Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 2

Covid vakcinos daro virusą pavojingesnį skiepijamiems asmenims, ypač Pfizer viruso vektoriaus skiepas

(Paranormal) Jūs išgirdote teisingai. Kovidų vakcinos sukelia virusą, kuris tampa labiau užkrečiamas. Įsivaizduokite, kad po viso to triukšmo ir baimės kurstymo apie bandos imunitetą ir apie tai, kaip privalome pasiekti, kad 90 proc. pasaulio gyventojų būtų paskiepyti, kitaip visi mirsime, propaganda tęsiasi ir tęsiasi. Jei jie tiesiog būtų palikę jį ramybėje ir nebūtų sukūrę visų tų imunitetą silpninančių netikrų skiepų, virusas laukinėje gamtoje ir "Delta" variantas nebūtų toks "veiksmingas" puldamas ir žudydamas žmones.

Tai vadinama "nuo antikūnų priklausomo sustiprėjimo rizika" (ADE sindromas), o visa vakcinų teorija buvo išmušta iš vėžių šiais atsitiktiniais Covid skiepais, įrodžius, kad paskiepyti avinai dabar yra silpnesni, imlesni užsikrėsti, plisti ir mirti nuo visų mutacijų variantų, įskaitant "Delta".

Vakcinos atsakas sparčiai mažėja, o skiepytų avių priklausomybė nuo antikūnų didėja

Štai kodėl tarp paskiepytųjų, pavyzdžiui, Izraelyje, dabar stebime masinius Kovid protrūkius. CDC norėtų šiuos protrūkius priskirti neskiepytiesiems - ir jie bandė tai daryti - tačiau vienintelis mokslinis šio dėsningumo įrodymas yra tarp skiepytųjų. Kodėl? Pfizer skiepas yra tris kartus silpnesnis nei Moderna, o protrūkiai dažniausiai kyla tarp tų, kurie pasiskiepijo Pfizer skiepu. Vyksta tai, kad "Pfizer" skiepo veiksmingumas, kuris, kaip teigiama, prasideda žemiau 50 proc.

Dėl vakcinos virusas dauginasi efektyviau, todėl visi, kurie pasisakė už vakciną, dabar turėtų būti prieš ją. Tai labai "sunki piliulė", ypač iš imunologijos ir vakcinų kūrimo eksperto, kuris tiki vakcinomis. Dr. Robertas Malonas (Robert Malone), medicinos mokslų daktaras, MS gydytojas mokslininkas, yra vienas iš mRNA vakcinų technologijos išradėjų. Dabar, kai jis nurodo visus Kovido skiepų, ypač Džonsono ir Džonsono "viskas viename" kraujo krešėjimo stabdžių, pavojus ir nesėkmes, jis yra labiausiai nutolęs nuo "anti-vakcininko" / "anti-vaccine", kaip jį vadina isteblišmentas.

CDC teigia, kad vakcinų šalutinis poveikis yra "normalus", o tai reiškia, kad kraujo krešuliai ir mirtis yra normalus reiškinys po Covid skiepų

Vakcinų pramonė mėgsta kalbėti apie "dezinformaciją", tačiau pamiršta visiems pasakyti, kad visa ta dezinformacija sklinda iš jų pačių. Tokiose vakcinų reklaminėse svetainėse kaip GetVaccineAnswers.dot.org jie atvirai meluoja ir sako jums: "Ilgalaikis šalutinis poveikis po Covid-19 vakcinos yra labai mažai tikėtinas". Palaukite, ką? Pirma, nė viena vakcina nėra išleista pakankamai ilgai, kad būtų galima atlikti ilgalaikį tyrimą, todėl iš karto atsisakykite šio melo. Toliau jie teigė: "...po Covid-19 vakcinos...", taigi jie tiesiog daro didžiulį apibendrinantį pareiškimą apie kiekvieną Covid-19 vakciną, kurią sukūrė kiekvienas gamintojas, ir sako, kad visos jos buvo ištirtos dėl ilgalaikio kenksmingumo sveikatai. Kalbant apie dezinformaciją, tai yra kalnas-aukščio nesąmonių krūva.

Yra ir daugiau. Toliau jie pateikia jums visus tuos svarbius "atsakymus", kurių ieškojote, visi, įstrigę "dvejonių" režime dėl to, ar skiepytis mirtinai pavojingomis kraujo krešėjimą sukeliančiomis genų terapijos vakcinomis nuo kiniškojo gripo: "Skiepijant Covid-19 labai mažai tikėtinas rimtas šalutinis poveikis, kuris sukeltų ilgalaikių sveikatos problemų". Vėlgi, parodykite mums tyrimą, nes jei 8 savaitės, 3 mėnesiai ar net vieneri metai jums yra "ilgalaikis laikotarpis", turbūt tyrinėjate įskiepytų žiurkių, o ne žmonių gyvenimą. Net dauguma žiurkių gyvena dvejus metus.

CDC ir toliau NESUGEBA STEBINTI, ar Covid-19 vakcinos nesukelia saugumo problemų, įskaitant mirtinus kraujo krešulius smegenyse, plaučiuose ir skrandyje netrukus po vakcinacijos. Jei bent vienas visuomenės sveikatos ekspertas galėtų kalbėti per farmacijos finansuojamus MSM tinklus, visi žinotų, kad FDA ir CDC NESIEKIA jokio "tinkamo sprendimo".

Jei pažįstate ką nors, kas jau buvo paskiepytas kraujo krešėjimą sukeliančiais "Covid" skiepais ir kenčia nuo mieguistumo, skausmo, sutrikusio mąstymo, tai vadinama "CoVax" sindromu, todėl pasakykite jiems, kad praneštų apie tai VAERS. Be to, apsilankykite Pandemic.news, kur rasite naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai ir artėjančią "Delta" sukčiavimo epidemiją.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

Planet-Today.com

TruthWiki.org

Rumble.com

Straipsnio autoriaus S.D. Wells nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau