Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 29

Tikroji raudono siūlo reikšmė, ir kaip teisingai jį užrišti

Ką reiškia raudonas siūlas ir kaip teisingai jį užrišti. Nesudėtinga energetinė apsaugos priemonė atėjo į šį pasaulį iš amžių gilumos, ir kiekviename istorijos etape žmonės naudojo ją savo ir savo artimųjų apsaugai nuo negandų.

ezoterika, raudonas siūlas, burtai, mistika

Ką reiškia raudonas siūlas ant riešo

Šios apsaugos istorija prasideda Izraelyje. Tikinčiųjų žmonių sąmonėje raudonas siūlas buvo apsaugos nuo kasdieninio blogio ir likimo smūgių simbolis, todėl, kad būtent raudonu siūlu buvo aprištas biblijos pramotės Rachelės – motiniškos meilės ir pasiaukojimo įsikūnijimo, kapas.

Žmonės ateidavo prie šios moters kapo su raudonais siūlais, pakraudavo juos šviesiąja energija, kad po to užrištų ant artimųjų riešo. Raudonas siūlas pradėjo reikšti apsaugą nuo negatyvios blogų žmonių įtakos.

Į namus, apsaugotus tokiu būdu, negalėdavo pakliūti piktadarys. Vėliau raudonas siūlas tapo individualia kiekvieno žmogaus apsauga: jį rišo ant riešo, prieš tai užmegzdami ant jo mazgelius, o rišant mazgelius, lydėdavo kiekvieną specialiu užkalbėjimu.

Raudona spalva, kuri mūsų protėvių vaizduotėje siejosi su gyvybingąją saulės jėga, labiau už bet kurią kitą spalvą gali kovoti su piktosiomis jėgomis, dvasiomis, ir, be to, teigiamai veikti energetinį žmogaus pasaulį.

Kaip teisingai užrišti siūlą ant riešo

Stiprią energetinę apsaugą turinčią raudono siūlo apyrankę galima pasidaryti patiems. Siūlas turi būti vilnonis: vilna ne tik atstumia blogąją energiją, bet ir turi gydomosios galios.

Vilna gydo sąnarių pažeidimus ir odos sužeidimus, nes žmonės nuo seno rišdavo vilnonį siūlą su sveikatos gerovės tikslu.

Tam, kad raudonas siūlas virstų apsauga, reikia ant jo užrišti keletą mazgelių, kaip tai darė mūsų protėviai. Darbą pradėti reikia n su „tylos minute“, kurios metu jūs susikoncentruosite ties teigiamomis emocijomis ir išsilaisvinsite iš negatyvo. Juk siūlas įsimena jausmus, kuriuos jūs jaučiate tuo metu, kai rišate ant siūlo mazgelius.

Mazgelių kiekis turi būti neporinis. Prisiminkite, kad nė vienas iš mazgelio negali būti užrištas ne įdedamo tikslo: kiekvienam turi būti skirta kokia nors funkcija. Nereikia jų daryti labai daug. Optimaliausias kiekis – septyni.

Rišdami mazgelį mintyse sakykite, su kokiu tikslu jūs jį rišate. Iš anksto pagalvokite, kokią tiksliai apsaugą norite gauti.

Tarp mazgelių palikite ne mažesnį, nei 1 cm tarpą, kitaip jie ims tarpusavyje veikti ir susilpnins bendrą siūlo energiją.

Paruoštas siūlas užrišamas ant kairio riešo. Riešas – viena iš labiausiai neigiamo poveikio pažeidžiamų vietų, o kairioji pusė nuo seno siejosi su negatyvu ir kitapusinėmis jėgomis, ir todėl buvo apsaugoma visada labiau.

Apsaugą turi rišti artimas žmogus. Jei tai darysite savarankiškai, galite ne tik sugadinti siūlo energetinį poveikį, bet netgi pritraukti į savo gyvenimą negandų.

Siūlas užrišamas tradiciškai trimis mazgais, tuo metu ištariant: „Dievas tavo apsauga, šventosios jėgos nuo bėdos apsaugos. Amen“. Nuo to momento siūlą reikia nešioti nenusiimant.

Jei jūs po kažkokio laiko tarpo pastebite, kad siūlas dingo, vadinasi jis persisotino neigiama energija, nepraleisdamas jos iki jūsų, ir visiškai atliko savo funkciją. Atėjo laikas padaryti naują apsaugą.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta