Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2023 » Rugsėjo » 18

2 druskos sankaupų receptai - skraidysite, kaip jaunuolis

2 druskos sankaupų receptai - skraidysite, kaip jaunuolis

Citrina, petražolės ir medus

Citrinų, petražolių ir medaus pagrindu pagamintas diuretikas padės jums atsikratyti druskos nuosėdų.

Jam pagaminti 250 g petražolių šaknų ir 250 g citrinų su žievelėmis sukama per mėsmalę. Iš citrusinių vaisių geriau pašalinti sėklas.

Į gautą mišinį įmaišoma 150 g susmulkintų petražolių žalumynų ir 300 g skysto medaus. Visus komponentus sumaišyti ir gerti 3 kartus per dieną po šaukštelį.

Prieš pradedant gydymą šiuo receptu, verta atlikti ultragarso procedūrą, kad būtų atmestas didelių akmenų inkstuose buvimas.

Natūraliai išeidami iš organizmo jie gali sukelti šlapimtakių užsikimšimą, todėl svarbu stebėti savo savijautą.

Vandens tinktūra iš graikinių riešutų žievės

Visiems, kurie nerimauja dėl druskų nuosėdų, norėčiau pasiūlyti receptą, kurio pagrindą sudaro graikinio riešuto žievė (žalios-rudos spalvos, iš kurios rudenį iškrenta subrendę riešutai. Nepainioti su kevalu!).

Norintieji pasigydyti turėtų griežtai laikytis toliau pateiktų nurodymų reikalavimų.

Paimkite 40 vienetų riešutų, atskirkite juos nuo odelės, susmulkinkite ir supilkite į puodą. Tada užpilkite 2,5 litro šalto vandens ir užvirinkite.

Virimo procesas ant silpnos ugnies užtruks tik 30 minučių. Kai riešutų mišinys išverda numatytą laiką, jis atvėsinamas ir 24 valandoms perkeliamas į tamsią vietą.

Tinktūrą reikia vartoti kasdien, po pusę stiklinės ryte, per pietus ir prieš miegą. To užtenka lygiai vienai savaitei, paskui reikia išvirti naują nuovirą ir pakartoti priėmimo schemą.

Norint gauti ilgalaikį rezultatą, nuoviras ant graikinio riešuto žievės vartojamas 5 savaites. Tada verta padaryti mėnesio pertrauką ir vėl pakartoti gydymo kursą.

Be nuoviro vartojimo, kasdien reikia suvalgyti bent penkis gabalėlius šviežių riešutų.

Negalima šia priemone gydyti žmonių, kurių organizme yra jodo perteklius. Tyrimui atlikti užtepkite jodo tinklelį ant bet kurios kūno vietos. Jei po 8 valandų jis vis dar bus aiškiai matomas ant kūno, gydyti riešutų užpilu negalima.

Dėmesio! Visa tema "Sveikata" pateikta informacija negalima naudotis be privalomos konsultacijos su gydytoju!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau