Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Balandžio » 24

WEF informatorius įspėja, kad netrukus kepsniai bus gaminami iš "žmonių š*do"

Šie faktai, patikrinti, o ar jie taps kūnų, pažiūrėsime, laiko daug nebeliko?

WEF informatorius įspėja, kad netrukus kepsniai bus gaminami

Pasaulio elitas planuoja priversti žmoniją valgyti išmatas ir gerti šlapimą, teigia vienas Pasaulio ekonomikos forumo informatorius, kuris tvirtina, kad jei manėte, jog galimybė valgyti vabalus yra bloga, dar nieko nematėte.

Pasak Klauso Švabo (Klaus Schwab) vadovaujamo WEF, kuris bendradarbiaudamas su Japonijos mokslininkais ir Tokijo nuotekų tarnybomis sukūrė tai, ką japonai vadina šūdų mėsainiu, žmonės turi pradėti valgyti žmonių išmatas, kad galėtų kovoti su klimato kaita.

Pasak WEF, bioskaidžiose išmatose yra daug baltymų, kurie neturi būti švaistomi pasaulyje, kuriame mėsa, įskaitant jautieną, avieną, vištieną ir kiaulieną, taps neįkandama paprastiems vartotojams ir skirta tik VIP elitui.

Kaip įprasta, elitas negaišta laiko organizuodamas pragarą žmonijai.

Vasario mėn. Briuselyje buvo surengtos karinės žaidynės arba pasirengimo pratybos, kuriose buvo numatyta, kad 2024-2025 m. Europoje trūks maisto, o tai sukels didelį pasaulinį badą.

Apie tai pranešė agentūra "Bloomberg": "Praėjusį mėnesį dvi dienas Briuselio centre apie 60 Europos Sąjungos ir vyriausybių pareigūnų, maisto saugumo ekspertų, pramonės atstovų ir keli žurnalistai susirinko, kad susidurtų su galimybe, apie kurią prieš kelerius metus buvo vos užsiminta: visiška maisto krizė".

Anot WEF informatoriaus, elitas bandys įtikinti mases, kad maisto krizę iš tikrųjų sukėlė klimato kaita ir kad raudona mėsa turi būti apmokestinta, kad ji būtų neprieinama paprastiems piliečiams.

Tačiau tuo viskas nesibaigs. Valgyti žmonių išmatas ir gerti šlapimą bus esminė kovos su klimato kaita dalis.

Pasirengimas elito melagingai vėliavai jau vyksta, ir jei buvote atidūs, jau galite matyti apgaulės įrodymų visur, kur tik pažvelgsite.

Pavyzdžiui, Japonijoje, kur WEF mokslininkas Mitsuyuki Ikeda bendradarbiavo su Tokijo nuotekų tarnybomis, siekdamas žmogaus atliekas paversti sintetiniu kepsniu, o Švabas sakė esąs sužavėtas rezultatu.

Ar atkreipėte dėmesį į distopinį ingredientų sąrašą? Nesitenkindamas tuo, kad mūsų lėkštes užpildė žmogaus išmatomis, elitas pasiryžęs ir toliau nuodyti mus dirbtiniais dažikliais ir sojų baltymais.

Nesuklyskite, Klauso Švabo bičiuliai yra pasiryžę sunaikinti kiekvieną žmogui žinomą malonumą. Šiuo metu visos svarbiausios mokslinių tyrimų įstaigos lenktyniauja, kad mūsų lėkštėse atsirastų išmatų.

Užuot bandžiusi surasti vadinamąją "prarastą" technologiją, kuri nuvedė žmones į Mėnulį, NASA pirmauja lenktynėse, kuriose siekiama sukurti technologiją, kaip perdirbti žmonių išmatas į maistą.

Pasak "Science Alert", "maistas, kuriuo maitinsime ateities kartas, kai kolonizuosime kosmosą, gali būti ne kas kita, o mūsų pačių išmatos, jei naujas NASA finansuojamas projektas bus sėkmingas".

Yahoo.com praneša, kad netolimoje ateityje alus turės papildomą ingredientą - mūsų pačių šlapimą. O mums geriau jau susitaikyti su šia idėja ir nesiskųsti savo šeimininkams, kad įrodytume, jog esame paklusnios avys.

Akivaizdu, kad Kalifornija jau prisijungė prie globalistų darbotvarkės ir mielai sutinka gerti savo pačių šlapimą, kad galėtų kovoti su vadinamąja klimato kaita.

Los Andželo miestas planuoja žengti dar toliau nei likusi valstijos dalis. Pagal mero Eriko Garcetčio (Eric Garcetti) prieš kelerius metus duotą pažadą iki 2035 m. miestas ketina perdirbti 100 proc. nuotekų.

Kad tai pasiektų, Los Andželo Hiperiono vandens melioracijos gamykla, kuri šiuo metu valo nuotekas, kad jos būtų pakankamai švarios ir galėtų būti išleidžiamos į Santa Monikos įlanką, turi būti visiškai pertvarkyta į pažangius vandens valymo įrenginius, kuriuose gaminamas žmonėms vartoti skirtas šlapimas.

Kuo dar Kalifornijoje ketinama nuplauti vabalus?

Elitas nesustos, kol kiekvienas iš mūsų nedalyvaus asmeniniame pažeminimo rituale, vartodamas savo ekskrementus - su sąlyga, kad Klausas Švabas nuspręs, jog esate vienas iš tų laimingųjų, kurie išgyvens artėjantį masinį išnykimą, kuriuo jie mums nuolat grasina.

Ši valdžios trokštanti milijardierių ir globalistų biurokratų grupuotė jau seniai rezga sąmokslą pavergti mases, o dabar atskleidžia savo kortas.

Jei atkreipėte dėmesį į WEF politiką, suprasite, kad iš tikrųjų kalbama ne apie pasaulio gelbėjimą. WEF politika turi vieną bendrą bruožą: ji mus dehumanizuoja, žemina ir tyčiojasi iš mūsų.

Jos skirtos atimti visus gyvenimo džiaugsmus ir sukelti didžiausią skausmą bei pažeminimą.

Geras pavyzdys - kampanija, kuria siekiama priversti žmoniją atsisakyti mėsos ir maitintis vabalais bei vikšrais. Vienas WEF vidinis darbuotojas iš tikrųjų pripažino, kad jos tikslas - "sutraiškyti žmogaus sielą".

Žmogaus imuninė sistema taip pat bus sutriuškinta.

2019 m. atliktame tyrime "Valgomųjų vabzdžių parazitologinis įvertinimas ir jų vaidmuo perduodant parazitines ligas žmonėms ir gyvūnams" nustatyta, kad vabzdžių vartojimas kelia didelį pavojų žmonių sveikatai dėl parazitinių ligų perdavimo. Iš tyrimo:

Parazitai aptikti 244 (81,33 %) iš 300 (100 %) tirtų vabzdžių ūkių. Nustatyti parazitai 206 (68,67 %) atvejais buvo patogeniški tik vabzdžiams; 106 (35,33 %) atvejais parazitai buvo potencialiai parazitiniai gyvūnams; 91 (30,33 %) atveju parazitai buvo potencialiai patogeniški žmonėms. Valgomieji vabzdžiai yra nepakankamai įvertintas žmonių ir gyvūnų parazitų rezervuaras.

Kituose tyrimuose daugiausia dėmesio skirta chitinui - natūraliam struktūriniam komponentui, esančiam vabzdžių egzoskeletuose. 2007 m. recenzuojamame žurnale "Nature" paskelbtame tyrime padaryta išvada, kad chitinas žmonėms sukelia alerginę reakciją.

Galbūt taip mūsų kūnas mums sako, kad neturėtume valgyti vabzdžių egzoskeleto.

Dar yra depopuliacijos siekis, kuris ilgą laiką buvo sąmokslo teorija, bet dabar yra visiškai atviras.

Viskas įgauna prasmę, kai supranti, kad Deividas Rokfeleris (David Rockefeller) iš liūdnai pagarsėjusios Rokfelerių eugenikų dinastijos prisipažino, kad į globalistinės eugenikos reikalus užverbavo Henrį Kisindžerį (Henry Kissinger) ir Klausą Švabą (Klaus Schwab).

Tai vienas didelis klubas, ir jie visi lėtai, bet užtikrintai demaskuojami, nes pasaulio žmonės atsibunda ir reikalauja, kad sąmokslininkai stotų prieš teismą dėl savo sąmokslų prieš žmoniją.

Žiūrėkite:

P.S. pasidalinkite savo nuomone, ką manote apie tai? Ar, tai pramanai, gandai, ar taip gali būti? Svarbu stebėti.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/04/wef-insider-warns-steaks-will-soon-be.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
O, ką jūs manote? Kokie jų tikslai? Pasidalinkite komentaruose...
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.06.2019 laikas 15:05 Receptai Skanūs žuvies kotletai

Batono riekeles užpilame pienu ir paliekame pamirkti. Žuvies filė nuplauname, nusausiname ir sumalame mėsmale kartu su svogūnu, bei nuspaustu batonu. Paskaniname druska, pipirais ir gerai išmaišome. Formuojame kotletus, apvolio...

Skaityti daugiau

10.06.2019 laikas 16:29 Receptai Trapių žagarėlių receptas
Trapių žagarėlių receptas. Pasigaminkime skanius žagarėlius. Labai paprastas, greitai pagaminamų, skanių, trapių žagarėlių receptas.

Skaityti daugiau

10.11.2019 laikas 13:45 Receptai Nepakeičiamas griliažinis tortas: vaikystės nostalgija
Planuojate savo artimuosius palepinti saldžiais gaminiais? Išbandykite griliažinį pyragą, kuris ne tik sukels vaikystės nostalgiją, bet sužavės ir visą šeimą.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau