Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 1

M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje:

Seismologija, Trečiasis pasaulis, žemės drebėjimas

Jei USGS nemeluoja, kaip įprastai ir dažniausiai būna, tuometinis seisminis įvykis tapo antru stipriausiu valstybės istorijoje. Pirmą vietą užima žemės drebėjimas tame pačiame regione 1983 m. spalio 28 d., kurio stiprumas buvo 6,9 balo.

Seismologija, Trečiasis pasaulis, žemės drebėjimas

Šiuo metu informacija apie aukas ir sugriovimus tik renkama, tačiau tai nėra pagrindinis dalykas. Čia svarbiausia yra kas kita:

Vaizdo įraše miestas Kelovnas, Britų Kolumbija, Kanada. Tai yra daugiau, kaip 700 km nuo epicentro į šiaurės kryptimi, tiksliau – šiek tiek į šiaurės vakarus, arba, tiksliau, išilgai vadinamosios Challis linijos.

Seismologija, Trečiasis pasaulis, žemės drebėjimas

Challis linija – maždaug 1500 km ilgio vulkaninis laukas, kurio kilmė nėra labai aiški. Manoma, kad laukas atsirado po senosios Kula/Farallon plokštės pasislinkimo po Šiaurės Ameriką:

Seismologija, Trečiasis pasaulis, žemės drebėjimas

Senoji plokštė iš dalies nuskendo, išstumdama magmą, kuri, savo ruožtu, išskilo iš ugnikalnių, iš dalies Kula / Farallon likučiai absorbavosi sudarydama Šiaurės Ameriką. Visa tai lėmė, kad vakarinėje pakrantėje susidarė gofruotos juostos. Vienas iš šių juostų vadinama Challis Lanku:

Seismologija, Trečiasis pasaulis, žemės drebėjimas

Tokiu atveju, epicentras buvo kažkur labai giliai, žemės drebėjimo mechanizmas atrodo maždaug taip:

Seismologija, Trečiasis pasaulis, žemės drebėjimas

Būtent, todėl Kanadoje, tai yra, palei Challis lanką, buvo jaučiamas žemės drebėjimas, tačiau jis nepasklido tūkstančius kilometrų į Vakarus, Rytus ir Pietus.

Taigi yra žinomas žemės drebėjimo mechanizmas, žemės drebėjimas nėra labai neįprastas, ir tema galėtume uždaryti.

Tačiau problema ta, kad Juta ir Aidahas besantis yra pranašystėse, kurios žada JAV kataklizmų seriją. T.y. iš pradžių sprogs ir visi bus nustebinti, o po kurio laiko prasidės kažkas, apie ką net baisiame sapne nebuvo sapnuota: žemės drebėjimai, ugnikalniai ir Trečiasis pasaulinis karas.

Trečiasis pasaulinis karas, be abejo, yra atskira ir ypatinga tema, tai nėra žemės drebėjimas. Bet jei kalbėsime apie žemės drebėjimus, mes paaiškinome aukščiau pateiktą mechanizmą:

Žemės drebėjimas Aidahe ir ankstesnis žemės drebėjimas Jutoje yra senovės litosferos fragmentai, plūduriuojantys po žemynu.

Dėl tam tikrų priežasčių šių plokščių fragmentai suaktyvėjo: gal jie vėl pradėjo grimzti, gal nusprendė iškilti – mes to nežinome.

Bet mes žinome, kad pagal vieną teoriją Jeloustounas kaip tik ir buvo Farallono plokštės paskandinimo/ištirpdymo rezultatas. Tas pas pasakyta ir apie Kaskadinius kalnus. Todėl, jei Farallon plokštės staiga suaktyvėjo – dabar mums reikia laukti svarbiausių naujienų iš Reinyro ugnikalnio ar net iš visame pasaulyje žinomų kalderų, tad stebėkime ir toliau įvykius pasaulyje.

Pasanormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:51 Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!
Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulk...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:30 Moliūgas oranžinis pagalbininkas
Galiu pasidžiaugti puikiu šių metų moliūgų derliumi! Tiesiog sukau galvą, kur reikės sudėti visas dideles galvas, tačiau tuo pačiu ir džiaugiausi, kad vitaminais pusei žiemos pavyko apsirūpinti. Iš moliūgų verdu ir uogienę, kuri padeda aprūpinti organizmą vitaminais. O šiuo metu anūkams ruošiu puikų...

Skaityti daugiau