Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2020 » Vasario » 7

Mirtį sėjantį virusą išpranašavo Nostradamas?

Nors Nostradamas mirė 1566 metais, jis teisingai išpranašavo daugelį po jo mirties nutikusių įvykių – Hitlerio ir Napoleono atėjimą į valdžią, rugsėjo 11-osios atakas JAV. Remiantis pastarųjų dienų įvykiais, panašu, kad išsipildė dar viena aiškiaregio iš Prancūzijos pranašystė, rašoma mysteriousuniverse.org.

Viename savo tekstų jis rašė: „Didysis jūrų miesto maras nesiliaus, kol nebus atkeršyta už be kaltės pasmerktų teisiųjų kraują, už apgavysčių papiktintą didžiąją damą.“ Atrodo, kad Nostradamas išpranašavo šiuo metu pasaulyje vykstantį į sunkų ūminį respiracinį sindromą (SŪRS) panašios ligos protrūkį. Koronaviruso protrūkis prasidėjo Kinijoje ir išplito į kitas pasaulio šalis – Tailandą, Japoniją, Pietų Korėją, Taivaną ir JAV.

Dėl Nostradamo tekste minimo „jūrų miesto“ vienas konspiracijos teorijų mėgėjas sako numanantis, kas buvo turėta omenyje. „Koronavirusas atsirado Kinijoje, ten taip pat yra daugiausiai juo sergančių žmonių, o daugelis jų – Honkonge. Todėl racionalu manyti, kad Honkongas yra „jūrų miestas“.“

Tuo tarpu „didžioji dama“ galėtų būti Wu Yi, buvusi Kinijos sveikatos apsaugos ministrė, padėjusi suvaldyti SŪRS protrūkį. Siaubą kelia ir tai, kad mokslininkai įspėja, jog šiuo į SŪRS panašiu virusu galėjo užsikrėsti net 10 000 žmonių, kurie lankėsi Uhano mieste Kinijoje.

Bet iš kur atsirado šis virusas? Pasak naujo tyrimo, manoma, kad virusas kilo iš gyvačių ir persimetė į žmones. Protrūkio atsiradimo vietovėje dažnai aptinkamos dvi gyvačių rūšys: Bungarus multicinctus (daugiajuostis kriatas) ir Naja atra (kinietiškoji kobra). Nostradamas išpranašavo daugelį siaubingų istorini įvykių, o koronavirusas yra viena iš labiausiai gąsdinančių jo pranašysčių, nes mirtinu virusu užsikrečia vis daugiau ir daugiau žmonių.

Pranašystės

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
2
Taip, pranašystes galima impretuoti savaip... ir pagal save. Kas vieniems atrodys balta, kitam juoda. Negalima paneikti ir tokio fakto, kad pagal užrašytas pranašystes kuriami ir scenariai, kad jos pasiteisintu. Žmonėmis legva manipuliuti tokiais dalykais. Visada reikia sekti įvykius ir domėtis tuo...
avatar
1
Kai nebėra pranašautojo, galima prikurti ką tik nori, iškraipant pranašystes, tai yra sukurti savo versijas, populiaria tema. Nostradamas... Kaip autoritetingai skamba ar ne? Parašė pop straipsnį panikos tema, be nuorodų net į šaltinį. Iš kur tokias pūgas ištarau Negražu populiarumo gainiotis, melagingos informacijos kūrimu, apie ne pranašavimus. Gana manipuliuoti jau nebesamai gyvų tarpe pranašais kuriant vis didesnį melą, panikos ir populiarumo sklaidai manipuliaciniais straipsnių tekstais..
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau