Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 25

Įžūlūs narai susidūrė akis į akį su milžiniška anakonda. Kas nutiko toliau?

Kuo reikia galvoti, kad vos per kelis centimetrus prisiartintum prie 7 metrų ilgio gyvatės, ją erzintum ir persekiotum ir netaptum maistu? Bartolomeo Bove, profesionalus videooperatorius po vandeniu, vadovavosi patirtimi ir žiniomis, kai nusprendė nufilmuoti šį vaizdo įrašą. Šiuo metu, prieš pat žiemos miegą, anakondos yra melancholiškos ir daug ką neprašytiems svečiams atleidžia, todėl yra galimybė netapti jos pietumis. Nors vis tiek atrodo labai baisiai.

Nardytojas su partneriu nuvyko prie Formozos upės, esančios Matu Grosu du Sulo valstijoje, Brazilijoje. Čia, netoli Bonito miesto, pagal džiungles yra labai švarus vanduo, todėl galima nufilmuoti puikius vaizdo įrašus, Ir tas vanduo yra šiltesnis už orą, todėl anakondoms labiau patinka gulėti po vandeniu.

Jiems pavyko aptikti nuostabią būtybę – ne mažesnę kaip septynių metrų ilgio, 100 kg svorio ir su gražiu raštu. Tada mažyčiai žmogeliukai visai baimę pamiršo ir lieka tik stebėtis, kaip gyvatė jiems neįkando?

Laimei operatoriui viskas baigėsi taikiai. Nors rizika buvo milžiniška. Taip pat žiūrėkite vaizdo įrašą: Dideli ir baisūs. Anakondos

Reklama:
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar