Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 17

PATVIRTINTA: Obamos FDA įsigijo "šviežių ir niekada nešaldytų" abortuotų kūdikių galvų ir kitų kūno dalių

(Paranormal) Informacijos laisvės akto (FOIA) byla, kurią pateikė vyriausybių stebėtojų grupė "Judicial Watch", atskleidė, kad Barako Huseino Obamos vadovaujama JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) pirko nužudytų (abortuotų) negimusių žmonių kūdikių galvas ir kitas kūno dalis, kad galėtų atlikti "mokslinius tyrimus".

FDA teigė, kad abortuotų kūdikių kūno dalys buvo skirtos "humanizuotų pelių" projektui, kurio metu buvo eksperimentuojama su "žmogaus vaisiaus galvomis, organais ir audiniais", kaip teigiama 198 puslapiuose ištrauktų FDA įrašų.

Šias "atsargas" tiekė biotechnologijų bendrovė "Advanced Bioscience Resources" (ABR). Kaip teigiama išaiškintuose dokumentuose, ABR darbuotojas Perrinas Loutonas (Perrin Lawton), padedamas FDA pareigūnės Kristinos Hovard (Kristina Howard), vykdė verslo sandorius.

Teisminės gynybos organizacijos "Judicial Watch" pateiktame ieškinyje buvo prašoma pateikti įrašus apie "visas sutartis ir susijusius dokumentus dėl lėšų išmokėjimo, procedūrinius dokumentus ir bendravimą tarp FDA ir ABR dėl žmogaus vaisiaus audinių, kurie bus naudojami humanizuotų pelių tyrimams, tiekimo".

Federalinis teismas į tai atsakė nurodydamas, kad vyriausybė pateiktų dar daugiau informacijos apie šių žmogaus kūno dalių pirkimą, "įskaitant„ eilutės elementų kainas" arba kainą už kiekvieną organą, kurią vyriausybė sumokėjo ABR", - apie vykstančią bylą paskelbė "Judicial Watch".

"Teismas taip pat nustatė, kad "yra pagrindo abejoti", ar sandoriai nepažeidžia federalinių įstatymų, draudžiančių vaisiaus organų pardavimą. Anksčiau šioje byloje aptikti dokumentai rodo, kad federalinė vyriausybė reikalavo, jog nupirkti vaisiaus organai būtų "švieži ir niekada nešaldyti", - priduriama "Judicial Watch" pareiškime.

Kūdikių žudymas Amerikoje - dideli pinigai

2012 m., iškart po to, kai B. Obama buvo perrinktas antrajai kadencijai, tarp FDA ir ABR buvo sudarytas susitarimas dėl "12 000 JAV dolerių vertės "humanizuotų pelių audinių įsigijimo" sandorio. Šis sandoris galiausiai kainavo apie 60 000 JAV dolerių, kai viskas buvo pasakyta ir padaryta.

Kai kuriais atvejais abortuotų kūdikių kūno dalys kainavo 230 USD už "audinį", po du vienoje dėžutėje ir siuntimas. Tuo tarpu "vaisiaus kepenų ir užkrūčio liaukų" pristatymas kainavo šiek tiek daugiau - 580 dolerių už "rinkinį", o kai kurie "aukščiausios kokybės" organai kainavo po 685 dolerius.

Norėdama gauti "nepažeistą kalvariumą", kuris yra tik išgalvotas žodis, reiškiantis nesutraiškytą kūdikio kaukolę, ABR FDA išrašė sąskaitą po 515 JAV dolerių.

"HM [humanizuotos pelės] sukurtos chirurginiu būdu implantuojant žmogaus audinius pelėms, turinčioms daugybę genetinių mutacijų, kurios blokuoja pelės imuninės sistemos vystymąsi labai ankstyvoje stadijoje", - tuo metu ABR sakė vyriausybės tyrėjas.

"Dėl pelės imuninės sistemos nebuvimo žmogaus audiniai gali augti ir vystytis į funkcinius žmogaus audinius... Kad humanizacija vyktų teisingai, turime gauti vaisiaus audinį, turintį specifinį specializuotų savybių rinkinį."

Įtartina, kad B. Obama iš tikrųjų turėjo įžūlumo atsistoti prieš pasaulį ir pasmerkti tokio pobūdžio medicininius eksperimentus su abortuotų kūdikių kūno dalimis - šiaip ar taip, Afrikoje.

Perskaitėte teisingai: Obama išreiškė nepritarimą žmonių kūdikių pjaustymui siekiant su jais atlikti "Frankenšteino" eksperimentus, bet tik Afrikoje. Čia, Jungtinėse Valstijose, jis prižiūrėjo tą pačią nedorybę, kuri buvo finansuojama Amerikos mokesčių mokėtojų pinigais.

"Abortuotų žmonių pjaustymas dėl jų organų ir audinių yra moralinis ir teisinis pasipiktinimas", - sako "Judicial Watch" prezidentas Tomas Fittonas (Tom Fitton). "Šis klausimas turėtų būti svarbiausias visose diskusijose apie barbarišką Amerikos abortų pramonę."

Praėjusiais metais "Judicial Watch" pranešė, kad Nacionalinis sveikatos institutas (NIH), kuriame dirba Tonis Faučis (Tony Fauci), darė tą patį per Pitsburgo universitetą, kuris vėliau buvo atskleistas kaip vienas iš pagrindinių "audinių centrų", kur abortuotų kūdikių kūno dalys perdirbamos ir parduodamos siekiant pelno.

Naujausias naujienas apie abortų reketą galite rasti svetainėje Abortions.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

WND.com

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau