Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 15

Faraonai nestatė piramidžių

Faraonai nestatė piramidžių

Izidės šventykloje, esančioje šalia Cheopso piramidės palydovės, rasta inventorinė stela su informacija apie piramidžių paskirtį ir amžių.

Ant stelos buvo užrašyta tokia informacija:

"Tegul gyvena Horas Medjedas, Aukštutinio ir Žemutinio Egipto karalius, Cheopsas, kuriam buvo duotas gyvenimas.

Jis rado Izidės, piramidės (piramidžių) šeimininkės, namą šalia Horuno namo ir į šiaurės vakarus nuo Ozyrio, Rasetau valdovo, namo. Jis atnaujino savo piramidę šalia tos deivės šventyklos, o karaliaus dukters Henutsen piramidę atnaujino šalia tos šventyklos.

Tegul gyvena Horas Medjedas, Aukštutinio ir Žemutinio Egipto karalius, Cheopsas, kuriam duota gyvybė

Jis padarė savo motinai Izidei, dievų motinai Hatorei, dangaus valdovei, inventorių, užrašytą ant stelos. Jis atnaujino jai dieviškas aukas ir atnaujino šią akmeninę šventyklą, tą, kurią rado griuvėsiuose, ji atnaujinta, dievai yra savo vietose".

Taigi pats faraonas Chufu (Cheopsas), IV dinastijos valdovas, teigė, kad jis nebuvo Didžiosios piramidės statytojas, o tik atliko šventyklos ir Sfinkso rekonstrukciją. Tačiau istorikai kažkodėl netiki faraono žodžiais ir toliau piramidei priskiria kriptos funkciją, o Chufu - jos statybą.

Stela pagaminta iš kieto kalkakmenio, sunkiai tinkamo užrašams iškalti. Jos matmenys 76 x 46 centimetrai. Ją archeologai rado 1858 m. tarp Izidės šventyklos griuvėsių, esančių Gizoje, piramidės "G1C" rytinėje papėdėje, kuri priklausė karaliaus Chufu dukrai princesei Henutsenai.

Egiptologai kruopščiai ignoruoja ir neskelbia seniai žinomų faktų apie šios piramidės sukūrimą, mieliau gaudami dosnias stipendijas savo nenaudingiems tyrimams, kurie tik imituoja tikrą mokslą, užuot atskleidę istorinę tiesą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.06.2019 laikas 14:49 Receptai Pyragas prie arbatos per 5 minutes. Viską sumaišiau ir į orkaitę
Paprastas ir skanus naminis pyragas! Išsamų torto paruošimą žiūrėkite vaizdo medžiagoje.

Skaityti daugiau

10.10.2019 laikas 21:50 Receptai Tarkuotų Bulvių Blyneliai Su Sūriu (Video)
Bulves nulupkite, nuplaukite i sutarkuokite burokine tarka. Sudėkite tarkuotas bulves į virtuvinį rankšluostį ir gerai nusunkite.

Skaityti daugiau

16.07.2019 laikas 06:59 Receptai Kaip pasigaminti baltyminio kokteilio mišinį namuose?
Sportininkai bei sveikos gyvensenos propaguotojai puikiai žino įvairių baltyminių kokteilių skonį. Šiuos kokteilius labai paprasta susiplakti, jie puikiai pasotina ir padeda atgauti jėgas po treniruotės, pasitarnauja kaip užkandis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau