Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.3K) Komentarų: (0) (16.03.2018 - 19:54)

Mano senelis kiekvieną dieną muilą deda po paklode. Priežastis? Kai jūs tai sužinosite, patys darysite!

Išbandykite tai jau šiandiena ir pasidalinkite su mumis!

nemiga, muilas, miego problemos, neramių kojų sindromas, paranormal.lt

Mes visi norime ramiai miegoti visą naktį ir po sunkios darbo dienos mes to nusipelnome, tačiau problema ta, kad kartais mes atsibundame daug kartų, nežinodami kodėl.

Idėja palikti muilą po paklode gali pasirodyti keista, tačiau tikrovė yra ta, kad atlikus tyrimus buvo įrodyta, kad tai gali padėti kontroliuoti neramių kojų sindromą.

Tie, kurie nežino, kas yra šis sindromas, paprasčiausiai tai 100% nakties metu poilsio trūkumo rezultatas, kuris generuoja mūsų smegenims impulsą judinti kojas.

Daugelis miego sutrikimo specialistų mano, kad muilo padėjimas po paklodę iš esmės yra placebo efektas, tačiau yra pasiteisinimas, kodėl tai yra visiškai teisingas gydymas.

Priežastis ta, kad muilas, kuris yra šalia kojų, leidžia įsisavinti magnį, būtiną elementą tinkamam veikimui ir mes galime ramiai ilsėtis.

Mes žinome, kad daugelis dėl įvairių priežasčių negali miegoti 8 valandas, kad tinkamai jaustųsi kitą dieną, bet jei mes likusias 6 valandas tinkamai išsimiegosime, pajausime organizme skirtumą. Pas mus ne tik pagerės nuotaika, bet pagreitinsime medžiagų apykaitą, geriau bus suvirškintas maistas, o mes geriau miegosime.

Žinote, atlikite eksperimentą šį vakarą ir padėkite muilą po paklode ir papasakokite apie savo patirtį.

nemiga, muilas, miego problemos, neramių kojų sindromas

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: muilas, neramių kojų sindromas, miego problemos, nemiga
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar