Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 21

Kilus pasipiktinimui, Tenesio valstija nutraukia informavimo kampaniją, kuria nepilnamečiai viliojami pasiskiepyti nuo COVID-19

(Paranormal) Kilus kai kurių įstatymų leidėjų ir gyventojų pasipiktinimui, Tenesio sveikatos departamentas (The Tennessee Department of Health) atsisako vaikams ir paaugliams skirtos informavimo apie skiepus kampanijos.

Nuo birželio vidurio valstijos respublikonų įstatymų leidėjai kaltina agentūrą, kad ji orientuojasi į nepilnamečius ir spaudžia vaikus skiepytis COVID vakcinomis.

Bendrame Vyriausybės veiklos komiteto posėdyje įstatymų leidėjai paprašė sveikatos apsaugos komisarės daktarės Lizos Piercey (Lisa Piercey) nustoti naudoti netinkamus metodus, kuriais jaunuoliai ir paaugliai skatinami skiepytis nuo viruso, neatsižvelgiant į tėvų sutikimą.

Atstovas Skotas Čepikis (Scott Cepickey, R-Culleoka) teigė: "Atstovai, kurie yra išrinktieji į Europos Parlamentą, yra įsitikinę, kad jie gali būti sulaikyti: "Mes žinome, kokie jautrūs yra mūsų jauni žmonės. Tai, kad mūsų departamentas leidžia suprasti, jog reikia skiepo... norint pritapti, yra Tenesio valstijos daromas tarpusavio spaudimas. Asmeniškai aš manau, kad tai smerktina, kad taip elgiatės, kad taip elgiatės su mūsų jaunimu."

Jis taip pat atkreipė dėmesį į rinkodaros taktiką, kurią sveikatos departamentas taikė bandydamas atkreipti vaikų dėmesį. Pavyzdžiui, jie leido spalvingas skrajutes, kuriose buvo vaizduojami skiepijami vaikai, su tokiomis frazėmis kaip "Skiepykitės COVID-19 vakcinomis".

Nepilnamečiams nereikia tėvų sutikimo norint pasiskiepyti COVID-19 vakcina Tenesyje

Komiteto posėdyje Piercey įstatymų leidėjams sakė, kad nepilnamečiai gali skiepytis be tėvų sutikimo, nes tai yra valstijoje galiojančios brandaus nepilnamečio doktrinos dalis. Ji leidžia paaugliams, kuriems yra nuo 14 iki 18 metų, gauti gydytojo gydymą negavus tėvų sutikimo, nebent gydytojas mano, kad nepilnametis nesugeba pats priimti sprendimų dėl sveikatos priežiūros. Ši valstija yra tik viena iš penkių, kuriose galioja tokia taisyklė, o 41 valstijoje reikalaujama, kad nepilnamečiai, norėdami gauti bet kokią imunizaciją, gautų tėvų arba globėjų sutikimą.

Piercey sakė, kad jie nesislepia "tamsiuose skersgatviuose ir nešnabžda vaikams: "Ei, ateikite pasiskiepyti", tačiau jie mano, kad tai teisinga, ir nenori užkirsti kelio vaikams skiepytis, jei jie to nori.

Nors ji pabrėžė, kad departamentas neskatina nepilnamečių skiepytis be tėvų sutikimo, jų kampanija nepatiko daugeliui Tenesio gyventojų.

Tuo tarpu vyriausioji valstijos pareigūnė, atsakinga už vakcinas, daktarė Mišelė Fiskus (Michelle Fiscus) teigė, kad ji buvo atleista iš darbo, kilus pasipriešinimui valstijos vakcinų strategijai, už tai, kad parašė atmintinę, kurioje cituojama valstijos Aukščiausiojo Teismo nuomonė, kurioje siūloma, kad vyresni nei 14 metų vaikai gali gauti bet kokią vakciną, įskaitant COVID vakciną, be tėvų sutikimo.

Interviu CNN ji teigė: "Kovo 11 d. ji išreiškė savo nuomonę, kad COVID vakcinos skiepijimas prieš skiepus yra labai svarbus: "Mane tiesiog stulbina, kokie absoliučiai politiniai ir egocentriški čia yra mūsų išrinktieji ir kaip mažai jiems rūpi Tenesio gyventojai. Tenesio gyventojai už tai sumokės."

Tuo pat metu Tenesio sveikatos departamentas sustabdo COVID vakcinos renginius mokyklų teritorijose ir nutraukia atvirukų bei kitų pranešimų paaugliams, primenančių, kad reikia pasiskiepyti antrąja vakcinos doze, siuntimą.

Nuo šiol atvirukai bus siunčiami tik suaugusiesiems, kad nebūtų daroma nieko, kas gali būti interpretuojama kaip "nepilnamečių įkalbinėjimas". Be to, jei Sveikatos departamentas išleis informaciją apie vakcinas, iš atitinkamų dokumentų bus pašalintas agentūros logotipas.

Sveikatos ekspertai įspėja apie vaikų skiepijimo pavojus

Sveikatos ekspertai visame pasaulyje ragina būti atsargiems skiepijant vaikus nuo COVID-19. Nors jie pripažįsta, kad tokios pastangos gali padėti sumažinti ligos protrūkius ir sustabdyti jos plitimą, tačiau informacijos apie galimą šalutinį poveikį vaikams yra nedaug, o daugelis vakcina paskiepytų berniukų jau patyrė gyvybei pavojingų širdies infekcijų. Be to, kadangi vaikai nėra geri ligos platintojai ir rečiau nei suaugusieji serga sunkiomis COVID formomis, rizikos ir naudos santykis nėra palankus.

Šio straipsnio šaltiniai:

 

UncoverDC.com

CNN.com

TheGuardian.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 22:47 2021 m. "Covid" vakcinos pakenkė ir nužudė daugiau paauglių nei visos kitos FDA patvirtintos vakcinos kartu sudėjus

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tikrai gelbsti gyvybes? Ne visai taip. Remiantis naujausiais duomenimis, vaistų injekcijos iš tikrųjų beprecedenčiu greičiu naikina gyvybes.

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 18:49 Slaptas holokaustas: ar milijonai vakcinų aukų dingsta masinėse kapavietėse?

Dabar mums kyla nauja nerimą kelianti teorija, kuri nusipelno tikro tyrimo. Už tai esu dėkingas Maiklui Snaideriui (Michael Snyder) iš tinklaraščio "Ekonominis žlugimas" (The Economic Collapse Blog), kuris neseniai paskelbtame straipsnyje klausė: "Kur dingo visi žmonės?".

...

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 13:11 Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų
Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų Kalifornijoje (JAV) ugniagesiai bando išgelbėti sekvojas - didžiausius pasaulyje medžius, kuriems pavojų kelia Sekvojų nacionaliniame parke siautėjantys gaisrai....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau