Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2021 » Liepos » 27

VAERS duomenys rodo, kad po COVID vakcinacijos nepageidaujamų reiškinių skaičius sparčiai auga

(Paranormal) Vakcinų nepageidaujamų įvykių registravimo sistemoje (VAERS) užregistruojama vis daugiau nepageidaujamų reiškinių asmenims, pasiskiepijusiems eksperimentinėmis "Moderna", "Pfizer" ir "Johnson & Johnson" vakcinomis COVID-19. Kai kurie iš jų - perikarditas, miokarditas, Guillain-Barré sindromas (GBS), trombozė su trombocitopenijos sindromu (TTS) ir net mirtis.

Nuo 2020 m. gruodžio mėn. užregistruota daug nepageidaujamų poveikių, kuriuos būtina ištirti, kad būtų galima nustatyti priežastinį ryšį. Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) naudoja duomenis, kad galėtų geriau išanalizuoti, kokie tikėtini priežastiniai ryšiai gali būti nustatyti tarp vakcinų ir nepageidaujamo poveikio.

Liepos 9 d. duomenimis, JAV buvo suleista 333 mln. vakcinos COVID-19 dozių. Iš jų 135 mln. dozių sudaro "Moderna" vakcina, 184 mln. dozių - "Pfizer" vakcina ir 13 mln. dozių - "J&J" vakcina.

Nepageidaujamų reiškinių skaičius, "neturintis precedento" VAERS istorijoje

Pranešimų, susijusių su eksperimentinėmis COVID-19 vakcinomis, skaičius yra beprecedentis nuo 1990 m., kai buvo sukurta priežiūros programa. Nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. liepos 9 d. vien tik JAV buvo gautas 10 991 pranešimas apie mirties atvejus po COVID-19 vakcinacijos, arba 70 mirties atvejų per dieną.

VAERS per tą patį laikotarpį taip pat užregistruota beveik pusė milijono nepageidaujamų įvykių, iš kurių 48 385 buvo laikomi rimtais sužeidimais. Kai kurie iš jų apima 445 GBS atvejus, 127 421 anafilaksijos atvejį, 5 049 Bell'o paralyžiaus atvejus ir 9 471 kraujo krešėjimo sutrikimą. Beveik 3 000 moterų taip pat pranešė, kad patyrė nepageidaujamų reiškinių, iš jų 1 072 - persileidimus arba priešlaikinius gimdymus.

CDC paaiškino, kad gali prireikti kelerių metų, kol bus surinkta pakankamai duomenų, kad būtų galima išsiaiškinti nepageidaujamų reiškinių po skiepų pobūdį, tačiau žmonės negali ilgai rizikuoti savo sveikata.

Vos per septynis mėnesius įvyko beveik 11 000 mirčių ir 50 000 sunkių sužalojimų, o galimi tūkstančiai ar daugiau atvejų liko neužfiksuoti. Pavyzdžiui, CDC pažymi, kad ne visi sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai iš tikrųjų teikia ataskaitas VAERS, o daugelis jų teigia, kad pacientų neklausiama, ar jie neseniai buvo skiepyti.

CDC skelbia atnaujintus duomenis apie nepageidaujamus įvykius, keliančius susidomėjimą

Siekdama visuomenės informuotumo ir skaidrumo, CDC atnaujino savo interneto svetainę, kurioje pateikiama informacija apie nepageidaujamus reiškinius, kurie gali pasireikšti po COVID-19 vakcinacijos.

  • Anafilaksija pasitaiko retai ir yra pasireiškusi dviem-penkiems žmonėms iš milijono JAV. Sunki alerginė reakcija gali pasireikšti po bet kokio tipo vakcinacijos, o paslaugų teikėjai gali veiksmingai gydyti reakciją.
  • Trombozė su trombocitopenijos sindromu (TTS) pasireiškia retai. Buvo 39 patvirtinti pranešimai apie TTS po "J&J" vakcinos iš daugiau kaip 13 mln. dozių. Apie šį retą, bet nepageidaujamą reiškinį turėtų žinoti jaunesnės nei 50 metų moterys.
  • J&J vakciną gavusių žmonių GBS stebi CDC ir FDA. Suleidus 12,8 mln. vakcinos "J&J" dozių, 2021 m. liepos 12 d. buvo gauta apie 100 preliminarių pranešimų apie GBS. Apie šiuos atvejus pranešta praėjus maždaug 2 savaitėms po vakcinacijos, daugiausia 50 metų ir vyresniems vyrams.
  • Miokarditas ir perikarditas pasireiškė retai.  Buvo gauti 1148 pranešimai apie 30 metų ir jaunesnių žmonių, gavusių COVID-19 vakciną, miokarditą ir perikarditą. Dauguma šių atvejų buvo pranešta po mRNA COVID-19 vakcinacijos, daugiausia paaugliams ir jauniems suaugusiesiems vyrams.

Dėl mirčių nuo COVID-19 vakcinos CDC teigė, kad pranešimų apie jas pasitaiko retai. Nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. liepos 19 d. buvo suleista daugiau kaip 339 mln. vakcinos COVID-19 dozių. Per šį laikotarpį tarp vakciną gavusių asmenų buvo užregistruota 6 2017 mirties atvejų (0,0018 proc.).

Be to, nors Maisto ir vaistų administracija (FDA) reikalauja, kad sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai praneštų VAERS apie mirties atvejus po COVID-19 vakcinacijos, CDC teigia, kad pranešimai apie nepageidaujamus reiškinius po vakcinacijos, įskaitant mirtį, nebūtinai reiškia, kad tai sukėlė vakcina.

Daugiau informacijos apie COVID-19 skiepus rasite Pandemic.news.

Šaltiniai:

NaturalHealth365.com

ChildrensHealthDefense.org

CDC.gov

Straipsnio autoriaus nuomone (straipsnis perspausdintas) gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudingas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-10-18 laikas 15:11 Receptai Obuolių pyragas su riešutais

Iš pradžių įkaitiname orkaitę iki 180 laipsnių temperatūros. Kekso formą išklojame su kepimo popieriumi. Tuomet persijojame miltus, kepimo miltelius, kardamoną bei druską. Kitame dubenyje sumaišome obuolius su citrinos žievele ...

Skaityti daugiau

2020-12-02 laikas 10:19 Receptai Vištienos kumpelių iešmeliai kepti orkaitėje
Vištienos kumpeliai man asmeniškai atrodo ganėtinai "nuobodi" mėsa, iš kurios nieko stebuklingo nepagaminsi. Bet labai pasistengus viskas įmanoma, tad šį kartą pagaminau labai skanius ir sultingus vištienos iešmelius, kuriuos kepi...

Skaityti daugiau

2019-07-15 laikas 10:02 Receptai Kiaulienos muštiniai
Kiaušinius išplakame dubenėlyje. Imame muštą kiaulieną, apvoliojame džiūvėsėliuose, merkiame į kiaušinį ir kepame įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių. Jeigu norite, kad kiaulienos muštiniai būtų storesni, paniruokite du kartus. ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-13 laikas 08:56 Česnakų stiebai: Cheminė sudėtis, nauda sveikatai ir kaip juos paruošti
Šiame straipsnyje atskleisime česnakų stiebų cheminę sudėtį, jų naudą ir galimą žalą organizmui, biologinį poveikį bei pateiksime skanių receptų, kaip juos panaudoti virtuvėje. Pasinerkite į šią kvapnią kelionę ir sužinokite, kodėl česnakų stiebai tu...

Skaityti daugiau

2025-07-13 laikas 08:24 Mėlynojo ryklio odos paslaptys: Kaip nanostruktūros keičia spalvą
Naujausi moksliniai tyrimai atskleidžia, kaip guanino kristalai ir melaninas sukuria šį unikalų efektą, o šios žinios gali revoliucionizuoti technologijas – nuo medicinos iki povandeninių technologijų. Šiame straipsnyje gilinsimės į šio fenomeno moks...

Skaityti daugiau

2025-07-13 laikas 08:04 Ahnenerbe: Paslaptys, mokslas ir nacistinės ideologijos šešėlis
Ši paslaptinga organizacija, veikusį Trečiajame Reiche, iki šiol kelia diskusijas. Nuo arijų rasės šlovinimo iki žiaurių eksperimentų koncentracijos stovyklose – kas iš tiesų slypi už „Protėvių paveldo“ draugijos veiklos? Šiame straipsnyje atskleisim...

Skaityti daugiau

2025-07-12 laikas 20:43 Pranašiški Sapnai ir Zodiako Ženklai: Mistinis Ryšys su Visata
Šiame straipsnyje atskleisime, kurie ženklai pasižymi pranašiškų sapnų dovana, kaip jie gali ją panaudoti ir kokios mokslinės bei ezoterinės priežastys slypi už šio fenomeno. Pasinerkite į mistikos ir astrologijos pasaulį!...

Skaityti daugiau

2025-07-11 laikas 19:08 Psichologiniai Teigiamų Santykių Požymiai: Kaip Atpažinti Tikrąją Meilę
Atraskite psichologinius požymius, rodančius stiprius santykius, ir sužinokite, kaip kurti harmoningą ryšį su mylimu žmogumi. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius teigiamų santykių požymius, remdamiesi psichologijos principais, ir pateiksime prak...

Skaityti daugiau