Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 11

"Deep State" teisėjas priėmė sprendimą, kuriuo atmetė "natūralaus imuniteto COVID" teiginį

(Paranormal) Korumpuotas giluminės valstybės teisėjas nusprendė, kad natūralus imunitetas nuo ankstesnio užsikrėtimo KOVID-19 NĖRA pagrįsta priežastis būti atleistam nuo privalomos vakcinos.

Teisėjo sprendimas dėl ieškovo bylos prieš Mičigano valstijos universitetą priimtas pasklidus pranešimams, kad natūralus imunitetas iš tikrųjų yra pranašesnis už skiepijimą.

Apie absurdišką sprendimą sekmadienį pirmasis pranešė laikraštis "Epoch Times":

Mokyklos darbuotoja Džinna Noris (Jeanna Norris) pateikė ieškinį dėl įpareigojimo ir paprašė teisėjo įsikišti į bylą, motyvuodama tuo, kad ji jau užsikrėtė COVID-19 ir pasveiko. Ji pateikė du antikūnų tyrimus, rodančius ankstesnį užsikrėtimą, o gydytojai jai pasakė, kad šiuo metu skiepytis nereikia.

Nepaisant natūralaus imuniteto, Norris gresia atleidimas iš universiteto už tai, kad ji nesilaikė mokyklos reikalavimo skiepytis visiems studentams ir darbuotojams, išskyrus atvejus, kai jie turi medicininę ar religinę išimtį.

JAV apygardos teisėjas Polas Malonis (Paul Maloney), paskirtas buvusio prezidento Džordžo V. Bušo (George W. Bush), atmetė jos ieškinį. P. Maloney teigė, kad įgaliojimas nepažeidžia jos pagrindinių teisių, ir nurodė 1905 m. Aukščiausiojo Teismo sprendimą.

Apie tai praneša Beckernews.com: "Šis teismas turi taikyti Aukščiausiojo Teismo įstatymą: Jacobsonas iš esmės taikė racionalaus pagrindo peržiūrą ir nustatė, kad skiepų mandatas buvo racionalus, nes "saugojo visuomenės sveikatą ir visuomenės saugumą", - savo nutartyje teigė teisėjas Maloney. "Teismas negali ignoruoti šio privalomo precedento."

Tačiau laikraštis "The Boston Globe" neseniai pranešė apie "silpną" argumentą dėl skiepų įpareigojimo.

"1905 m. Aukščiausiasis Teismas nusprendė, kad Masačusetso valstija gali skirti baudas žmonėms, kurie nepasiima vakcinos nuo raupų, - neseniai pranešė "Boston Globe". "Ši byla sukūrė precedentą 1922 m. bylai Zucht prieš Kingą, kuri leido San Antonijui įpareigoti skiepytis visus valstybinių ir privačių mokyklų moksleivius. Visai neseniai Aukščiausiasis Teismas citavo Jacobson bylą savo sprendimuose dėl to, ar leisti Kalifornijos ir Niujorko gubernatoriams nustatyti religinių apeigų užimtumo apribojimus pandemijos metu."

"Jacobson sprendimas suteikia valstybei beveik nekontroliuojamą galią nuspręsti, kaip elgtis visuomenės sveikatos kritiniu atveju", - tęsiama ataskaitoje. "Tačiau šis sprendimas, pakankamai senas, kad jį būtų parašęs Pilietinio karo veteranas, šiandien yra sukrečiantis dėl XX a. Amerikos teisėje įvykusios teisių revoliucijos. Bylose, išnagrinėtose po Jakobsono, Aukščiausiasis Teismas tvirtino, kad Konstitucija, ypač Keturioliktosios pataisos tinkamo proceso ir lygios apsaugos straipsniai, riboja valstybės galią liesti kūną. Šios Aukščiausiojo Teismo bylos dėl kūno neliečiamybės taikomos visais valdžios lygmenimis, be to, jos suformavo visuomenės normas dėl asmenų teisės priimti esminius sprendimus dėl savo kūno."

Sekmadienį "Reuters" pranešė apie tyrimus, kurie dar kartą patvirtina, kad natūralus imunitetas yra geresnė apsauga nuo Covid-19 nei skiepijamas imunitetas. Jame buvo tiesmukai pranešta: "antrinis imuninis atsakas po užsikrėtimo stipresnis nei skiepijant".

Nauju tyrimu nustatyta, kad COVID-19 virusą išgyvenusių žmonių svarbūs organizmo imuninio atsako komponentai, vadinami atminties B ląstelėmis, toliau vystosi ir stiprėja mažiausiai kelis mėnesius, gamindami labai stiprius antikūnus, galinčius neutralizuoti naujus viruso variantus.

Palyginimui, vakcinos sukeltos atminties B ląstelės yra ne tokios stiprios, jos vystosi tik kelias savaites ir niekada "neišmoksta" apsisaugoti nuo viruso variantų, pranešė tyrėjai ketvirtadienį žurnale "Nature" paskelbtame straipsnyje.

COVID-19 vakcinos sukelia daugiau antikūnų nei imuninė sistema po užsikrėtimo koronavirusu. Tačiau atrodo, kad imuninės sistemos atsakas į infekciją nustelbia jos atsaką į vakcinas, kai kalbama apie atminties B ląsteles. Nepriklausomai nuo to, ar antikūnus sukelia infekcija, ar vakcina, jų kiekis daugeliui žmonių sumažėja per šešis mėnesius. Tačiau atminties B ląstelės yra pasirengusios gaminti naujus antikūnus, jei organizmas susidurtų su virusu.

Iki šio tyrimo buvo mažai duomenų apie tai, kaip vakcinos sukeltos B ląstelės palyginti su infekcijos sukeltomis B ląstelėmis.

Anksčiau Izraelyje atlikto tyrimo išvados buvo panašios.

"Šis tyrimas parodė, kad natūralus imunitetas suteikia ilgesnę ir stipresnę apsaugą nuo infekcijos, simptominės ligos ir hospitalizacijos, kurią sukelia SARS-CoV-2 Delta variantas, palyginti su BNT162b2 dviejų dozių vakcinos sukeltu imunitetu", - teigiama Izraelio tyrime.

CDC duomenimis, iki gegužės pabaigos mažiausiai 120 mln. amerikiečių buvo užsikrėtę Covid-19, taigi turėjo geresnį natūralų imunitetą. Galima prognozuoti, kad šiuo metu šis skaičius gali siekti mažiausiai 150 milijonų, nes dėl Delta varianto bangos ir CDC vertinimu, kiekvienam užregistruotam atvejui tenka mažiausiai keturi Covid užsikrėtimo atvejai.

Kaip pripažįsta CDC, Covid-19 vakcinos "nesustabdo plitimo", todėl kyla abejonių, ar visuomenės sveikatos sumetimais įgaliojimas yra pateisinamas. Taigi teisėjo sprendimu ignoruojami moksliniai duomenys apie natūralų imunitetą ir pagrindinė amerikiečių žmogaus teisė kontroliuoti, kas patenka į jų pačių kūną.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau