Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2019 » Kovo » 29

Tikroji raudono siūlo reikšmė, ir kaip teisingai jį užrišti

Ką reiškia raudonas siūlas ir kaip teisingai jį užrišti. Nesudėtinga energetinė apsaugos priemonė atėjo į šį pasaulį iš amžių gilumos, ir kiekviename istorijos etape žmonės naudojo ją savo ir savo artimųjų apsaugai nuo negandų.

ezoterika, raudonas siūlas, burtai, mistika

Ką reiškia raudonas siūlas ant riešo

Šios apsaugos istorija prasideda Izraelyje. Tikinčiųjų žmonių sąmonėje raudonas siūlas buvo apsaugos nuo kasdieninio blogio ir likimo smūgių simbolis, todėl, kad būtent raudonu siūlu buvo aprištas biblijos pramotės Rachelės – motiniškos meilės ir pasiaukojimo įsikūnijimo, kapas.

Žmonės ateidavo prie šios moters kapo su raudonais siūlais, pakraudavo juos šviesiąja energija, kad po to užrištų ant artimųjų riešo. Raudonas siūlas pradėjo reikšti apsaugą nuo negatyvios blogų žmonių įtakos.

Į namus, apsaugotus tokiu būdu, negalėdavo pakliūti piktadarys. Vėliau raudonas siūlas tapo individualia kiekvieno žmogaus apsauga: jį rišo ant riešo, prieš tai užmegzdami ant jo mazgelius, o rišant mazgelius, lydėdavo kiekvieną specialiu užkalbėjimu.

Raudona spalva, kuri mūsų protėvių vaizduotėje siejosi su gyvybingąją saulės jėga, labiau už bet kurią kitą spalvą gali kovoti su piktosiomis jėgomis, dvasiomis, ir, be to, teigiamai veikti energetinį žmogaus pasaulį.

Kaip teisingai užrišti siūlą ant riešo

Stiprią energetinę apsaugą turinčią raudono siūlo apyrankę galima pasidaryti patiems. Siūlas turi būti vilnonis: vilna ne tik atstumia blogąją energiją, bet ir turi gydomosios galios.

Vilna gydo sąnarių pažeidimus ir odos sužeidimus, nes žmonės nuo seno rišdavo vilnonį siūlą su sveikatos gerovės tikslu.

Tam, kad raudonas siūlas virstų apsauga, reikia ant jo užrišti keletą mazgelių, kaip tai darė mūsų protėviai. Darbą pradėti reikia n su „tylos minute“, kurios metu jūs susikoncentruosite ties teigiamomis emocijomis ir išsilaisvinsite iš negatyvo. Juk siūlas įsimena jausmus, kuriuos jūs jaučiate tuo metu, kai rišate ant siūlo mazgelius.

Mazgelių kiekis turi būti neporinis. Prisiminkite, kad nė vienas iš mazgelio negali būti užrištas ne įdedamo tikslo: kiekvienam turi būti skirta kokia nors funkcija. Nereikia jų daryti labai daug. Optimaliausias kiekis – septyni.

Rišdami mazgelį mintyse sakykite, su kokiu tikslu jūs jį rišate. Iš anksto pagalvokite, kokią tiksliai apsaugą norite gauti.

Tarp mazgelių palikite ne mažesnį, nei 1 cm tarpą, kitaip jie ims tarpusavyje veikti ir susilpnins bendrą siūlo energiją.

Paruoštas siūlas užrišamas ant kairio riešo. Riešas – viena iš labiausiai neigiamo poveikio pažeidžiamų vietų, o kairioji pusė nuo seno siejosi su negatyvu ir kitapusinėmis jėgomis, ir todėl buvo apsaugoma visada labiau.

Apsaugą turi rišti artimas žmogus. Jei tai darysite savarankiškai, galite ne tik sugadinti siūlo energetinį poveikį, bet netgi pritraukti į savo gyvenimą negandų.

Siūlas užrišamas tradiciškai trimis mazgais, tuo metu ištariant: „Dievas tavo apsauga, šventosios jėgos nuo bėdos apsaugos. Amen“. Nuo to momento siūlą reikia nešioti nenusiimant.

Jei jūs po kažkokio laiko tarpo pastebite, kad siūlas dingo, vadinasi jis persisotino neigiama energija, nepraleisdamas jos iki jūsų, ir visiškai atliko savo funkciją. Atėjo laikas padaryti naują apsaugą.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo
Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. paslaptingas reiškinys, ledo ratai, anomalijos...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:22 Protingi žmonės gyvena netvarkoje, keikiasi ir vėlai eina gulti
Kaip dažnai kalbėdami vartojate keiksmažodžius? Jus kritikuoja dėl netvarkos miegamajame? Jūs vėlai einate miegoti? Žinoma, tai laikoma blogais įpročiais, tačiau tikite ar ne, bet jie rodo aukštą intelekto lygį ir sąžiningumą. Suintrigavo? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau....

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:20 Gyvūnus ir augalus Žemėje tikrai veikia Saulės ir Mėnulio gravitacija
Šie du dangaus kūnai, kuriuos mes matome danguje dienos ir nakties metu, daro kur kad didesnę įtaką gyvūnams ir augalams Žemėje, nei jūs galėtumėte pamanyti.

Skaityti daugiau

18.01.2022 laikas 22:27 7 požymiai, kad gyvenate svetimą gyvenimą ir kaip tai ištaisyti?

Visi norime gyventi savo svajonių gyvenimą, kupiną laisvės ir malonumų. Tačiau kažkuriuo momentu žmogus pradeda sekti svetimų nustatymų. Žinokite, pakeisti įvykių eiga niekada ne per vėlu.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau