus provincijoje
Staigi liūtis sukėlė nuošliaužą ir nukreipė upės tėkmę į šoną, sukeldama potvynį

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:50 Ankstyvas sniegas Ridderyje, Rytų Kazachstane
Pirmasis sniegas iškrito 1870 m aukštyje virš jūros lygio Ridderyje, Rytų Kazachstane.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 17:23 Receptai | Patiekalai Lašiša su kreminiu špinatų padažu

Ruošdama patiekalą iš lašišos visada žinau, kad tai bus greita ir be galo skanu. Kadangi lašišai pakanka vos kelių minučių keptuvėje arba 12-15 minučių orkaitėje, dėl to lašišą ruošti vakarienei yra vienas malonumas. Ir tikiuos...

Skaityti daugiau

Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)
16.08.2022 laikas 18:16 Receptai | Patiekalai Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)

Gardūs kukurūzų blyneliai - labai gardus patiekalas, kuri nesunkiai pasigaminsite pagal pateikta receptą šioje svetainėje. Daug geru ir išbandytu receptu vienoje vietoje, kuriuos tiesiog privalote išmėginti!

...

Skaityti daugiau

15.08.2022 laikas 23:34 Receptai | Patiekalai Nekeptas šokoladinis maskarponės sūrio tortas

Atsipjaunate torto, paragaujate kąsnelį ir sakote “mmmmm, kaip nerealiai skanu…!!“ –  būtent taip nutiks, kai paragausite pirmąjį šio nuostabaus torto kąsnelį. Tirpstantis burnoje, nepakartojamai š...

Skaityti daugiau