Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 23

Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

(Paranormal) Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

Perronnas neseniai pasakytoje kalboje įspėjo, kad "visiškai paskiepyti" žmonės žiemos mėnesiais turi būti karantine, kitaip rizikuoja sunkiai susirgti ar net mirti, nes jų imuninė sistema buvo visam laikui pakeista eksperimentinės genų terapijos būdu.

Tropinių patologijų ir naujų infekcinių ligų specialistas A. Perronnas teigia, kad padėtis Izraelyje ir Jungtinėje Karalystėje, dviejose labiausiai paskiepytose pasaulio šalyse, sparčiai blogėja. Tikimasi, kad tas pats nutiks ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

"Neskiepyti žmonės nėra pavojingi; skiepyti žmonės yra pavojingi kitiems", - cituojamas Perronnas.

"Tai dabar įrodyta Izraelyje - aš bendrauju su daugeliu Izraelio gydytojų - jie turi didelių problemų, sunkių atvejų ligoninėse yra tarp paskiepytų žmonių, o Jungtinėje Karalystėje taip pat turite didesnę skiepijimo programą ir taip pat yra problemų."

Teigiama, kad darbo grupė Prancūzijoje yra "visiškai supanikavusi" dėl susidariusios padėties ir nežino, ką daryti, kad ją išspręstų. Dauguma žmonių, susirgusių po "teigiamų" Vuchano koronaviruso (Covid-19) testų, yra žmonės, kurie pasiskiepijo, o tai nėra tai, kas mums visiems buvo sakoma, kad nutiks vykdant operaciją "Warp Speed".

"95 proc. sunkiai sergančių pacientų yra paskiepyti. Visiškai paskiepyti žmonės sudaro 85-90 proc. hospitalizacijų", - per 13 kanalo žinių laidą paskelbė Izraelio gydytojas, vardu Kobi Havivas (Kobi Haviv).

"Mes atidarome vis daugiau covid filialų. Vakcinų veiksmingumas mažėja arba išnyksta".

Jei kovidinių vakcinų veiksmingumas "nyksta", tai kodėl taip agresyviai stengiamasi jų gaminti daugiau?

Tai nėra jokia naujiena. Jau kelis mėnesius perspėjame, kad Fauci skiepai nuo gripo platina gripo variantus, o ne juos stabdo.

Kodėl tuomet Bideno režimas iš esmės grasina amerikiečiams pasiraitoti rankoves, nes kitaip? Ar Kinija Džo nori, kad daugiau žmonių susirgtų ir mirtų, o tai pradės dar vieną skiepų ciklą, kuris sukels dar daugiau ligų ir mirčių, ir taip toliau iki galo?

Šiuo metu net ir tiems, kurie tiki Kovidianos šakos retorika, turėtų būti iki skausmo aišku, kad kažkas iš tiesų negerai su šiuo pasakojimu. Be to, imunologijos ekspertai jau daugelį mėnesių įspėja, kad skiepyti pandemijos metu, net ir turint gerų ketinimų, nėra gera idėja.

Atrodo, kad tikslas yra ne išnaikinti epidemiją, o toliau ją kurstyti vis naujomis injekcijomis. Tuo tarpu vakcinų sukeltomis ligomis sergantys pacientai negali gauti tokių priemonių, kaip ivermektinas, kurios iš tikrųjų galėtų jiems padėti.

"Jei apsirūpinsite ivermektinu, sustiprinsite savo imuninę sistemą vitaminu D ir pradėsite vartoti ivermektiną iš karto, kai tik pasireikš simptomai (t. y. karščiavimas), jūsų šansai išgyventi priartės prie 100 proc.", - rašė vienas "America's Frontline Doctors" (AFLDS) komentatorius.

"100 12 mg ivermektino tablečių gavau iš Indijos už 170 JAV dolerių, įskaitant siuntimą. Rekomenduojama dozė yra 24 mg penkioms dienoms arba greičiau, jei karščiavimas atslūgsta, taigi mano išlaidos, kad pasiektų 100 procentų, yra 17 dolerių. Ir nuostabu: "Pfizer" negauna nė vienos iš tų 17 dolerių sumos."

"Nieko nepasakyti apie keturis milijardus Afrikoje ir kitur suleistų ivermektino dozių, kurių šalutinis poveikis statistiškai lygus nuliui, yra parodija", - rašė kitas. "Baidenas ir kiti yra sociopatai: jei jiems bent truputis nuoširdžiai rūpėtų žmonių sveikata, jie pasakytų: "Pasiklausę tinkamo patarimo, darykite tai, kas, jūsų manymu, geriausia jūsų sveikatai"."

Norėdami sekti naujausias naujienas apie kiniškų bakterijų injekcijų rykštę, apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai

AmericasFrontlineDoctors.org

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau