Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Civilizacijos » 2023 » Rugpjūčio » 25

Ar egzistuoja požeminės civilizacijos?

Ar egzistuoja požeminės civilizacijos?

Paslaptingos požeminės tautos jau seniai traukia žmonių dėmesį. Pirmą kartą apie juos užsiminus 1946 m., kai amerikiečių mokslininkas Ričardas Šaveras papasakojo apie savo kontaktą su ateiviais, gyvenančiais po žeme, prasidėjo tikra susidomėjimo šiuo paslaptingu reiškiniu era. Jis aprašė požeminį pasaulį, kuriame gyveno mutantai, panašūs į senovinių legendų ir pasakojimų demonus.

Ričardas Šaveris nebuvo vienintelis, kuris teigė lankęsis požeminiuose miestuose ir bendravęs su jų gyventojais. Šimtai skaitytojų atsakymų patvirtino jo žodžius ir pasakojo apie įvairius technikos stebuklus, padedančius požemio gyventojams valdyti žemiečių sąmonę.

Lenkų tyrinėtojas Janas Paenka paslaptį papildė naujomis detalėmis. Jis teigė, kad po žeme yra ištisas tunelių tinklas, vedantis į bet kurią šalį. Šių tunelių rasta įvairiose pasaulio vietose, pavyzdžiui, Ekvadore, Pietų Australijoje, JAV ir Naujojoje Zelandijoje. Paenkui netgi pavyko surasti kalnakasį, kuris kasdamas šachtas susidūrė su tokiais tuneliais, tačiau jie pagal užsakymą buvo užbetonuoti.

Istorinis faktas, susijęs su požeminėmis civilizacijomis, yra susijęs su nacistine Vokietija. 1942 m. nacių mokslininkų ekspedicija išvyko į Rugeno salą Baltijos jūroje ieškoti įėjimo į požeminę civilizaciją. Hitleris manė, kad kai kurias žemės dalis sudaro tuštumos, kuriose nuo seno gyveno itin pažangios senovės tautos. Jie tikėjosi, kad radarų prietaisais galės susekti priešą bet kurioje pasaulio vietoje.

Mitų apie požemines civilizacijas esama įvairiose kultūrose. Juose šios būtybės apibūdinamos kaip be galo išmintingos, moksliškai ir kultūriškai pažangios. Pasak legendų, po siaubingų katastrofų jos sukūrė savo požeminę civilizaciją ir nenori turėti nieko bendra su žmonėmis, kuriuos laiko žemesniais ir laukiniais. Kai kurie tiki, kad jie netgi grobia žmonių vaikus ir augina juos kaip savus.

Šiuolaikiniai moksliniai įrodymai taip pat byloja apie požeminę veiklą. Amerikos radarai Kanaveralo kyšulyje užfiksavo keistus signalus, ir ekspertai mano, kad juos siunčia protingos būtybės. Tai gali būti bandymas užmegzti su mumis ryšį.

O, ką jūs manote? Dalinkitės, komentuokite....

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2017-11-14 laikas 11:32 Receptai Arbata mažinantį karščiavimą (blindė, šalpusnis, raudonėlis)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: blindės žievė, šalpusnio lapai, raudonėlis.

Skaityti daugiau

2018-09-21 laikas 08:05 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo bronchito, plaučių uždegimo

Bronchitas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo bronchito, plaučių uždegimo, bronchitas, bronchito gydymas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis ...

Skaityti daugiau

2020-02-04 laikas 22:34 Receptai Naminės sezaminės lazdelės su česnakiniu sūrio padažu
Avižas susmulkinkite virtuviniu kombainu. Berkite miltus, česnakų miltelius, cukrų, druską, kepimo miltelius, sezamų sėklas ir dar kartą viską gerai permalkite.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-24 laikas 11:43 Kodėl SSRS geležinkelių konduktoriai į arbatą dėjo sodos? Moksliniai paaiškinimai
Kodėl SSRS laikais į arbatą buvo dedama soda? Sužinokite mokslinius paaiškinimus ir praktines priežastis, kurios formavo šią unikalią tradiciją.

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 11:25 Tiesa ar melas: Kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja mūsų santykius
Sužinokite, kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja jūsų santykius. Praktiniai patarimai ir moksliniai paaiškinimai padės pakeisti toksiškų santykių ciklą. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip mūsų vidiniai įsitikinimai ir elgesio modeliai formuoja...

Skaityti daugiau

2025-07-22 laikas 21:11 Tiesa ar melas: Kaip sąmoningai kurti laimingus santykius?
Sužinokite, kaip sąmoningai kurti laimingus santykius! Praktiniai žingsniai ir moksliniai patarimai padės atrasti harmoniją ir meilę. Šiame straipsnyje atskleisime, kaip mokslas ir psichologija padeda suprasti santykių kūrimo procesą, ir pateiksime p...

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:21 Jungtinės Karalystės migrantų viešbutyje kilo protestai po to, kai prieglobsčio prašytojas buvo apkaltintas seksualiniais nusikaltimais
Demonstracija virto smurtiniais neramumais prie „The Bell Hotel“ viešbučio po to, kai buvo suimtas Etiopijos prieglobsčio prašytojas, apkaltintas seksualine prievarta prieš moksleivę ir moterį Eppingo miesto centre....

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:02 Ką apie jus pasakoja jūsų akių spalva? Moksliniai faktai ir hipotezės
Švedijos Erebro universiteto studijos, rodo, kad genai, lemiantys rainelės spalvą, taip pat daro įtaką smegenų priekinės dalies formavimuisi, kuri atsakinga už mūsų elgesį ir asmenybės bruožus. Šiame straipsnyje gilinsimės į tai, kaip akių spalva sie...

Skaityti daugiau