Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 30

Maskvos Srityje Įvesta Komendanto Valanda, O Niujorke – Įtartina Evakuacija

Kas vyksta Maskvoje patys turbūt „užkietėję“ rusai nesupranta. Maskvoje turi įsigalioti kovo 31 d. komendanto valanda. Interneto platybėse, šią informacija vadino netikra. Bet laikas vėl sudėjo viską į savo vietas.

Kovo 31 d., dar neprasidėjo, bet, kaip sako prancūzai Vualia:

Kuo susijusios šios laukinės priemonės, niekam neaišku. Galbūt Rusijos generalinio štabo analitikai turi informacijos, kad tankai kokie skuba į Maskvą:

Vis dėlto, juokai, juokais, tačiau visa tai atrodo labai blogai ir net bauginančiai. Niujorkas, kovo 30 d.:

Covid-19, konspirologija, Niujorkas, Maskva

Nuotrauka daryta arba iš balkono, arba iš lauko stebėjimo kamerų, ir, kaip rašo įrašo autorius – į šiuos neaiškius autobusus sodinami gyventojai, apsupdami pastatą, apsauginėmis kaukėmis "kosmonautai".

1937 metų JAV neturėjo, todėl jie nieko panašaus nėra matę, ir neturi su kuo palyginti ir vienintelis dalykas, kurs ateina žmonės į galvą – tai scenos iš filmų:

Kokia pastato evakuacijos priežastis, nežinoma. Jei buvo rasta kažkokia infekcijos vieta, tada mieste tokių židinių turėtų būti daugiau, valdžia pavargs visus evakuoti. Ir, kam jei viskas viduje jau užkrėsta?

Šiuo metu informacijos apie situaciją yra mažai ir ji tik renkama. Tuo pačiu metu per radiją nebuvo jokių apie tai pranešimų.

Palyginti šiuos vaizdus, nėra su kuo, nes jei būtų tokie vaizdo įrašai iš Uhano, tai pasaulis jų nepamatytu. Valdžia apsupo, kai kuriuos pastatus apsauginiais skydais, kitas sienas užmūrijo, tarsi viduje būtų ne žmonės, lyg, kaip kokiame Černobylyje, darydami kažkokį sarkofagą, bet autobusais nieko nevežė.

Labiausiai tikėtinas dabartinis paaiškinimas – dislokacijos ligoninė šiame pastate, nes, matyti, kad šis rajonas ne pats turtingiausias mieto gyventojų. Turbūt, jie nusprendė perkelti žmones. Tačiau variantų gali būti ir kitokių...

Pasaulis, kaip visi jau seniai suprato yra globalus, o kovojat su pandemija visi gaunami įsakymai yra iš vieno centro. Tokie nesuprantami autobusai, bet kuriuo metu gali pasirodyti ir mūsų mieste, todėl geriau, kaip tik įmanomą nuo jų laikytis kuo toliau ir sekti įvykių raidą.


Pasaulio naujienos kitaip Paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.05.2020 laikas 07:58 Šiame kaime nėra vietos senukams - kaip primityvios bendruomenės atsisveikindavo su gyvais senoliais?
Kartais anekdotuose ar net senose pasakose minimas keistas ir net šiek tiek žiaurus motyvas – šeimos senoliai yra nuvelkami į mišką ir ten paliekami mirti, kad nebūtų našta šeimai. Bet ar žinojote, kad kadaise įvairiuose pasaulio kraštuose tai buvo tikra tradicija, turėjusi gilią prasmę ir gana žiau...

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 07:48 Netikro draugo požymiai: kaip atpažinti, kad jums slapta pavydi?
Laikykitės atokiau nuo netikro draugo. Kad vėliau susirgę neliktumėte stepėje ir nemelstumėte pagalbos – tai beprasmiška. Geriau su tokiu žmogumi nekeliauti nei per stepę, nei per gyvenimą…

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 07:15 Iš kur atsiranda sapnai ir ką jie reiškia?
Kas tie sapnai? Ar verta į juos kreipti dėmesį, o gal tiesiog pamiršti kaip bereikšmius nakties vaizdinius? Nieko nėra labiau pažeidžiamo nei mokslinė teorija, kuri tėra trumpalaikis bandymas paaiškinti faktus, o ne pačią amžinąją tiesą....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau