Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 7

RFK jaunesnysis: ‘CŽV klastojo rinkimus ir žudo tuos, kurie jiems trukdo’

CŽV klastojo rinkimus ir žudo tuos, kurie jiems trukdo

Robertas F. Kenedis (Robert F. Kennedy Jr.) teigia, kad CŽV jau seniai klastojo JAV rinkimus ir žudė lyderius, kurie atsisakė vykdyti jų "Naujosios pasaulio tvarkos" darbotvarkę.

RFK jaunesnysis susitiko su žurnalo "Unhurd" vyriausiuoju redaktoriumi Fredžiu Sayersu (Freddie Sayers), kuris paklausė demokratų kandidato į prezidentus, kokio požiūrio į CŽV jis ketina laikytis.

"CŽV reikia reorganizuoti, - sakė RFK. jaunesnysis.


"Labai anksti Allenas Dullesas (Allen Dulles) (buvęs CŽV direktorius) sugadino CŽV paskirtį, įtraukdamas ją į žmogžudystes ir rinkimų klastojimą... CŽV dalyvavo perversmuose trečdalyje pasaulio šalių."

Thegatewaypundit.com praneša: Kenedis užbaigė savo mintį žodžiais: "Mūsų nacionalinė šalies politika yra skatinti demokratiją, o CŽV politika buvo priešinga.

ŽIŪRĖKITE:

Kenedis buvo teisus, pavadindamas Alleną Dullesą, kuris Šaltojo karo metais dirbo CŽV direktoriumi.

Dullesas ilgai dirbo CŽV ir prižiūrėjo keletą prieštaringai vertinamų CŽV misijų, tokių kaip 1953 m. perversmas Irane, 1954 m. perversmas Gvatemaloje, "MKUltra" proto kontrolės programa ir invazija į Kiaulių įlanką.

Alleną Dullesą galiausiai atleido RFK jaunesniojo dėdė prezidentas Džonas F. Kenedis už tai, kad Dullesas prisidėjo prie Kiaulių įlankos katastrofos.

Pastarosiomis savaitėmis Kenedis sparčiai kyla apklausose ir, atrodo, turi šansų pakeisti Bideną Demokratų partijos kandidato į prezidentus poste.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau