Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » NSO, Ateiviai » 2023 » Rugsėjo » 29

Gyvenimas gali būti kompiuterinis žaidimas, kurį valdo ateiviai, teigiama naujame dokumentiniame filme apie NSO

Gyvenimas gali būti kompiuterinis žaidimas

Naujame dokumentiniame filme "Dievas prieš ateivius" (angl. "God Versus Aliens") nagrinėjama, ar gyvybė, kokią mes ją pažįstame ir suvokiame, yra tik simuliacija, sukurta ir valdoma nežemiškų būtybių nežinomu tikslu.

Filmas vadinamas simuliacijos teorija ir jame teigiama, kad gyvenimas iš esmės yra tam tikras kompiuterinis žaidimas. Švedų filosofas Nikas Bostromas (Nick Bostrom) ją pasiūlė 2003 m., o ja tiki net Elonas Muskas (Elon Musk) - jis teigia, kad tikimybė, jog iš tikrųjų gyvename "tikroje" fizinėje realybėje, yra milijardas prie 1!

Pagal šią teoriją religija ir net Dievo idėja būtų kompiuterinio žaidimo konstruktas, o kartu ir jį valdantys ateiviai. Šiame filme nagrinėjama ši teorija ir jos poveikis pasaulio religijoms, jei įvyktų pirmasis kontaktas, ypač jei šis kontaktas iš tikrųjų paneigtų mūsų fizinę egzistenciją ir bet kokią Dievo kaip tikro žmogaus sampratą.

Filme taip pat pateikiami išskirtiniai interviu su kai kuriais žymiausiais pasaulio NSO ekspertais, įskaitant Nicką Pope'ą (Nick Pope), kuris anksčiau vadovavo Jungtinės Karalystės gynybos ministerijos NSO skyriui.

Jis svarsto, ar ateiviai atsineštų savo religijas ir kas nutiktų, jei jie iš tiesų būtų pamišę dėl tų religijų - ar jie primestų mums jas kaip atvirkštinį kolonializmą.

Kiti pašnekovai: Harvardo universiteto profesorius Avi Loebas, SETI (Search For Extra Terrestrial Intelligence) vyriausiasis astronomas Sethas Shostakas (Seth Shostak), kuris taip pat buvo populiaraus Jodie Foster filmo "Kontaktas" mokslinis patarėjas, Tony Toppingas (Tony Topping), įtariamas NSO pagrobėjas, ir kunigas Danielis Thompsonas (Daniel Thompson): "Pirmasis kontaktas su ateiviais privers žmones susprogdinti galvas!"

Filme nagrinėjami Biblijos ir kitų senovinių tekstų įrodymai apie ankstesnius apsilankymus, taip pat aiškinamasi, koks būtų dirbtinio intelekto vaidmuo ieškant ateivių ir ar ateiviai taip pat naudotųsi dirbtiniu intelektu, kad užmegztų ryšį su mumis.

Profesorius Avi Loebas (Avi Loeb) teigia, kad nežemiškas dirbtinis intelektas gali būti giminingas žmogaus dirbtiniam intelektui ir visiškai aplenkti žmoniją.

Svarbiausi filmo momentai - interviu su ateivių pagrobėju Toniu Toppingu (Tony Topping), kuris teigia, kad nuo vaikystės buvo pagrobtas ateivių, ir teigia, kad egzistuoja daugybė ateivių tipų ir kad: "Visata yra apgyvendinta, o mums meluojama".

Tiek Tonis Toppingas, tiek autorius Brianas Allanas (Brian Allan) tvirtina, kad egzistuoja slapta organizacija "The Collins Elite", kuri dirba kartu su ateiviais ir padeda nuslėpti pagrobimo reiškinį.

Naujame dokumentiniame filme "Dievas prieš ateivius", kuris dabar transliuojamas Tubi & Ayozat, nagrinėjama, ar gyvenimas nėra tik simuliacija, sukurta ir valdoma nežemiškų būtybių.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2019-06-13 laikas 12:17 Receptai Gardūs keksiukai su šokoladu ir aguonomis

Gardžių keksiukų receptas su šokoladu ir aguonomis. Skanaus!

Skaityti daugiau

2020-06-05 laikas 09:14 Receptai Grikių miltų sausainiai
Sumaišyti miltus, cukrų, druską, sudėti sviestą ir viską sutrinti rankomis į trupinius. Trynius lengvai išplakti su grietinėle, supilti į miltus ir suminkyti tešlą. Iš jos padaryti du ritinėlius, suvynioti į maistinę plėvelę ir dė...

Skaityti daugiau

2020-11-28 laikas 11:22 Receptai Virtinukai (ravioliai) su moliūgu ir rikota
Tenka pripažinti, kad mes su šeima nesame išprotėję dėl moliūgų. Bet kartas nuo karto užsinori pagaminti ir su šia daržoves. Galiu tik patikinti, kad moliūgas su rikota idealiai dera kartu, tad šie virtinukai (ravioliai) gaunasi n...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-24 laikas 11:43 Kodėl SSRS geležinkelių konduktoriai į arbatą dėjo sodos? Moksliniai paaiškinimai
Kodėl SSRS laikais į arbatą buvo dedama soda? Sužinokite mokslinius paaiškinimus ir praktines priežastis, kurios formavo šią unikalią tradiciją.

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 11:25 Tiesa ar melas: Kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja mūsų santykius
Sužinokite, kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja jūsų santykius. Praktiniai patarimai ir moksliniai paaiškinimai padės pakeisti toksiškų santykių ciklą. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip mūsų vidiniai įsitikinimai ir elgesio modeliai formuoja...

Skaityti daugiau

2025-07-22 laikas 21:11 Tiesa ar melas: Kaip sąmoningai kurti laimingus santykius?
Sužinokite, kaip sąmoningai kurti laimingus santykius! Praktiniai žingsniai ir moksliniai patarimai padės atrasti harmoniją ir meilę. Šiame straipsnyje atskleisime, kaip mokslas ir psichologija padeda suprasti santykių kūrimo procesą, ir pateiksime p...

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:21 Jungtinės Karalystės migrantų viešbutyje kilo protestai po to, kai prieglobsčio prašytojas buvo apkaltintas seksualiniais nusikaltimais
Demonstracija virto smurtiniais neramumais prie „The Bell Hotel“ viešbučio po to, kai buvo suimtas Etiopijos prieglobsčio prašytojas, apkaltintas seksualine prievarta prieš moksleivę ir moterį Eppingo miesto centre....

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:02 Ką apie jus pasakoja jūsų akių spalva? Moksliniai faktai ir hipotezės
Švedijos Erebro universiteto studijos, rodo, kad genai, lemiantys rainelės spalvą, taip pat daro įtaką smegenų priekinės dalies formavimuisi, kuri atsakinga už mūsų elgesį ir asmenybės bruožus. Šiame straipsnyje gilinsimės į tai, kaip akių spalva sie...

Skaityti daugiau