Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 2

Amerikiečių mokslininkai patvirtino, kad Covid injekcijose yra toksiško grafeno oksido ir dar daugiau...

(Paranormal) Atskleisti informaciją apie konkrečias vakcinos sudedamąsias dalis yra žmogaus teisė ir pasaulinė teisė, kurią reglamentuoja Niurnbergo kodeksas.  Tai labai svarbi, privaloma ir būtina informacija, kad bet kuris asmuo bet kurioje pasaulio šalyje galėtų priimti pagrįstą sprendimą, ar sutikti su medicinine intervencija, ar ne.  Kadangi visas "Covid" "vakcinų" sudedamųjų dalių sąrašas nebuvo paskelbtas, daktaras Robertas Youngas ir jo komanda atliko tyrimą, siekdami nustatyti konkrečias "Pfizer", "Moderna", "AstraZeneca" ir "Johnson & Johnson" "Covid" injekcijų sudedamąsias dalis.  Rugpjūčio 20 d. jie paskelbė savo išvadas, rašo dailyexpose.co.uk.

Dr. Youngas (Young) yra biochemikas, mikrobiologas ir klinikinės mitybos specialistas.  Jis ir jo mokslininkų komanda patvirtino tai, ką nustatė "La Quinta Columna" tyrėjai - toksišką nanometalų kiekį, kuris yra magnetotoksiškas, citotoksiškas ir genotoksiškas augalams, vabzdžiams, paukščiams, gyvūnams ir žmonėms - visai planetos gyvybei.  Vienoje iš "vakcinų" netgi buvo gyvybei pavojingų parazitų. "Vakcinos" sudedamosios dalys, tarp kurių, be daugelio kitų, yra ir grafeno oksido ir kurias gali paveikti išoriniai spinduliuotės šaltiniai, sudaro toksišką cheminę ir radiacinę sriubą mūsų kūnuose.  Kiekvienas, kuris susileidžia "Covid" injekciją, rimtai rizikuoja savo gyvybe.

Anksčiau apie kai kuriuos La Quinta Columna tyrimus rašėme dviejuose straipsniuose: Ispanijos mokslininkai nustatė, kad Covid-19 vakcinose yra toksiškų grafeno oksido kiekių; ir "Tikroji pandemija - Covid-19 ar grafeno oksidas? Covid vakcinose ir veido kaukėse rasta nuodingos nanomedžiagos. Papildomų šaltinių rasite Orwell City - svetainėje, kurioje verčiama, transkribuojama ir angliškais subtitrais papildoma nemaža dalis La Quinta Columna medžiagos.

"Vakcinas" iš keturių pagrindinių farmacijos kompanijų analizavo daktaras Youngas: Pfizer/BioNTech ("Pfizer"); Moderna/Lonza mRNA-1273 ("Moderna"); AstraZeneca ("AstraZeneca"); ir Janssen ("Johnson & Johnson"); Janssen ("Janssen").

Liposomų kapsidės yra riebalų lipidų kapsulės. Mums sakoma, kad jų paskirtis - apgaubti mRNR, kad genetinė medžiaga būtų apsaugota nuo suirimo, kol dar nepasiekė savo tikslo - mūsų kūno ląstelių.  Visose keturiose "Covid" "vakcinose" yra palyginti daug grafeno oksido, tačiau tiek "Pfizer", tiek "Moderna" liposomų kapsidėse yra 100 % grafeno oksido (po mRNA išskyrimo). 

Grafeno oksidas yra citotoksiškas, genotoksiškas ir magnetotoksiškas.  Toliau pateiktame paveikslėlyje matyti "Pfizer" "vakcinos" liposomos kapsidė, kurioje yra grafeno oksido. Liposoma grafeno oksidą perduoda į tam tikrus organus, liaukas ir audinius: kiaušides ir sėklides, kaulų čiulpus, širdį ir smegenis.

Liposomos kapsidė iš

Liposomos kapsidė iš "Pfizer Covid" injekcijos

"Pfizer" injekcijoje taip pat rasta Trypanosoma cruzi - parazitas, kurio keli variantai yra mirtini ir yra viena iš daugelio įgyto imunodeficito sindromo arba AIDS priežasčių.  Nežinoma, ar tai buvo atsitiktinė sudedamoji dalis, ar įdėta tikslingai ir bus randama visose "Pfizer" "vakcinose".

Trypanosoma parazitas, rastas vadinamojoje

Trypanosoma parazitas, rastas vadinamojoje "Pfizer" vakcinoje

Dr. Youngas ir jo komanda "AstraZeneca" "vakcinose" nustatė histidino, sacharozės, polietilenglikolio (PEG) ir etileno alkoholio, kurių taip pat buvo "Pfizer", "Moderna" ir "Janssen Covid" injekcijose. PEG buvo vienintelė pagalbinė medžiaga, nurodyta "AstraZeneca" injekcijos sudedamųjų dalių duomenų lape.

Žinoma, kad PEG ir etileno alkoholis yra kancerogeniški ir genotoksiški.

Janssen sudėtyje taip pat yra dalelių, kurios sudarytos iš nerūdijančio plieno, suklijuoto "anglies pagrindo klijais" iš redukuoto grafeno oksido.

Nerūdijančio plieno anglies, deguonies, geležies ir nikelio junginys

Nerūdijančio plieno anglies, deguonies, geležies ir nikelio junginys, sujungtas grafeno oksidu, rastas vadinamojoje Jansseno "vakcinoje".

Šis agregatas yra labai magnetinis ir gali sukelti patologinį kraujo krešėjimą ir "vainiko efektą" arba "smailių baltymų efektą".

Kairėje pusėje esančios ląstelės yra sveikos, įgaubtos. Dešinėje esančios ląstelės yra tuščiavidurės, neįgaubtos, jos neteko hemoglobino, o tai yra "dygliuotojo baltymo efektas" arba "vainiko efektas".

Kraujo krešėjimas.

Kraujo krešėjimas. Kairėje - baltieji kraujo kūneliai su pieno ir citrinos rūgšties kristalais ir patologinis kraujo krešėjimas. Dešinėje - kraujo analizė, rodanti diseminuotą intravaskulinę koaguliaciją, trombozę, nesubrendusius neutrofilus, "Corona efektą" ir akantocitozę.

Moderna "vakcinoje" taip pat yra daug sferinių svetimkūnių su keliomis burbulo formos ertmėmis. Šios labai toksiškos nanodalelės yra kadmio selenido kvantiniai taškai, kurie yra citotoksiški ir genotoksiški. Kvantiniai taškai - tai puslaidininkinės nanodalelės, kurios apšviestos šviesa švyti tam tikra spalva. Švytėjimo spalva priklauso nuo nanodalelės dydžio.  Toliau pateiktame paveikslėlyje juodos dėmės yra grafeno oksidas.

"Moderna" vadinamojoje "vakcinoje" rasta nano taškų ir grafeno oksido

Dr. Youngo straipsnyje daroma išvada, kad šios Covid injekcijos "NĖRA vakcinos, o nanotechnologiniai vaistai, veikiantys kaip genetinė terapija... Visos šios vadinamosios "vakcinos" yra patentuotos, todėl tikrasis jų turinys laikomas paslaptyje net pirkėjams, kurie, žinoma, naudojasi mokesčių mokėtojų pinigais. Taigi vartotojai (mokesčių mokėtojai) neturi jokios informacijos apie tai, ką jie gauna į savo organizmą skiepydami".

Neskelbiamų sudedamųjų dalių, paimtų iš Dr. Youngo paskelbto mokslinio

Neskelbiamų sudedamųjų dalių, paimtų iš Dr. Youngo paskelbto mokslinio straipsnio, santrauka

Dr. Youngo teigimu, apytiksliai 500 milijonų žmonių visame pasaulyje jau buvo sužaloti, o 35 milijonai galėjo mirti dėl Covid injekcijų. Tikėtina, kad artimiausiais mėnesiais šis skaičius dar padidės, nes žmonės, kuriems buvo atliktos dvi injekcijos, 13 kartų dažniau susižaloja, patenka į ligoninę arba miršta nuo "Delta varianto", palyginti su žmonėmis, turinčiais natūralų imunitetą. Tačiau kas iš tikrųjų sukelia Covid "variantus" ir būsimas "bangas"?

"Vakcinose" esančio baltymo Spike genetinis kodas yra sukurtas kompiuteriu, jis yra "dirbtinis" ir gali būti lengvai keičiamas.  O organizmo audiniuose - smegenyse, jungiamajame audinyje, galbūt ir raumenyse - esantis grafeno oksidas sąveikaus su pulsuojančiais dažniais 5G diapazone, pasak daktaro Youngo, būtent tai ir sukels kitą spalio mėnesį prognozuojamą "bangą".

Liaukitės dėti nuodus į savo organizmą, - sakė daktaras Youngas, - šie [Covid] skiepai yra pavojingi, nes nanodalelės gali prasiskverbti pro kraujo ir smegenų barjerą, jos gali prasiskverbti pro oro ir kraujo barjerą.  Štai kodėl šie skiepai yra tokie pavojingi.  Taip yra todėl, kad dalelės prasiskverbia pro kraujo ir smegenų barjerą, kuris yra apsaugotas, oro ir kraujo barjerą ir sėklidžių arba kiaušidžių ir kiaušidžių kraujo barjerą.  Kietosios dalelės patenka tiesiai į vidų." Apsinuodyjusi organizmą siekiant jį išgydyti nėra prasmės - tai nevykęs pasakymas.

Dr. Youngo paskelbtą mokslinį straipsnį "Skenuojanti ir pernešanti elektronų mikroskopija atskleidžia grafeno oksidą CoV-19 vakcinose" galite perskaityti paspaudę šią NUORODĄ arba prisegtame pdf dokumente:

Robert-Young-GrapheneOxideVaccinePaperUpdated Pažiūrėti

Straipsnis yra techninio pobūdžio, todėl tiems, kurie nepadarė karjeros mokslo ar medicinos srityje, gali būti sunku suprasti visas jo pasekmes.  Dr. Youngas išsamiai aptarė savo išvadas interviu, kurį galite pažiūrėti ČIA.  Nuo valandos trukmės laidos jis metodiškai aptaria svarbiausius dokumento aspektus.  Tai, ką jis nori pasakyti, yra labai svarbu mums visiems. Nepriklausomai nuo to, ar mums buvo atlikta, ar ketiname atlikti Covid injekciją, ar jos atsisakome, verta skirti laiko ir išgirsti jo žodžius.

Kodėl į "Covid" injekcijas dedama grafeno oksido?  Liepos pabaigoje "Pfizer" informatorė Karen Kingston patvirtino, kad "Covid" injekcijose yra neatskleisto grafeno oksido.  Ji pateikia tam tikrą įžvalgą apie priežastis, kurios sutampa su daktaro Youngo pateikta informacija.  Kingston interviu galite pažiūrėti ČIA.

Rugpjūčio 26 d. Japonija paskelbė, kad sustabdo "Moderna" "vakcinų" naudojimą dėl pranešimų apie užterštumą "medžiaga, kuri reaguoja į magnetus... tai gali būti metalas". (P komentaras mes apie tai rašėme)

Anksčiau visos "Covid" injekcijos turėjo tik leidimą naudoti skubos tvarka, tačiau rugpjūčio 23 d. Amerikai FDA patvirtino "Pfizer" "vakciną".  Praėjusį trečiadienį antrajame interviu Kingstonas aptarė, kokią įtaką šis patvirtinimas turėjo VISŲ sudedamųjų dalių, įskaitant anksčiau neatskleistas, atskleidimui (P komentaras: mes apie tai jau rašėme):

Straipsnio autoriaus RHODA WILSON nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau