Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 23

Nepatogi tiesa: "variantų" plitimą skatina eksperimentinės kovidų injekcijos

(Paranormal) Nepaisant to, ką jums sako melaginga žiniasklaida, dauguma amerikiečių nepasiskiepijo nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19). O tie, kurie skiepijosi, pasirodo, yra tie, kurie serga ir skatina "delta varianto" plitimą.

Nėra jokių įrodymų, kad būtent neskiepyti žmonės dabar veikia kaip "virusų fabrikai", kaip teigia vyriausybė. Atvirkščiai, suleistieji buvo pažymėti toksiškomis cheminėmis medžiagomis, kurios mutuoja į naujas ligos formas, dėl kurių žmonės patenka į ligoninę ir serga "covid".

Neseniai žurnale "Quanta Magazine" išspausdintame straipsnyje įspėjama, kad panašiai kaip vartojant antibiotikus atsiranda antibiotikams atsparių "superbakterijų", taip ir vartojant šias vadinamąsias vakcinas prisideda prie naujų variantų, dėl kurių kai kurie žmonės patenka į ligoninę - arba dar blogiau, - veisimosi.

Straipsnyje aptariama viščiukams skirtos vakcinos nuo Mareko ligos, kuri pirmą kartą buvo pradėta naudoti 1970 m., istorija. Ją teko iš naujo išrasti jau tris kartus, nes virusas vis mutuoja, kad išvengtų vakcinos.

To priežastis, žinoma, yra ta, kad vakcinos geriausiu atveju sukuria netikrą imunitetą, t. y. netikrą imunitetą, kuris laikui bėgant silpnėja. Tikrasis imunitetas, kurį sukuria imuninė sistema, išlieka visą gyvenimą.

2015 m. žurnale "PLoS Biology" paskelbtame tyrime taip pat buvo nagrinėjama viščiukams skirta vakcina nuo Mareko ligos ir atskleista, kad neskiepyti viščiukai mažiausiai linkę į gamtoje išnešioti viruso virusines atmainas. Kita vertus, skiepyti viščiukai iš esmės yra vaikščiojantys ligos nešiotojai.

"Išvados rodo, kad Mareko vakcina skatina pavojingesnių virusų plitimą", - aiškinama žurnalo "Quanta Magazine" straipsnyje. "Dėl padidėjusio virulentiškumo virusai gali įveikti vakcinos sustiprintą paukščių imuninę reakciją ir apkrėsti vakcinuotų paukščių pulkus."

Virusai nuolat mutuoja, o vakcinos tik pablogina situaciją

Kaip visa tai susiję su Fauci skiepais nuo gripo? Atsakymas paprastas: Dėl skiepų Kinijos virusas virsta vis naujais variantais, kurie vėliau virsta dar naujais variantais.

Kitaip tariant, paskiepyti žmonės yra vaikščiojantys ligų fabrikai. Jų pažeista imuninė sistema dabar yra linkusi platinti dar daugiau ligų, paprastai tarp kitų paskiepytų žmonių, kurių apsauga nuo ligų taip pat susilpnėjo.

Nors didžioji žiniasklaida nori, kad jūs tikėtumėte priešingai, faktas lieka faktu, kad skiepyti žmonės yra blogiausioje padėtyje, kai kalbama apie riziką, susijusią su variantų plitimu.

Net ir iš dalies paskiepyti žmonės "gali tapti tarsi veisimosi terpe virusui įgyti naujų mutacijų", - perspėja Rokfelerio universiteto Hovardo Hjuzo (Howard Hughes) tyrėjas Polas Bieniaszas (Paul Bieniasz).

Tai, žinoma, prieštarauja žiniasklaidos ir vyriausybės teiginiams, kad neskiepyti žmonės kažkokiu būdu yra atsakingi už vakcinos sukeltą naujų Vuhano gripo variantų plitimą.

Ričardas Harisas (Richard Harris), NPR korespondentas mokslo klausimais, perspėja apie tą patį. Jis sako, kad veikia stiprus "evoliucinis spaudimas", dėl kurio vakcinos negali "visiškai blokuoti infekcijos".

"Akivaizdu, kad daugelis vakcinų, įskaitant kovidų vakcinas, visiškai neužkerta kelio virusui daugintis žmogaus organizme, nors šios vakcinos apsaugo nuo sunkių ligų", - teigia jis, palaikydamas vyriausybės poziciją, kad skiepai neva sumažina sunkių ligų riziką.

Žiniasklaida, kurstanti baimę, nesako žmonėms, kad kiekvienas naujas Kinijos viruso variantas tampa vis mažiau pavojingas, nors kai kurie iš jų tariamai yra labiau užkrečiami.

Neskiepytam asmeniui rizika yra beveik nulinė, o tie, kurie pasiskiepijo, dabar suserga naujomis infekcijomis, dėl kurių daugelis iš jų grįžta į ligoninę gydytis.

Sekti naujausias naujienas apie kinų viruso apgaulę paprasta - užsukite į Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Mercola.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau