Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 22

Mistinės sidabro savybės

Sidabras turi savybę nuimti ir perskirstyti negatyvią energiją, todėl gali būti naudojamas žmogaus energetinio lauko valymui. Šis metalas puikiai valo vandenį ir yra geras antiseptikas.

Be to, sidabras yra spiritinis metalas. Kaip astralinis laidininkas, jis padeda užmegzti kontaktą su mirusiųjų sielomis.

Šventųjų relikvijos saugomos sidabriniuose induose – relikvijoriuose. Sidabras ir auksas labai myli šeimininką. Jie nemėgsta keisti savininko, ir į tai reikia atsižvelgti.

Alchemiko ir astrologo požiūriu, sidabras yra sielos švarumo simbolis. Tai nekaltybės metalas, susijęs su kažkuo slaptu, giliu, paslėptu viduje. Sidabras susijęs su kai kuriomis mūsų slaptomis savybėmis ir būsenomis, kurios esant tam tikromis aplinkybėmis gali atsiskleisti, o paskui vėl pasislėpti.

ezoterika, mistika, sidabras, metalas

Sidabras labai susijęs su malda, štai kodėl ikonų rėmai dažnai būna padaryti iš sidabro. Darbas su daugeliu astralinių jėgų ir būtybių, kontaktas su jomis gali būti įgyvendinamas tik per sidabrą.

Žiedai su akmenimis, apkaustytais sidabru, leidžia palaikyti subtilią šių akmenų galią. Sidabro lydiniai taip pat turi šitą savybę. Jeigu jūs turite akmenį, kuris daug dirbo ir išseko, tai jo jėgas galima grąžinti, įdėjus į sidabrinį dangtelį ar antpirštį kelioms dienoms ar mėnesiams. Arba tiesiog tvirtai apvynioti akmenį stora sidabro folija. Svarbiausia, kad bent 2 akmens briaunos liestųsi su sidabru.

ezoterika, mistika, sidabras, metalas

Sidabras pagrinde veikia žmogaus sielą, jo pasąmonę, versdamas pasinerti į vidinį pasaulį. Šis metalas taip pat veikia emocinę prigimtį, pažadina įspūdžių priėmimą, subtilų jautrumą. Jautriems žmonėms sidabras dažnai gali žadinti fantazijas, daryti juos svajingais.

Blogiausiu atveju toks žmogus paveiktas sidabro gali taip panirti į iliuzijas, kad neskirs trokštamo nuo realaus. Pernelyg jautriems žmonėms negalima nuolat nešioti sidabro.

Turite antikvarinių senų daiktų, baldų, sidabro papuošalų, senų paveikslų, patalpinkite skelbimą nemokamai į paranormal.lt skelbimai.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar