Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Rugsėjo » 18

Vokiečių diversantas išnėrė iš praeities

Visa informacija apie šį nepaprastą įvykį, 1989 metais nutikusį Sevastopolio prekybiniame uoste, iki šiol yra įslaptinta ir neviešinama. ir tik vienam ukrainiečių ufologui laimingo atsitiktinumo dėka pavyko pakelti skraistę nuo kruopščiai nuo visuomenės slepiamos paslapties (paranormal.lt).

mistika, nepaaiškinama, jūreivis, praeitis, ateitis

Viskas prasidėjo vieną 1989 metų birželio dieną. Apsaugos laive budėjęs jūreivis pastebėjo, jog už kelių metrų nuo laivo borto į vandens paviršių ėmė kilti burbulai. Budintysis apie šį įvykį nedelsdamas pranešė kapitonui. Šis įsakė nuleisti iš laivo valtį ir ištirti keistąją vietą. Juk šiaip ar taip, keistasis burbuliavimas vyko visiškai šalia karinio laivo!

Jūreiviai valtimi nespėjo priplaukti prie įtartinos vietos, kai netikėtai į paviršių iškilo naras. Laive buvęs ir viską stebėjęs kapitonas įsakė jį pristatyti į laivą.

Kai nuo naro buvo nuimti balionai su deguonimi ir veidą dengianti kaukė, šis iš pradžių nusišypsojo, tarsi rengdamasis kažką pasakyti, tačiau netrukus jo veidą iškreipė siaubo grimasa, jis ėmė mykti, tarsi nuo stipraus dantų skausmo, pakėlė rankas virš galvos ir beviltiškai ištarė: „Hitler kaput!“ Pasirodo, naras buvo vokietis, ir, kas visiškai neįtikėtina, fašistas!

Kaip pasakojo „iš praeities išnėręs“ vokiečių diversantas, jis, kapralas Erchardas Zimelmanas, savo vadovybės įsakymu 1943 metų birželio 15 dieną kartu su kitais nariais Sevastopolio įlankos dugne išdėliojo minas. Viskas vyko pagal planą, kol jis neiškilo į paviršių ir neatsidūrė akis į akį su rusų jūreiviais!

Apsaugos laivo kapitonas, išgirdęs tokį pasakojimą, tris kartus per vertėją tikslino minavimo datą, tačiau visus tris kartus gavo tą patį atsakymą - 1943 metų birželio mėnuo!

Kažkoks iš beprotnamio pabėgęs pacientas? Iš užsienio atsiųstas provokatorius? Karinio laivo kapitonas paprasčiausiai negalėjo patikėti tuo, kad galima taip paprastai iš praeities patekti į ateitį! Juo labiau, kad vokietis su savimi neturėjo jokios „laiko mašinos“.

Kapitono svarstymus nutraukė atvykę iškviesti jūrų kontržvalgybos karininkai. Jie išsigabeno narą su savimi, o kapitoną kitą dieną iškvietė į štabą ir įsakė visiems laikams užmiršti prieš dieną įvykusį incidentą, tarsi jo niekada nebuvo. Priešingu atveju buvo pagrasinta atimti laipsnį ir atiduoti kariniam tribunolui! Tą patį vakarą į štabą buvo iškviestas jūreivis, kuris laivo kapitonui vertė vokiečio žodžius. Atgal į laivą jūreivis negrįžo. Apie jo tolimesnį likimą, kaip ir apie vokiečių naro, kapitonas nieko nežino.

Dabartiniu metu buvęs kapitonas yra garbaus amžiaus pensininkas. Jam nebegresia joks laipsnio atėmimas, todėl jis nusprendė savo prisiminimais pasidalinti su žmonėmis, tiriančius anomalius reiškinius ir nepaaiškinamus įvykius.

Ko gero, šios beveik prieš 30 metų įvykusios istorijos tęsinys egzistuoja. Gal kada nors specialiosios tarnybos išslaptins archyvuose esančią medžiagą ir mes sužinosime, kaip viskas iš tikrųjų buvo.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 22:22 Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus
Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man pad...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:32 Biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus apie mityba
Biomedicinos mokslų daktaras, be galo charizmatiškas pašnekovas, ypatingos energijos žmogus Algirdas Amšiejus. Apie medų, mėsą, produktų dermes ir gyvenimo būdą, kurį kasdien sau susikuriame kiekvienas, pasikasdamas šaukštu. Algirdas sako, kad reikia valgyti viską ir yra kategoriškas prieš visas tas...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:12 Dilgėlių ir džiovintų ežiuolių arbata stiprina vaikų organizmo imunitetą

Geležies trūkumas vaikų organizme gali sukelti apatiją, dėmesio pablogėjimą, anemiją, imuniteto pablogėjimą.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 19:49 Abrikosų vaisiai stiprina sveikatą ir padeda įveikti daug sunkių negalavimų
Abrikosai gali padėti atsikratyti daugelio sunkių negalavimų, pailginti gyvenimą. Pavyzdžiui, dauguma Pakistano Hunzos slėnio gyventojų, kurie valgo daug abrikosų, yra ilgaamžiai. Vidutinė jų gyvenimo trukmė yra 90 metų, bet dauguma sulaukia ir 100-120 metų....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 18:59 Gamta gydo: nervus, atipinius simptomus, pilvo pūtimą, sąnarių skausmą

Trišakio nervo peršalimo neuralgija. Kai tik prisimenu, net krūpteliu. Stiprių skausmų priepuolius, kai atrodo, kad visas pasaulis nebemielas, teko patirti ir man Priežastis - stiprus peršalimas: perpūtė maršrutiniame taksi per karštį.

...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 17:55 Labai neįprastas NSO skrido virš Šiaurės Vokietijos ir Olandijos

Ankstų rugsėjo 22 dienos rytą Europos kosmoso agentūros kameros aptiko kažką stulbinančio ir neįprasto. Tačiau ESA greitai pateikė paaiškinimą, kas nutiko, ir tikina, kad tai tik meteoritas. Ar kada nors jūs matėte “akmenį iš kosmoso“, kuris skrieja virš horizonto, po to vėl įgyja auk...

Skaityti daugiau