Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Liepos » 17

Naminė gira su ugniažole pagal Bolotova. Įspūdingai gydanti gira!

Bolotovo gira su ugniažole ir jo receptas (Bolotovo gira) gaunamas fermentuojant augalus pieno išrūgomis su pridėtiniu cukrumi.

Pasiūlytas Bolotovo sveikatos kompleksas ir gyvenimo pratęsimas iki „nemirtingumo“ apima penkias pagrindines taisykles: padidinti jaunų ląstelių skaičių, paversti organizme toksinus į druskas, druskos pašalinimas, kova su patogeninėmis bakterijomis ir atstatyti susilpnėjusius organus.

Fermentuojanti ugniažolę, išrūgose, pridėjus cukraus praranda savo toksines savybes. Tokioje aplinkoje išgyvena atspariausios bakterijos, kurios dauginasi ir gamina biologiškai aktyvias medžiagas girai, o tai suteikia jai nepaprastą gydomąją galią. Ypač svarbų vaidmenį atlieką pieno lazdelių fermentai, kurie įgyja unikalių vaistinių savybių: stimuliuojantį poveikį, odos ir virškinimo traką „valymą“, kvėpavimo ir šlapimo takus, gerina klausą ir regėjimą, padidina liaukų hormoninį aktyvumą. Tuo pačiu pašalina iš organizmo sunkiųjų metalų druskas ir radionuklidus.

Norėdami namuose pasigaminti „girą“, mums reikės: 

  • 3 litrų kambario temperatūros virinto šaltinio vandens (arba pieno išrūgų),
  • stiklinės cukraus,
  • stiklinės šviežios ar sausos ugniažolės;
  • 1 v. š. kaimo grietinės, geriau, kad butų nepasterizuota;
  • marlės, svarmenio, trijų litrų indo.

Reiktų pridurti, kad šią girą vertėtų vartoti atsargiai ir nepadauginti – pradėkite nuo 1 šaukšto ir palaipsniui didinkite porciją iki 100 gramų.

Pirmąsias dvi savaites mes vartojame girą tris kartus per dieną 30 minučių prieš valgį, kitą mėnesio dalį pataisome rezultatą: vartojame po 100 gramų giros, 30 minučių prieš valgį, 1 kartą per dieną. Po 2-3 mėnesių gydymo kursą galima pakartoti.

Kontraindikacijos: ūminė leukemija ir cukrinis diabetas. Kaip pasigaminti šią girą, išsamiau galite pamatyti vaizdo įraše:

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:14 Mityba šiais produktai, gali apsaugoti nuo vėžio
Susirgimų vėžiu priežasčių labai daug, tačiau viena iš jų yra neteisinga mityba. Ką gi reikia valgyti, kad apsaugotume savo organizmą nuo vėžio?

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:02 Kaip kovoti su ratilais po akimis namų sąlygomis?

Ratilai po akimis, net ir nelabai dideli, nepuošia nei vienos moters ir gadina nuotaiką. Dėl jų moteris atrodo vyresnė, pavargusi, neišsimiegojusi ir nesveikuojanti.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 06:49 Kaip sumažinti Cholesterolio kiekį liaudies priemonėmis

Apie cholesterolio žalą turbūt girdėjo daugelis. Tai į riebalus panaši medžiaga, kuri yra mums būtina ir didžiąją jo dalį (80 proc.) pagamina pats organizmas. Likusi gi dalis gaunama iš maisto, kuri, deja, ne visuomet naudinga. Dažniausiai būtent ši dalis ir yra „blogojo“ cholesteroli...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 19:32 Disko Formos NSO Pateko Į NBC Vakaro Naujienas

2020 m. rugpjūčio 3d. per NBC Nightly News laidą. Šioje laidoje pasakojama tai, kaip Navaho indėnai kovoja su vandens krize pandemijos metu, tačiau per šią laidą buvo pastebėtas, keistas reiškinys - staiga, tuo metu pasirodo ir pralekia disko formos NSO, kai indėnų šamanas šaukėsi dievams.

...

Skaityti daugiau

05.08.2020 laikas 17:31 Vienintelis pasaulyje karinis ekroplanas, galėjęs per akimirką sunaikinti ir didžiausius lėktuvnešius
Vienintelis baigtas Luna klasės laivas ©igor113

Skaityti daugiau