Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 27

VAERS duomenys rodo, kad po COVID vakcinacijos nepageidaujamų reiškinių skaičius sparčiai auga

(Paranormal) Vakcinų nepageidaujamų įvykių registravimo sistemoje (VAERS) užregistruojama vis daugiau nepageidaujamų reiškinių asmenims, pasiskiepijusiems eksperimentinėmis "Moderna", "Pfizer" ir "Johnson & Johnson" vakcinomis COVID-19. Kai kurie iš jų - perikarditas, miokarditas, Guillain-Barré sindromas (GBS), trombozė su trombocitopenijos sindromu (TTS) ir net mirtis.

Nuo 2020 m. gruodžio mėn. užregistruota daug nepageidaujamų poveikių, kuriuos būtina ištirti, kad būtų galima nustatyti priežastinį ryšį. Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) naudoja duomenis, kad galėtų geriau išanalizuoti, kokie tikėtini priežastiniai ryšiai gali būti nustatyti tarp vakcinų ir nepageidaujamo poveikio.

Liepos 9 d. duomenimis, JAV buvo suleista 333 mln. vakcinos COVID-19 dozių. Iš jų 135 mln. dozių sudaro "Moderna" vakcina, 184 mln. dozių - "Pfizer" vakcina ir 13 mln. dozių - "J&J" vakcina.

Nepageidaujamų reiškinių skaičius, "neturintis precedento" VAERS istorijoje

Pranešimų, susijusių su eksperimentinėmis COVID-19 vakcinomis, skaičius yra beprecedentis nuo 1990 m., kai buvo sukurta priežiūros programa. Nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. liepos 9 d. vien tik JAV buvo gautas 10 991 pranešimas apie mirties atvejus po COVID-19 vakcinacijos, arba 70 mirties atvejų per dieną.

VAERS per tą patį laikotarpį taip pat užregistruota beveik pusė milijono nepageidaujamų įvykių, iš kurių 48 385 buvo laikomi rimtais sužeidimais. Kai kurie iš jų apima 445 GBS atvejus, 127 421 anafilaksijos atvejį, 5 049 Bell'o paralyžiaus atvejus ir 9 471 kraujo krešėjimo sutrikimą. Beveik 3 000 moterų taip pat pranešė, kad patyrė nepageidaujamų reiškinių, iš jų 1 072 - persileidimus arba priešlaikinius gimdymus.

CDC paaiškino, kad gali prireikti kelerių metų, kol bus surinkta pakankamai duomenų, kad būtų galima išsiaiškinti nepageidaujamų reiškinių po skiepų pobūdį, tačiau žmonės negali ilgai rizikuoti savo sveikata.

Vos per septynis mėnesius įvyko beveik 11 000 mirčių ir 50 000 sunkių sužalojimų, o galimi tūkstančiai ar daugiau atvejų liko neužfiksuoti. Pavyzdžiui, CDC pažymi, kad ne visi sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai iš tikrųjų teikia ataskaitas VAERS, o daugelis jų teigia, kad pacientų neklausiama, ar jie neseniai buvo skiepyti.

CDC skelbia atnaujintus duomenis apie nepageidaujamus įvykius, keliančius susidomėjimą

Siekdama visuomenės informuotumo ir skaidrumo, CDC atnaujino savo interneto svetainę, kurioje pateikiama informacija apie nepageidaujamus reiškinius, kurie gali pasireikšti po COVID-19 vakcinacijos.

  • Anafilaksija pasitaiko retai ir yra pasireiškusi dviem-penkiems žmonėms iš milijono JAV. Sunki alerginė reakcija gali pasireikšti po bet kokio tipo vakcinacijos, o paslaugų teikėjai gali veiksmingai gydyti reakciją.
  • Trombozė su trombocitopenijos sindromu (TTS) pasireiškia retai. Buvo 39 patvirtinti pranešimai apie TTS po "J&J" vakcinos iš daugiau kaip 13 mln. dozių. Apie šį retą, bet nepageidaujamą reiškinį turėtų žinoti jaunesnės nei 50 metų moterys.
  • J&J vakciną gavusių žmonių GBS stebi CDC ir FDA. Suleidus 12,8 mln. vakcinos "J&J" dozių, 2021 m. liepos 12 d. buvo gauta apie 100 preliminarių pranešimų apie GBS. Apie šiuos atvejus pranešta praėjus maždaug 2 savaitėms po vakcinacijos, daugiausia 50 metų ir vyresniems vyrams.
  • Miokarditas ir perikarditas pasireiškė retai.  Buvo gauti 1148 pranešimai apie 30 metų ir jaunesnių žmonių, gavusių COVID-19 vakciną, miokarditą ir perikarditą. Dauguma šių atvejų buvo pranešta po mRNA COVID-19 vakcinacijos, daugiausia paaugliams ir jauniems suaugusiesiems vyrams.

Dėl mirčių nuo COVID-19 vakcinos CDC teigė, kad pranešimų apie jas pasitaiko retai. Nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. liepos 19 d. buvo suleista daugiau kaip 339 mln. vakcinos COVID-19 dozių. Per šį laikotarpį tarp vakciną gavusių asmenų buvo užregistruota 6 2017 mirties atvejų (0,0018 proc.).

Be to, nors Maisto ir vaistų administracija (FDA) reikalauja, kad sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai praneštų VAERS apie mirties atvejus po COVID-19 vakcinacijos, CDC teigia, kad pranešimai apie nepageidaujamus reiškinius po vakcinacijos, įskaitant mirtį, nebūtinai reiškia, kad tai sukėlė vakcina.

Daugiau informacijos apie COVID-19 skiepus rasite Pandemic.news.

Šaltiniai:

NaturalHealth365.com

ChildrensHealthDefense.org

CDC.gov

Straipsnio autoriaus nuomone (straipsnis perspausdintas) gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudingas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau