Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Ginklai » 2019 » Vasario » 15

Netikėta: rusas pripažino, kad ukrainietiški tankai – geresni

Rusijos gynybos ekspertas Aleksejus Chlopotovas trečiadienį pareiškė, kad patobulinta Ukrainos T-64 versija pranoksta Rusijos modernizuotą T-72B3 tanką.

Ekspertas paaiškino, kad abu tankai yra ekonomiškai efektyvus sovietinių pagrindinių kovos tankų atnaujinimas. T-64 ir T-72 atnaujinimai leidžia žymiai išplėsti savo kovinius pajėgumus su minimaliomis investicijomis.

Tačiau jis pažymėjo, kad: „T-64BV yra tankas neturtingiesiems, bet tada „garsusis“ rusų T-72B3 savo masės klasėje yra tankas elgetoms“.

ginklai, tankai, technologijos, ginklu gamyba

Vitalijaus Kuzmino ir „UkrOboronProm“ nuotr.

Ukrainos tanke yra įrengta moderni stebėjimo sistema, kuri pasiekė panašų į Baltarusijoje pagamintos sistemos „Sosna“ , įdiegtos rusiškajame T-72B3, lygį. Be to, pagerintojo „T-64“ šaulio stebėjimo sistema turi integruotą termovizorių, kuris aptinka, atpažįsta ir leidžia atakuoti priešo 125 mm ginklus, bet kuriuo paros metu ir visomis oro sąlygomis.

Kiti Ukrainos tanko patobulinimai apima skaitmeninius radijo imtuvus „Lybid K-2RB“ kurie pagaminti pagal JAV „Motorolos“ pavyzdį ir palydovinės navigacijos sistemą, integruotą į skaitmeninę mūšio valdymo sistemą. Tuo tarpu T-72B3, teturi P-186 radijo stotį, kuri jau morališkai gana pasenusi. Palydovinės navigacijos rusų tankas išvis neturi.

Be to, Ukrainos tanke įrengti naujos kartos sprogstamieji reaktyviniai šarvais „Niž“. Pažangi apsaugos sistema, sukurta dešimtojo dešimtmečio pabaigoje, susideda iš kelių modulių, pritvirtintų prie tanko korpuso, kurie sprogsta, kai į tanką pataiko sviedinys ar raketa, ir taip išsklaido sprogimo jėgą.

Rusiškasis T-72B3 naudoja sovietų laikų „Kontakt-5“ reaktyvinius šarvus. Sovietinė sistema nusileidžia tiek elementų efektyvumu, tiek apsaugoma zona. Be to, Ukrainos T-64 turi 12,7 mm kulkosvaidį, sumontuotą ant vado liuko viršaus, kuriu taikytis ir šaudyti galima iš tanko vidaus – o T-72 tanko vadą gali nužudyti snaiperiai ar skeveldros.

„UkrOboronProm“ spaudos tarnyba teigia, kad Ukrainos gynybos industrija nuolat stiprina šalies kariuomenę atnaujintąja 2017-ųjų T-64BM versija. Nuo 2018 m. šalies kariuomenė gavo mažiausiai 100 atnaujintųjų T-64 tankų.

Parengta pagal „Defence Blog“.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau