Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 4

"Pfizer Covid-19" vakcinos "apsauga nuo viruso" sumažėja stulbinamai 84 % praėjus vos keturiems-šešiems mėnesiams po "visiško paskiepijimo"

"Pfizer Covid-19" vakcinos "apsauga nuo viruso" sumažėja stulbinamai 84 % praėjus vos keturiems-šešiems mėnesiams po "visiško paskiepijimo" SEKUNDINĖS kraujo krešėjimą sukeliančios mRNA injekcijos dozės.

Ar visi pasiruošę bent tris kartus per metus ar net dažniau gauti pavojingas, kraują krešėjimą sukeliančias mRNA injekcijas? Palaukite, jūs nežinojote, kad "visiškai paskiepytas" reiškia, jog esate tik iš dalies apsaugotas 4 mėnesius? Laikas pažvelgti į mokslinius duomenis, tikrai atidžiai, ir pradėti vertinti riziką ir naudą, nes iš čia, kur stovi natūralios sveikatos šalininkai, tai tik rizika, be jokio įrodyto saugumo ar naudos. Pažvelkite į naujausius "Pfizer" dūrio "veiksmingumo" rezultatus, kuriuos dabar reikėtų vadinti "neveiksmingais".

Nauji tyrimai, atlikti siekiant išsiaiškinti, ar "Pfizer" vakcina nuo Kinijos gripo iš tiesų veikia, atskleidė, kad ji beveik neveikia, o jos veiksmingumas beveik iš karto, jau po 4-6 savaičių, sumažėja iki beveik nenaudingo 16 proc. veiksmingumo. Tai įvyksta po to, kai auka "visiškai paskiepijama" antrąja Fauci viruso genų terapijos doze. Tuo tarpu mRNA perkoduoja jūsų ląsteles ir nurodo joms sukurti trilijonus miniatiūrinių lipnių smailių baltymų, kurie imituoja mirtiną virusą ir kreša jūsų kraują iki pat kapiliarų.

Kas toliau, DIENINĖS "Covid" vakcinos variantai ir stiprinamosios vakcinos?

Kas toliau? Ar bus kas ketvirtį, kas mėnesį, kas savaitę ar net kasdienės "Covid" vakcinos? Ar tai panašu į cukrinio diabeto pandemiją Amerikoje, kuri jau užgriuvo 34 milijonus amerikiečių, kai kiekvieną dieną reikia gerti "injekciją"? Ar tai panašu į alergiją, kai per "alergijos sezoną" kas savaitę reikia pasiskiepyti?

Žinote, kad gripo sezonas trunka nuo spalio iki gegužės. Kada baigiasi "Covid sezonas"? Kaip greitai ateis laikas, kai prieš kasdien eidami į darbą privalėsite pasiskiepyti "Covid" vakcina? Stovėkite eilėje dėl šios stiprinamosios vakcinos ir pasiraitokite rankoves, kad būtumėte pasiruošę "saugioms ir veiksmingoms" baltymo injekcijoms. Atminkite: "Mes visi kartu". Jab.

"Pfizer" spaudžia CDC skirti TRIS kartus didesnę "Covid" injekcijos dozę, kad "sustiprintų imuniteto apsaugą".

FDA, CDC, NIH ir PSO, remdamiesi nuliniu moksliniu pagrindu, skuba pateikti vakcinas rinkai, pusę pasaulio apkrėsti medicininiais eksperimentais, o paskui tuoj pat pradeda "svarstyti" daugiau injekcijų, jų variantų, mutantų ir "stiprintojų" (iš tikrųjų tai reiškia pelno, gaunamo iš nešvarių, mirtinai pavojingų injekcijų, didintojus).

Pasak apsukraus Faučio ir jo mėgstamiausių farmacininkų daktarų Weno (Wen) ir Walensky, Delta variantas plinta kaip vėjaraupiai. Ironiška tai, kad Delta variantas yra daug silpnesnis už originalų laboratorijoje sukurtą Covid-19 virusą, todėl jis tikriausiai nėra mirtinesnis už vėjaraupius, na, išskyrus paskiepytus asmenis. Galbūt geriausia būtų, jei visi tiesiog tyčia pasiskiepytų nuo Delta viruso ir įgytų begalinį natūralų imunitetą, o ne įprastas vakcinos injekcijas, sukeliančias kraujo krešulius ir susilpninantį imunitetą.

Visiems Covid skiepytiems avinėliams amžinas "smailių baltymų karas" yra mirtinai pavojingas pilietinis karas, vykstantis jūsų kraujyje, kurio negalite sustabdyti

Ar norėtumėte gauti vakciną, kurios apsaugos efektyvumas tik 16 proc. ir kuri nužudo tūkstančius žmonių bei suluošina šimtus tūkstančių kitų, ir visa tai neva tam, kad apsisaugotumėte nuo viruso, kuris žudo tik tuos žmones, kurių imuninė sistema susilpnėjusi, pavyzdžiui, tuos, kurie reguliariai skiepijasi?

Niekas sveiko proto, kas žino tikrąjį mokslą apie vakcinas, jų nesiskiepytų, o tikrasis mokslas atskleidžia riziką, kuri gerokai viršija naudą, jei tokia apskritai yra.

Prasidėjo "visiškai paskiepytų" žmonių mirties banga, ir niekas nežino, ar jie miršta nuo Covido, kraujo krešulių, ar nuo autoimuninių sutrikimų, kai jų pačių organizmas puola jų pačių ląsteles, kaip kruvinas pilietinis karas, vykstantis jūsų organizme, kurio niekaip neįmanoma sustabdyti (mRNA verčia jūsų ląsteles amžinai kurti trilijonus smaigalių baltymų).

Naujienų apie šiuos nusikaltimus žmonijai ir artėjantį "Delta" ir "Kovid" "stiprinamosios vakcinos" holokaustą ieškokite Pandemic.news. Be to, jei pažįstate ką nors, kas jau buvo paskiepytas kraujo krešėjimą sukeliančiais "Covid" skiepais ir kenčia nuo mieguistumo, skausmo, sutrikusio mąstymo ar širdies uždegimo, tai vadinama "CoVax" sindromu, todėl pasakykite jiems, kad praneštų apie tai VAERS.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

Planet-Today.com

TruthWiki.org

Paranormal.lt

Straipsnio autoriaus S.D. Wells nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau