Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Sausio » 20

WEF skelbia, kad 'ūkininkavimas ir žvejyba' turi būti kriminalizuoti, kad būtų pasiektas 'grynasis nulis'

WEF skelbia, kad 'ūkininkavimas ir žvejyba' turi būti kriminalizuoti

Pasaulio ekonomikos forumas, paskelbęs apie planus priversti pasaulio vyriausybes priimti įstatymus, draudžiančius tokią veiklą, teigia, kad asmenys, kurie ūkininkauja ar žvejoja maistui, daro "sunkius nusikaltimus".

Pasak WEF narės ir organizacijos "Stop ekocidui dabar" (Stop Ecocide Now) įkūrėjos Jojo Mehta, ūkininkavimas ir žvejyba turi būti išmesti į istorijos šiukšlyną, o visi, kurie nepaklūsta jos norams, turi būti įkalinti.

"Ekocidas, kaip žodis, tampa vis labiau žinomas visame pasaulyje, o ši sąvoka paprastai reiškia masinį gamtos žalojimą ir naikinimą", - sakė J. Mehta. Tačiau teisiniu požiūriu mūsų organizacija ir kiti bendradarbiai siekia, kad tai būtų pripažinta sunkiu nusikaltimu."

"Masinės žmogžudystės, kankinimai - visi šie dalykai yra sunkūs nusikaltimai, tačiau aplinkosaugos srityje jiems nėra lygiaverčių", - tęsė Mehta. Žiūrėkite:

Tuo tarpu Davose Klausas Švabas (Klaus Schwab) pripažino, kad pasaulio žmonės kyla prieš globalistų darbotvarkę.

Tačiau užuot pripažinęs, kad jo antihumanistinė darbotvarkė, pagrįsta pasenusiais marksizmo principais, žlugo, K. Švabas dvigubina savo poziciją ir grasina savo darbotvarkę primesti jėga.

Pasak Švabo, ateityje rinkimuose turi dalyvauti sprendimus priimantis dirbtinis intelektas, nes žmonės įrodė, kad nėra verti, jog jiems būtų patikėta patiems priimti sprendimus.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.07.2019 laikas 19:43 Receptai Traškūs vištienos sparneliai

Gaminame. Traškūs vištienos sparneliai. Į keptuvę pilame nemažai aliejaus (turi būti apsemta bent puse sparnelio). Kai aliejus įkaista, ugnį primažiname, nes viršus apdegs, o sparneliai dar bus neiškepę. Skanaus!

...

Skaityti daugiau

11.11.2019 laikas 23:22 Receptai Sočiam užkandžiui: česnakinės bandelės su sūriu
Į dubenį pilkite miltus, cukrų, druską, česnakų, kepimo miltelius ir viską išmaišykite. Dėkite gabaliukais supjaustytą sviestą ir surtinkite. Į tą patį dubenį pilkite pasukas, išmaišykite iki vientisos tešlos ir dėkite į šaldytuvą...

Skaityti daugiau

29.06.2019 laikas 14:24 Receptai Orkaitėje kepti avienos šonkauliukai
Gaminame. Avienos šonkauliukai. Skardą išklojame folija, dedame šonkauliukus ir kepame apie 20-30 minučių iki 220 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Skanumėlis... Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau