Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Lapkričio » 19

WEF nurodo pasaulio vyriausybėms sumažinti sutikimo amžių iki 12 metų

WEF nurodo pasaulio vyriausybėms sumažinti sutikimo amžių iki 12 metų

Pasaulio ekonomikos forumas įsakė viso pasaulio vyriausybėms sumažinti sutikimo amžių iki 12 metų ir dekriminalizuoti pedofiliją.

Davoso valdžios koridoriuose esančių ligotų ir iškreiptų protų nuomone, įstatymams dėl sutikimo amžiaus nėra vietos "apsišvietusioje visuomenėje", nes jie diskriminuoja vaiko teisę pasirinkti lytinius santykius su suaugusiaisiais.

 Jei nesutinkate, globalistų elitas turi jums planą. Pagal kitą jų blogio darbotvarkės žingsnį, jie planuoja reikalauti, kad tėvai gautų licenciją auginti savo vaikus. O jei tėvai prieštaraus pagrindiniams globalistų darbotvarkės punktams, įskaitant vadinamąsias "vaiko teises", elitas atims iš jūsų teisę auginti savo vaiką.

Nesuklyskite, jie ateina dėl mūsų vaikų. Jei nenorite gyventi pasaulyje, kuriame vaikai metami vilkams, atėjo laikas pareikšti savo poziciją.

Mums reikia jūsų pagalbos išardant 9 000 metų senumo velnią garbinantį pedofilų kultą.

Globalistinis elitas jau daugelį metų užkulisiuose bando normalizuoti pedofiliją, o dabar matome jų darbo vaisius tiesiai į akis.

Vokietijos vyriausybė svarsto pasiūlymus įteisinti vaikų pornografiją ir drastiškai sumažinti sutikimo amžių - tai dalis naujų radikalių planų, kuriuos stumia WEF, siekdamas, kad pasaulis taptų atviresnis pedofilams.

Vokietijos Bundestagas priėmė peticiją dėl vaikų teisių, kurią parengė liūdnai pagarsėjusi pedofiliją remianti organizacija. Krumme-13, propedofilijos grupė, pasisakanti už vaikų prievartavimą ir pedofilijos įteisinimą.

WEF nurodo pasaulio vyriausybėms sumažinti sutikimo amžių iki 12 metų

Tarp peticijos tekste išvardytų teisių yra teiginys, kad vaikai turi "teisę pareikšti savo nuomonę visais klausimais, kurie daro įtaką jų emocinei, protinei ir fizinei gerovei", ir "teisę į laisvą asmenybės vystymąsi".

"Lytinis apsisprendimas" yra įtrauktas į Pagrindinio įstatymo 2 straipsnį po fraze "laisvas asmenybės vystymasis", ir šį faktą Giesekingas būtinai nurodė savo sekėjams savo interneto svetainėje.

Aktyvistai reikalavo, kad "pedofilinė [seksualinė] tapatybė" būtų "apsaugota nuo diskriminacijos, kriminalizavimo, atskirties ir persekiojimo" pagal Vokietijos lygybės įstatymus.

Ir pedofilija nėra vienintelis tabu, kurį jie pasiryžę sugriauti. Incestas taip pat yra WEF darbotvarkėje ir jie pasiryžę siekti, kad jis būtų įteisintas visose WEF infiltruotose šalyse, pradedant Vokietija.

Pasak WEF, įstatymai prieš incestą pažeidžia brolių ir seserų, norinčių užmegzti santykius ir sukurti šeimas, žmogaus teises, o vyriausybės remiama grupė Vokietijoje dabar papūgauja WEF nuomonę.

Vargu ar reikia sakyti, kad įstatymai, draudžiantys incestą, egzistuoja ne veltui.

Tačiau elitas tuo nesustoja. Dabar jie ruošia dirvą atimti iš tėvų prigimtinę teisę auklėti savo vaikus. Hillary Clinton sakė, kad vaikui užauginti reikia kaimo, o pasaulio elitas šią idėją plėtoja dar toliau.

Vienas Pasaulio ekonomikos forumo profesorius pareiškė, kad netrukus tėvams reikės gauti vyriausybės licenciją, kad galėtų auginti savo vaikus.

Pasak Konoro Kianpuro (Connor Kianpour) iš WEF finansuojamo Kolorado Boulderio universiteto, prieš gaudami licenciją tėvai turės įrodyti, kad pritaria radikaliai propedofilijos ir transseksualumo programai.

Savo straipsnyje "Vaikai nėra gerai: WEF pareigūnas teigia, kad vyriausybė turėtų prisiimti pagrindinę atsakomybę už vaikų auklėjimą.

Dėl to neturėtų kilti jokių problemų, nes biologiniai tėvai "neturi teisės" auklėti savo vaikų, drąsiai teigia jis straipsnyje, paskelbtame žurnale Journal of Ethics & Social Philosophy.   

"Asmenys neturi teisės auginti savo biologinius vaikus ir neturi jokių pakankamai svarbių interesų, kurie pateisintų teisę auginti vaikus apskritai", - teigia Kianpouras.

"Kadangi šių teisių nėra, negalima teigti, kad reguliuojama tėvystės politika kelia joms pavojų." 

Tai tik dar viena bloga politika, kurią globalistinis elitas stumia nieko neįtariantiems Vakarų šalių piliečiams. Jei jums kyla klausimas, kaip koks nors suaugęs žmogus gali prisiversti teigti, kad pedofiliją draudžiantys įstatymai pažeidžia vaikų teises arba kad tėvai neturi prigimtinės teisės auklėti savo vaikus, tuomet turite prisiminti, kad globalistų elitui blogis yra lygus gėriui. Ir mes jau pasiekėme tą jų pagrindinio plano etapą, kai jie trina mums veidus.

Klausas Švabas 2017 m. gyrėsi, kad WEF visiškai įsiskverbė į Kanados vyriausybę, ir nuo to laiko Justinas Trudeau (Džastinas Triudo) ir jo pavaduotoja Chrystia Freeland (Kristija Frydland), kurie abu buvo WEF jaunieji pasaulio lyderiai, Kanados žmonėms stumia vieną WEF politiką po kitos.

Pirmiausia Kanada tapo pasaulio eutanazijos sostine - valstybė pasiryžo eutanazuoti visus, kuriuos laiko nereikalingais, įskaitant vaikus, neįgaliuosius ir psichikos ligonius. Tada Trudeau dar labiau įtraukė Kanadą į WEF akiratį, kai ėmė įšaldyti laisvę remiančių protestuotojų, dalyvavusių sunkvežimių vairuotojų protestuose, banko sąskaitas.

Dabar Trudeau Kanada ruošia dirvą atimti vaikus iš tėvų, kurie nepritaria, kad jų mažamečiams vaikams būtų atliekamos lyties keitimo operacijos ir vartojami gyvybę keičiantys hormonai, kol jie dar nėra pakankamai suaugę, kad suprastų savo sprendimo pasekmes.

Liberalioji Vašingtono valstija jau pradeda įgyvendinti šią darbotvarkę.

Šių metų pradžioje Vašingtono valstija priėmė SB 5599 įstatymą, kuris leidžia valstybei teisėtai atimti vaikus iš tėvų, jei šie nesutinka, kad jų vaikams būtų atliekamos lyties keitimo operacijos. Visi demokratai balsavo už tai, kad šis prieštaringai vertinamas įstatymas būtų priimtas, o visi respublikonai balsavo prieš.

Vyksta karas, o elitas ir jo marionetės politikoje ir pramogų pasaulyje kasdien vis desperatiškiau siekia normalizuoti tai, kas ankstesnėse epochose buvo laikoma baisiausiu nusikaltimu - prievartą prieš vaikus.

Aukščiausiuose politikos, finansų ir pramogų pramonės sluoksniuose šešėlinė pedofilų grupuotė naudojasi savo galia, kad nuslėptų šiurpius nusikaltimus, kuriuos jie vykdo prieš vaikus.

Prieš žmonijos interesus veikiantis globalistinis elitas yra šiuolaikiniai senovinio kulto reliktai ir pirmą kartą istorijoje yra arti to, kad jie būtų atskleisti visuomenei. Kodėl? Nes žmonija pabudo. Mes išsilavinome ir dalijamės informacija internete. Mes mylime savo vaikus ir mums jau gana elito nusikaltimų žmonijai.

Vudro Vilsonas (Woodrow Wilson) buvo teisus. Kai kurie didžiausi Jungtinių Valstijų vyrai per visą istoriją bijojo šio kulto.

WEF nurodo pasaulio vyriausybėms sumažinti sutikimo amžių iki 12 metų

Tačiau jų galia mažėja.

Dabar kaip niekad svarbu laikytis savo pozicijos ir atsisakyti atiduoti savo prigimtines teises globalistiniam elitui.

Žiūrėkite:

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/11/wef-orders-world-govts-to-lower-age-of.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

30.11.2023 laikas 21:37 Receptai | Patiekalai Tai šedevras, o ne tik receptas. Subtilus keksas arbatai iš paprastų produktų
Tai pats geriausias keksas, kokį esu ragavęs! Minkštas, švelnus ir labai skanus, be to, jį lengva paruošti.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
03.12.2023 laikas 10:17 Islandija nebesiūlo "Covid" vakcinų gyventojams, nes padaugėjo staigių mirčių atvejų

Islandijos vyriausybė paskelbė, kad nedelsiant atsisakoma visų vakcinų "Covid-19", nes salų valstybės visuomenės sveikatos sistema susiduria su didžiuliu su vakcinomis susijusių staigių mirčių ir sužeidimų skaičiaus šuoliu.

...

Skaityti daugiau

03.12.2023 laikas 09:16 Horoskopas šeštadienis, gruodžio 3 d., 2023: prognozės visiems zodiako ženklams
Visi siekiame laimės ir harmonijos asmeniniame gyvenime, o kartais norime žinoti, kas laukia ateityje. Astrologija suteikia mums galimybę pažvelgti į ateitį ir gauti vertingų užuominų apie savo meilės likimą. Pažvelkime, ką žvaigždės mums žada 2023 m...

Skaityti daugiau

02.12.2023 laikas 09:02 Savaime sustiprėjančios RNR injekcijos artėja: Neapsakomas pavojus, svarbu žinoti
Kaip aptarta ankstesniame straipsnyje, "mRNA vakcinos" gaminamos ne iš pasiuntinių RNR, o iš modifikuotos RNR (modRNA). Šios vadinamosios vakcinos iš tikrųjų yra genų terapijos produktai (GTP), nes modRNA perima mūsų ląstelių programinę įrangą. Įšvir...

Skaityti daugiau