Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Gegužės » 21

PSO įspėja apie naujas mirtinas paskiepytų motinų kūdikių širdies problemas

PSO įspėja apie naujas mirtinas paskiepytų motinų kūdikių širdies prob

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) įspėjo, kad padaugėjo mirtinų širdies problemų atvejų tarp skiepytų motinų gimusių kūdikių.

Pagal skubų perspėjimą Jungtinėje Karalystėje labai padaugėjo "neįprastų" kūdikių miokardito atvejų.

Nuo 2022 m. birželio mėn. iki 2023 m. kovo mėn. pastebėtas "sunkių naujagimių miokarditų, susijusių su enterovirusine infekcija Velse, atvejų padidėjimas".

PSO taip pat pripažįsta, kad vienas kūdikis mirė nuo miokardito, kurį Jungtinių Tautų sveikatos agentūra apibūdina kaip "neįprastą".

Šis nerimą keliantis įspėjimas pateikiamas visame pasaulyje padaugėjus miokardito atvejų tarp visiškai paskiepytų vaikų. Anksčiau šiais metais per komiteto posėdį dėl "Covid" vakcinos kainų padidinimo "Moderna" generalinis direktorius Stéphane'as Bancelis prisipažino, kad jo bendrovė žinojo apie padidėjusią miokardito riziką vakcinos gavėjams, tačiau sąmoningai slėpė šią informaciją nuo visuomenės.

Slaynews.com praneša: Jungtinės Karalystės Sveikatos saugumo agentūra (UKHSA) patvirtino pranešimą, pažymėdama, kad rudens ir žiemos mėnesiais buvo užfiksuotas "didesnis nei vidutinis enteroviruso atvejų skaičius" tarp "labai mažų kūdikių", pranešė "The Telegraph". Didžiausias miokardito atvejų šuolis įvyko lapkričio mėn.

Tarptautinis virusų taksonomijos komitetas pažymėjo, kad enterovirusai - vienos grandinės RNR virusų gentis - "dauginasi daugiausia virškinimo trakte arba viršutiniuose kvėpavimo takuose, o kartais ir vienuose, ir kituose audiniuose, tačiau gali daugintis ir kituose audiniuose, pvz. Infekcija dažnai gali būti besimptomė.

"Klinikiniai požymiai: peršalimas, lengvas meningitas, encefalitas, mielitas, miokarditas ir konjunktyvitas."

Nors pranešama, kad enterovirusinė infekcija kūdikiams yra dažna, PSO pripažino, kad "su enterovirusine infekcija susijusių naujagimių ir kūdikių miokardito atvejų su sunkiomis pasekmėmis padažnėjimas yra neįprastas".

Šiomis "neįprastomis" aplinkybėmis susirgo penkiolika kūdikių.

Žinoma, kad devyni kūdikiai buvo paguldyti į ligoninę, o vienas kūdikis mirė.

Visi jie buvo jaunesni nei 28 dienų amžiaus.

Gegužės 5 d. duomenimis, vienas pacientas tebėra hospitalizuotas.

Keletas į intensyviosios terapijos skyrių skubiai paguldytų kūdikių turėjo sepsio ir kardiorespiracinio sustojimo požymių, be to, jų širdys buvo uždegiminės.

Gydant daugiausia dėmesio skiriama komplikacijų prevencijai, nes specifinių antivirusinių vaistų nuo enterovirusų nėra, aiškina PSO.

Dr. Christopheris Williamsas (Kristoferis Viljamsas), Velso visuomenės sveikatos biuro epidemiologas konsultantas, pareiškime teigė:

"Šis klasteris yra neįprastas dėl atvejų, apie kuriuos pranešta per palyginti trumpą laiką, skaičiaus, todėl dabar bendradarbiaujant su Velso vaikų ligoninės pediatrų komanda atliekami tyrimai, siekiant suprasti priežastis ir ištirti visus kitus atvejus, apie kuriuos gali būti pranešta artimiausiomis savaitėmis ir mėnesiais."

"Tėvus reikėtų nuraminti, kad nors atvejų padaugėjo, tai vis dar itin retas atvejis."

Laikraštis "Daily Mail" išsamiai aprašė vieno vos kelių savaičių naujagimio, kuris mirė kovo 9 d. pietvakarių Anglijoje, atvejį.

Nors berniuko, Elijah Edwards ("Elijah Edwards"), tyrimo rezultatai dėl enteroviruso buvo teigiami, jo atvejis nebuvo įtrauktas į oficialius duomenis, o tai rodo, kad problema galėjo paliesti daugiau nei oficialiai paskelbtus 15 kūdikių.

Elijaus motina Džoana Edvards (Joann Edwards) sakė, kad jos šeima buvo ignoruojama ir kad ji buvo "priblokšta", kai sužinojo, jog buvo užsikrėtę ir kiti vaikai, ypač po to, kai jos šeima buvo "verčiama manyti, kad mes buvome vieninteliai".

"Dėl to, kad buvome palikti nežinioje, pasijutome taip, tarsi turėtume ką slėpti", - BBC sakė Joann Edwards (Džoan Edvards).

Dr. Shamez Ladhani (Shamez Ladhani), UKHSA pediatras konsultantas, nurodė, kad pareigūnai tiria, ar Anglijoje pasitaikė panašių atvejų ir "ar yra kokių nors veiksnių, lemiančių atvejų padažnėjimą".

Nors kai kurie mokslininkai tvirtina, kad šis susirgimų sankaupa buvo anomalija, galbūt testavimo ar diagnostikos keistenybių rezultatas, ne visi tuo įsitikinę.

Laikraštis "The Telegraph" pranešė, kad kai kurie mano, jog "tai galėjo įvykti dėl epidemiologijos pokyčių, atsiradusių dėl Kovid pandemijos užkardymo".

Dr. Liz Whittaker (Liz Whittaker), Imperial College Healthcare NHS Trust vaikų infekcinių ligų konsultantė, sakė: "Manau, kad šis atvejis, kaip ir visi kiti, yra šiek tiek neįprastas, nes 2021 m. jų nebuvo daug. ...

"Gali būti, kad visko epidemiologija šiek tiek pasikeitė, todėl jų pasitaikė šiek tiek kitu laikotarpiu".

Whittaker pažymi, kad įvairių kitų užkrečiamųjų ligų, pavyzdžiui, A grupės streptokokoko, infekcijų modeliai pasikeitė po lokacijų.

2021 m. infekcinių ligų žurnale "Eurosurveillance" paskelbtame tyrime nurodyta, kad po COVID-19 uždarymo "sparčiai padaugėjo" užsikrėtimo enterovirusais atvejų.

Kūdikiai iki 3 mėn. amžiaus sudarė 5 proc. visų enterovirusinės D68 infekcijos atvejų; 4-12 mėn. amžiaus vaikai sudarė 11 proc. visų tyrime išsamiai aprašytų atvejų.

2022 m. balandžio mėn. žurnale "Infection" paskelbtame tyrime atskleista, kad "po prevencinių priemonių sušvelninimo nepaprastai padaugėjo virusinių kvėpavimo takų infekcijų, daugiausia sukeltų žmogaus Rhino- / Enterovirus ir respiracinio sincitinio viruso (RSV)", ir pridurta, kad po prevencinių priemonių sušvelninimo enterovirusinių infekcijų padaugėjo 16 kartų.

Nepaisant neaiškumų, susijusių su "neįprastu" susirgimu, sveikatos apsaugos pareigūnai ir toliau ramina tėvus, kad nerimauti nereikia, pranešė "Telegraph".

PSO perspėjime nebuvo pažymėta, ar sergančių kūdikių motinos nėštumo metu buvo pasiskiepijusios.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/05/who-warns-of-new-deadly-heart-problems.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau