Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 19

WEF ir JT nurodo vyriausybėms dekriminalizuoti seksą su ‘norinčiais vaikais’

WEF ir JT nurodo vyriausybėms dekriminalizuoti seksą su ‘norinčiais va

Pasaulio ekonomikos forumas kartu su Jungtinėmis Tautomis ką tik paragino visame pasaulyje dekriminalizuoti vaikų prievartavimą ir pedofiliją. Globalistinis elitas jau daugelį metų užkulisiuose bando normalizuoti pedofiliją, o dabar jų darbo vaisius matome atvirai.

Naujoje Jungtinių Tautų ataskaitoje raginama visame pasaulyje dekriminalizuoti visų formų narkotikų vartojimą ir lytinį gyvenimą.

Tarptautinio teisininkų komiteto (ICJ), UNAIDS ir Vyriausiojo žmogaus teisių komisaro biuro (OHCHR) parengta ataskaita buvo paskelbta Tarptautinę moters dieną, o jos tikslas - vadovauti "tarptautinės žmogaus teisių teisės taikymui baudžiamojoje teisėje". Ataskaitoje, pavadintoje "Kovo 8-osios principais", raginama dekriminalizuoti nusikaltimus, susijusius su narkotikais ir seksu, įskaitant pedofiliją ir incestą.

Jungtinių Tautų ir WEF teisės ekspertų teigimu, įstatymai, kuriais draudžiama pedofilija, yra kėsinimasis į... palaukite... vaikų žmogaus teises. Teisingai, pasak globalistų elito, sutikimo amžius yra diskriminacinė sąvoka, diskriminuojanti vaikus, norinčius turėti lytinių santykių su suaugusiaisiais.

Ataskaitoje teigiama:

Kalbant apie baudžiamosios teisės vykdymą, bet koks nustatytas minimalus sutikimo lytiškai santykiauti amžius turi būti taikomas nediskriminuojant. Teisės aktų vykdymas negali būti siejamas su dalyvių lytimi/lytimis ar santuokinio sutikimo amžiumi. Be to, seksualinis elgesys, kuriame dalyvauja asmenys, jaunesni už šalyje nustatytą minimalų sutikimo lytiškai santykiauti amžių, gali būti faktiškai, jei ne pagal įstatymą, abipusiu sutikimu. Šiame kontekste baudžiamosios teisės taikymas turėtų atspindėti jaunesnių nei 18 metų asmenų teises ir gebėjimus priimti sprendimus dėl dalyvavimo lytiniuose santykiuose abipusiu sutikimu ir jų teisę būti išklausytiems sprendžiant su jais susijusius klausimus.

Jaunesni nei 18 metų asmenys, atsižvelgiant į jų besivystančius gebėjimus ir laipsnišką savarankiškumą, turėtų dalyvauti priimant su jais susijusius sprendimus, deramai atsižvelgiant į jų amžių, brandą ir geriausius interesus bei ypatingą dėmesį skiriant nediskriminavimo garantijoms.

 Nepilnamečiai, žinoma, negali duoti tikro sutikimo lytiniams santykiams su suaugusiuoju - tai turėtų žinoti šie vadinamieji ekspertai.

Tai tik dar viena bloga politika, kurią globalistinis elitas stumia nieko neįtariantiems Vakarų šalių piliečiams. Jei jums kyla klausimas, kaip suaugusieji gali teigti, kad pedofiliją draudžiantys įstatymai pažeidžia vaikų teises, turėtumėte prisiminti, kad globalistų elitui blogis yra lygus gėriui. Ir dabar mes pasiekėme tą jų plano etapą, kai jie trina mums veidus.

Klausas Švabas 2017 m. gyrėsi, kad WEF visiškai įsiskverbė į Kanados vyriausybę, ir nuo to laiko Justinas Trudeau (Džastinas Triudo) ir jo pavaduotoja Chrystia Freeland (Kristija Frydland), kurie abu buvo WEF jaunieji pasaulio lyderiai, Kanados žmonėms primeta vieną WEF politiką po kitos.

Pirmiausia Kanada tapo pasaulio eutanazijos sostine - valstybė pasiryžo eutanazuoti visus, kurie, jos nuomone, yra nereikalingi, įskaitant vaikus. Tada Trudeau dar labiau įtraukė Kanadą į WEF gerus rėmėjus, kai pradėjo įšaldyti laisvę remiančių protestuotojų, dalyvavusių sunkvežimių vairuotojų protestuose, banko sąskaitas.

Dabar Trudeau Kanada ruošia dirvą atimti vaikus iš tėvų, kurie nepritaria, kad jų mažamečiams vaikams būtų atliekamos lyties keitimo operacijos ir vartojami gyvybę keičiantys hormonai, kol jie dar nėra pakankamai suaugę, kad suprastų savo sprendimo pasekmes.

Liberalioji Vašingtono valstija jau pradeda įgyvendinti šią darbotvarkę.

Ketvirtadienį Vašingtono valstija priėmė įstatymą SB 5599, kuriuo valstybei leidžiama teisėtai atimti vaikus iš tėvų, jei šie nesutinka, kad jų vaikams būtų atliekamos lyties keitimo operacijos. Visi demokratai balsavo už tai, kad šis prieštaringai vertinamas įstatymas būtų priimtas, o visi respublikonai balsavo prieš.

Demokratai kariauja su tėvų teise būti atsakingiems už savo vaikų priežiūrą, ypač LGBT klausimais ir su lytimi susijusiais klausimais, pavyzdžiui, gimstamumo kontrole ir abortais.

SB 5599 leidžia prieglaudoms laikyti pabėgusius nepilnamečius nuo tėvų, kad jie galėtų pasidaryti abortą ir (arba) lyties operacijas, į kurias įeina mergaitės krūtų ar gimdos pašalinimas. 

Ir pedofilija nėra vienintelis tabu, kurį jie pasiryžę sugriauti. Incestas taip pat įtrauktas į WEF darbotvarkę ir jie pasiryžę jį įteisinti visose WEF infiltruotose šalyse, pradedant Vokietija.

Pasak WEF, įstatymai prieš incestą pažeidžia brolių ir seserų, norinčių užmegzti santykius ir sukurti šeimas, žmogaus teises, o vyriausybės remiama grupė Vokietijoje dabar papūgauja WEF nuomonę.

Vargu ar reikia sakyti, kad įstatymai, draudžiantys incestą, egzistuoja ne veltui.

Pasaulio ekonomikos forumas teigia, kad yra įsipareigojęs gerinti pasaulio padėtį. Iš tikrųjų jie pasiryžę žmoniją vesti į katastrofą ir puola mus daugeliu krypčių.

WEF ir JT nurodo vyriausybėms dekriminalizuoti seksą su ‘norinčiais va

Ar pastebėjote, kad globalistinio elito sugadinti politikai ir įžymybės vis desperatiškiau ir agresyviau kalba apie tuos, kuriuos laiko priešais?

Praėjusią savaitę ilgametis Bruce'o Springsteeno draugas ir grupės "E Street Band" gitaristas Little Stevenas Van Zandtas (Mažasis Stivenas Van Zandtas) pareiškė, kad konservatyvūs amerikiečiai yra "šunsnukiai, bailiai ir pūkuotukai" ir turi būti "išnaikinti kartą ir visiems laikams".

Praėjus dviem valandoms po to, kai sekmadienį kartu su Springstinu užlipo ant scenos UBS arenoje Belmonto parke Long Ailende, Van Zandtas socialiniame tinkle "Twitter" paskelbė, o vėliau ištrynė nerimą keliančią neapykantos kupiną riksmą, kuriame ragino Amerikoje vykdyti konservatorių genocidą.

Jis toli gražu nėra vienintelė įžymybė, raginanti vykdyti genocidą Amerikoje.

Holivudo žvaigždė Vilas Smitas (Will Smith) sakė, kad D. Trumpo šalininkai turėtų būti stebimi, įtraukti į sąrašą ir "išvalyti" iš Amerikos visuomenės.

Nepamirškite ir Jane Fondos, kuri dar praėjusį mėnesį laidoje "The View" paragino žudyti konservatorius Amerikoje kaip išeitį už gyvybę pasisakantiems įstatymams.

Vyksta karas, o elitas ir jo marionetės politikoje ir pramogų pasaulyje kasdien vis desperatiškiau siekia užgniaužti bet kokį nesutikimą.

Nepakluskite.

Dabar kaip niekada svarbu laikytis savo pozicijos ir atsisakyti atiduoti savo prigimtines teises globalistiniam elitui.

Tikiuosi jus ten pamatyti.

ŽIŪRĖKITE:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau