Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Gruodžio » 19

Netoli Zonos 51 aptikta keista skylė žemėje su nesuvokiamu objektu

Nevados dykumoje yra vieta kurios pavadinimas Grum Leikas (Groom Lake), kurios teritorijoje JAV karinė bazė “Zona 51”.

Manoma, kad šioje vietoje yra saugomi sudužusio NSO ir išlikę ateivių kūnai. O taip pat slaptas karinis orlaivis, kuris pastatytas pagal sudužusio NSO technologija (paranormal.lt).

51 zonoje buvo pastebėtas neįprastas objektas ir reiškiniai, o kai atsirado „Google“ žemėlapyje, jų padaugėjo dar daugiau.

ginklas, anomalija, NSO, aliens, technology, anomalies

Neseniai „YouTube“ kanale „PlanetTodayNews“ virtualus mėgėjas atrado naują anomaliją, kuri yra vos keli kilometrai į vakarus nuo Grum Leiko (Groom Lake) ežero. Tai galite pamatyti patys, įvedami Google Earth koordinates 37°08'47.0"N 116°05'05.0"W.

Jūs iš karto pastebėsite anomalią apvalią skylę žemėje, akivaizdžiai dirbtinės kilmės. Jų pasižvalgius rasime ir daugiau. O viduje galime pastebėti keistą įrenginį su ilgu cilindru, kaip ginklą ar anteną, o gal kabelio vamzdį...

ginklas, anomalija, NSO, aliens, technology, anomalies

Keistas objektas maksimaliai priartintas.

ginklas, anomalija, NSO, aliens, technology, anomalies

Jei mes į šią zoną pažiūrėsime iš aukščiau, visoje zonoje yra keistų, skirtingų dydžio apskritimų, bei formų, net ir apvalių supylimų.

Taigi, galbūt šioje Zona 51 yra išbandomas labai galingas ginklas?

Ateiviai, technologijos, Zona 51, skylė, ginklas, anomalija, NSO

Kanalo autorius nurodo, kad panašus objektas buvo rastas vienoje mėnulio darytoje nuotraukoje, tokia pati skylė, krateris, kyšančių tokiu pačiu prietaisu.

Ateiviai, technologijos, Zona 51, skylė, ginklas, anomalija, NSO

Tai leidžia daryti išvadą, kad galbūt, Zonoje 51 yra ateivių technologijomis pagamintas ginklas. O galbūt ir pačių ateivių ginklas, kuris šiuo metu yra išbandomas.

Komentaruose, dažniausiai kalbama, kad tai šioje teritorijoje tiesiog buvo išbandytos skirtingos galios branduolinės galvutės. Tačiau, rasta skylė visai nepanaši į sprogimo paliktą skylę.

O ką jūs manote, apie šią rastą anomalią skylę?

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar