- 18.08.2023
- 0.0 Reitingas
- 683 Peržiūrų
- Komentarai
Už 16 kilometrų į vakarus nuo Džodhpuro, Radžastane, Indijoje, yra pavojinga zona, padengta dideliu radioaktyvių pelenų sluoksniu. Ši zona užima 5 kvadratinių kilometrų plotą ir vis dar yra netinkama gyventi dėl didelio radiacijos lygio. Ši vieta traukia mokslininkų, kurie ją tyrinėja ir bando įminti jos paslaptį, dėmesį.
Didelis šios zonos gyventojų apsigimimų ir vėžio atvejų skaičius rodo rimtą radiacijos poveikį. Radiacijos lygis čia toks aukštas, kad Indijos vyriausybė, siekdama užtikrinti žmonių saugumą, turėjo aptverti šią teritoriją. Šioje teritorijoje tyrimus atliekantys mokslininkai aptiko senovinį miestą, kuris, atrodo, buvo sunaikintas branduolinio sprogimo, sugriovusio daugumą pastatų ir nusinešusio daugybę gyvybių.
Vienas tyrėjas teigia, kad sprogimą sukėlė panaudota branduolinė bomba, panaši į tas, kurias 1945 m. JAV kariuomenė numetė ant Japonijos. Tai patvirtina katastrofiško sprogimo aprašymas senovės indų epe "Mahabharata". "Vienintelis sviedinys, įkrautas visa visatos galia..... Dūmų ir liepsnos stulpas, ryškus kaip 10 000 saulių, iškilo visu savo spindesiu.... Tai buvo ginklas, panašus į geležinį žaibą, milžiniškas mirties pasiuntinys, pavertęs viską, kas gyva, pelenais. Kūnai sudegė neatpažįstamai. Keraminiai indai be jokios aiškios priežasties lūžo, paukščiai išblyško. Per kelias valandas visas maistas buvo užterštas. Kad išvengtų šios ugnies, kareiviai metėsi į upę".
Istorikas K. Ganguly patvirtina, kad senovės indų šventraščiuose esama nuorodų į branduolinius sprogimus. Jis nurodo mūšių, kuriuose buvo naudojami masinio naikinimo ginklai ir dangiškieji vežimai, aprašymus. Vienas iš tokių mūšių aprašytas Mahabharatos Dronos parvoje, kur "mirtinų ginklų sprogimai sunaikino ištisas kariuomenes, o minios karių su žirgais, drambliais ir ginklais buvo nušluotos lyg sausi medžių lapai". Įdomu tai, kad užuot aprašę grybų debesis, kaip įprasta branduolinių sprogimų atveju, čia minimi statmeni sprogimai su banguojančiais dūmų debesimis, tarsi būtų išskleisti milžiniški skėčiai. Taip pat rašoma apie maisto užterštumą ir plaukų slinkimą.
Archeologas F. Tayloras teigia, kad netoliese esančiose šventyklose rastose graviūrose išraižytos maldos už išsigelbėjimą nuo didžiosios šviesos, kuri siekė sunaikinti miestą. Tai patvirtina branduolinių technologijų buvimą senovės civilizacijose. Apylinkėse rastos radioaktyvios zonos patvirtina atominių mūšių aprašymus senovės indų šventraščiuose.
Kitų įrodymų apie atominį karą senovės Indijoje pateikia Harappos ir Mohendžo-Daro kasinėjimai, kurių metu žmonių skeletai buvo rasti staigios mirties padėtyse. Šie skeletai yra vieni radioaktyviausių kada nors rastų skeletų. Vienoje vietovėje mokslininkai rado skeletą, kurio radioaktyvumo lygis 50 kartų viršijo normą.
Taigi, remiantis archeologiniais ir istoriniais įrodymais, galima daryti išvadą, kad senovės Indija susidūrė su atominiu karu - tai liudija radioaktyvios zonos ir branduolinių sprogimų aprašymai senovės raštuose. Tai atveria naują žmonijos istorijos skyrių ir verčia susimąstyti apie branduolinių ginklų galimybę praeityje.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau