Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Rugsėjo » 10

Vaizdo įrašas: Australijos kovidų stovyklos policija, užuot paleidusi kovidų kalinį po 14 dienų, grasina jį "nupurkšti dujomis"

(Paranormal) Vakcinų holokaustas sėkmingai vyksta Australijoje, kur naujame nerimą keliančiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip Australijos kovidų internuotųjų stovyklos policija grasina "dujomis" okupantui (kaliniui), kuris jau 14 dienų praleido priverstiniame karantine ir nori būti paleistas. Vaizdo įrašo ištrauka parodyta šiandieniniame "Situation Update" podkaste (toliau), maždaug 10 min.

Atrodo, kad vaizdo įrašas patvirtina, jog tironiškos Australijos valdžios institucijos yra:

1) nepaleidžia žmonių po to, kai jie "ištarnauja" 14 dienų priverstinį karantiną. (Galite užsiregistruoti, bet niekada neišvykstate.)

2) Grasina kaliniams "papurkšti dujų", jei jie nepaklus. Iš vaizdo įrašo neaišku, ar šios "dujos" reiškia, kad žmogus bus apnuodytas ašarinėmis dujomis, ar mirtinomis dujomis, panašiomis į "Zyklon B", tačiau bet kuriuo atveju tai yra šiurkštus pagrindinių žmogaus teisių pažeidimas.

Pasaulinės žmogaus teisių organizacijos apie visa tai paslaptingai tyli, o Amerikoje vadinamoji Amerikos pilietinių laisvių sąjunga (ACLU) visiškai atsisakė pilietinių laisvių ir dabar pritaria skiepų ir kaukių privalomam naudojimui visiems.

Nerimą keliantis vaizdo įrašas: Australijos kovidų stovyklos policija, užuot paleidusi kovidų kalinį po 14 dienų, grasina jį "nupurkšti dujomis"

Vaizdo įraše iš Australijos atskleidžiamos siaubingos pasekmės psichinei sveikatai, kai žmogus yra internuojamas iš esmės kovidų mirties stovykloje, kurioje, kaip aiškina vienas iš šiame vaizdo įraše užfiksuotų okupantų, "uždarose, sandariose patalpose negalima gauti oro". Jo bendrakeleivis šaukia: "Paimkite mane kur nors, kur sienos nesugriūva", atskleisdamas priverstinio kovidų uždarymo autoritarinėje medicinos policijos valstybėje pasekmes psichinei sveikatai.

Visiškai sveiki, nekalti žmonės laikomi keliančiais grėsmę visuomenės sveikatai vien dėl to, kad jų "teigiamas testas", atliktas apgaulingu PGR testu, yra teigiamas.

Dar didesnį nerimą kelia tai, kaip tironiškoji Australijos vyriausybė nustato, kuriuos žmones medicininiu požiūriu pagrobti ir įmesti į šias kovidų mirties stovyklas. Kad būtumėte pažymėtas ir įkalintas, tereikia, kad jūsų PGR testas būtų teigiamas, net jei neturite jokių ligos simptomų ir esate visiškai sveikas.

Kitaip tariant, remiantis suklastotu PGR testu, iš jūsų gali būti atimta teisė į laisvę ir jūs galite būti įmestas į kovidų internavimo stovyklą, o žiaurios kalėjimo stovykloms vadovaujančios valdžios institucijos gali jus psichiškai ir fiziškai kankinti.

Tai jau vyksta Australijoje, o Amerikoje ši praktika netrukus bus pradėta taikyti, nes CDC jau paskelbė apie savo planus steigti "žaliosios zonos" kovidų mirties stovyklas, iš kurių niekas neišeis gyvas.

Mes matome, kaip vakcinų holokaustas kasdien vis labiau įsibėgėja, nes vyriausybės tampa genocidiniais teroristais.

Gundomai veikiamos neribotos galios, pasaulio vyriausybės atsisakė visų tinkamo proceso, teisinės valstybės ar asmens laisvių ramsčių ir dabar veikia kaip genocidinės teroristinės organizacijos, vykdančios masinio naikinimo operacijas, kurios atvirai primena nacių holokaustą Antrojo pasaulinio karo metais. Tačiau paklusnūs, naivūs žmonės ir toliau kažkodėl tiki, kad jei tik pakankamai paklus, viskas grįš į normalias vėžes.

"Normalumas" yra tolimas prisiminimas, seniai išnykęs galinio vaizdo veidrodyje. Jokia valdžia savanoriškai neatsisakys valdžios, todėl Australijos sveikatos apsaugos institucijos dabar atvirai remiasi "Naująja pasaulio tvarka" ir tvirtina, kad kovicidų pandemija niekada nesibaigs. (Tai reiškia, kad jų tironija niekada nesibaigs.)

Štai Australijos sveikatos apsaugos ministras daktaras Čantas (Dr. Chant), kuris kažkodėl tvirtina, kad yra žmogus, skelbia, kad "Naujoji pasaulio tvarka" dabar valdo šalį:

Be abejo, daktaras Čantas visiškai pritaria masiniam kovidų mirties stovyklų kalinių nunuodijimui dujomis Australijoje, nes tikrasis Naujosios pasaulio tvarkos tikslas, žinoma, yra masinis milijardų žmonių išnaikinimas, o po to - visiškas likusių gyvųjų pavergimas.

Dabar tai taip akivaizdžiai akivaizdu kiekvienam, kas tik atkreipia dėmesį, kad net šokiruoja, jog kas nors gali būti pakankamai užmaršus, kad nematytų, kas tai yra. Vis dėlto kairieji, demokratai ir voketardai nemato nieko blogo dėl kovido mirties stovyklų, nes visa tai įgyvendinama vadovaujant "jų" senukui prezidentui Joe Bidenui.

Šiandienos "Situation Update" podkaste gilinamasi į vakcinų holokausto baisumus ir į tai, kaip teroristų vyriausybės dabar atvirai vykdo biologinį karą prieš žmoniją.

Straipsnio autoriaus  Mike Adams nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau