Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2023 » Rugsėjo » 18

Tepalo nuo sąnarių uždegimo receptas, kuriuo pasidalijo pagyvenusi balerina. Jis akimirksniu malšina skausmą

Norėčiau su jumis pasidalyti tepalo nuo sąnarių uždegimo receptu.

Jis akimirksniu malšina skausmą

Štai tokią istoriją išgirdau iš pažįstamo žmogaus: "Taip jau susiklostė mano likimas, kad pradėjau prekiauti turguje atviroje palapinėje. Ir sniegas, ir vėjas, ir lietus - visus blogo oro kerus pajutau ant savęs.

Vieną dieną man labai skaudėjo kelio sąnarį. Išbandžiau įvairiausias priemones, niekas nepadėjo. Skausmas mane tiesiog išvargino. Mano veido išraiška turėjo būti tokia kenčianti, kad pagyvenusi moteris, kuri pirko iš manęs vaisius, paklausė, kas nutiko.

Papasakojau jai apie mane kamuojantį skausmą. Ji mane užjautė ir pasakė štai ką:

"Man jau 80 metų. Anksčiau gyvenau labai įdomų gyvenimą. Dirbau muzikos salėje. Gastrolės, repeticijos, spektakliai....

krūvis didelis, todėl kartais skaudėdavo sąnarius, o gydytis nebuvo laiko. Štai tada viena iš aktorių davė man tepalo receptą:

1 valgomasis šaukštas sausų garstyčių, 1 valgomasis šaukštas saulėgrąžų aliejaus, 1 valgomasis šaukštas medaus. Viską sumaišykite ir troškinkite ant vandens vonelės, kol susidarys vientisa masė. Gautu tepalu tepti skaudamas vietas.

Vėliau visi taupėme tik šį tepalą, nes visada reikėjo būti formoje. Todėl labai rekomenduoju jums šią priemonę.

Baigusi savo pasakojimą, mano gelbėtoja atliko piruetą (sulaukusi 80 metų!) ir, palinkėjusi geros sveikatos, grakščiai iškeliavo. Ir iš tiesų, padėjo man šis tepalas.

Garstyčios skirtos ne tik sąnariams gydyti!

Senovėje garstyčios buvo laikomos puikia priemone augliams šalinti, sąnarių skausmams ir trachomai gydyti. Buvo tikima, kad garstyčių sėklos, jei jų vartojama tuščiu skrandžiu, padeda padidinti intelektą.

Liaudies medicinoje garstyčios vartojamos skorbutui, kvėpavimo takų ligoms gydyti, vartojimui, rekomenduojamos lytiniam aktyvumui didinti. Nuo dantų skausmo galima sukramtyti kelias garstyčių sėklas.

Homeopatai garstyčias naudoja kovai su šienlige, sloga, viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jei pacientą kankina gastritas, rekomenduojama garstyčių sėklas vartoti prieš valgį, užsigeriant vandeniu.

Pirmą kartą rekomenduojama vartoti vieną sėklą, antrą kartą - dvi ir taip palaipsniui didinti iki 20 vnt. O paskui mažinti iki visiško nutraukimo.

Žmonėms, kurie nuolat dirba su auditorija ir mėgina išsaugoti balso stygų skambesį, galima patarti sumaltas garstyčių sėklas sumaišyti su medumi (pagal skonį) ir vartoti kiekvieną rytą prieš valgį.

Garstyčių sėklų ir linų sėmenų nuoviras edemai mažinti.

40 g linų sėmenų, 5-7 g garstyčių sėklų, 1 litras vandens.

Paruošimas

Žaliavas užpilti vandeniu ir virti 10 min. Tada palikti 1 val. pritraukti.

Naudojimas

Vartokite šiltą, neperkoštą, kartu su sėklomis, po 60-70 ml kas 3 val.

Garstyčių sėklų nuoviras gydant akmenligę

10 g garstyčių sėklų, 400 ml vandens.

Paruošimas.

Žaliavos užpilamos verdančiu vandeniu ir verdamos 5-6 min. Po to palaikyti 2 val. Prieš vartojimą nuovirą perkošti.

Naudojimas.

Vartoti po 10-20 ml 3 kartus per dieną.

Garstyčių sėklų užpilas plaučių uždegimui gydyti

5-7 g garstyčių sėklų, 50 ml vandens arba pieno.

Paruošimas

Sumalkite žaliavą kavos malūnėliu ir sumaišykite su virintu vandeniu arba pienu.

Vartojimas

Vartoti kartą per dieną ryte 15 min. prieš valgį.

Medaus mišinys su garstyčių sėklomis nuo lėtinio vidurių užkietėjimo

5 g garstyčių sėklų, 5 g medaus.

Paruošimas

Susmulkinkite garstyčių sėklas ir kruopščiai sumaišykite su medumi.

Vartojimas

Vartoti po 5 g 3 kartus per dieną 15 minučių prieš valgį, užgeriant šiltu virintu vandeniu.

P komentaras: Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

Gamtos terapija tavo namuose:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau