Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos Paslaptys » 2024 » Kovo » 28

Doto piramidės paslaptys

Doto piramidės paslaptys

Atokaus regiono širdyje stovi Doto piramidė - architektūros stebuklas, prikaustęs istorikų ir turistų vaizduotę. Budistų šventykla Sakai mieste, Osakos prefektūroje. VII a.

Šis senovinis statinys, pasižymintis sudėtingu dizainu ir dvasine reikšme, leidžia pažvelgti į seniai užmirštą civilizaciją. Įžengę į šventą teritoriją, lankytojai persikelia į laikus, kai piramidė buvo kultūros ir visuomenės švyturys.

Doto piramidė iškyla kaip jos kūrėjų išradingumo ir įgūdžių liudijimas. Kiekvienas kruopščiai sudėliotas akmuo, tiksliai apskaičiuotas kampas byloja apie senovės civilizacijos pažangias architektūros žinias.

Piramidės išsidėstymas pagal dangaus kūnus byloja apie gilų astronomijos išmanymą, o šviesos ir šešėlių žaismas per lygiadienius suteikia piramidei dar daugiau paslaptingumo. Aplink esantis kalvų ir vešlios žalumos kraštovaizdis tik sustiprina šio senovinio statinio didybę.

Be architektūrinio grožio, Doto piramidė turi didelę kultūrinę ir istorinę reikšmę. Šioje vietoje rasti artefaktai suteikia vertingų žinių apie religinius ritualus, socialinę struktūrą ir kasdienį gyvenimą žmonių, kurie kadaise šią vietą vadino savo namais.

Vykdomi archeologiniai tyrimai ir toliau padeda atskleisti piramidės sienose slypinčias paslaptis, todėl piramidė yra istorinių žinių lobynas, laukiantis savo atradėjų. Tiek mokslininkams, tiek turistams apsilankymas Doto piramidėje - tai kelionė laiku, atskleidžianti prabėgusios epochos paslaptis.

Doto piramidės paslaptys

Doto piramidės kilmę vis dar gaubia paslaptis, o archeologai spėlioja, kokia civilizacija ją pastatė ir kam ji tarnavo. Statybos vietoje rasti užrašai rodo, kad tai buvo garbinamų lyderių garbinimo ar laidojimo vieta, o tai dar labiau padidina jos paslaptingumą.

Nepaisant šiuolaikinių įrankių trūkumo, piramidės statytojai pademonstravo puikius architektūrinius sugebėjimus ir sukūrė statinį, kuris atlaikė laiko išbandymą. Piramidės išplanavimas su viešomis susirinkimų vietomis ir turgavietėmis rodo, kad senovėje ji buvo kultūros ir visuomenės centras.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.06.2019 laikas 21:38 Receptai – Patiekalai Itališki sausainiai. Jums būtinai patiks
Šie skanūs, minkšti, kvapnūs sausainiai nepaliks jus abejingus! Šis receptas yra labai paprastas, o sausainiai giriami, ne vieną kartą. Kaip pasigaminti itališkus sausainius žiūrėkite vaizdo medžiagoje.

Skaityti daugiau

30.08.2019 laikas 19:39 Receptai – Patiekalai Vyniotinis „Napoleonas“. Skanesnio ir greitesnio nieko nebandžiau

Labai patariu pasigaminti! Pabandykite pasigaminti tortą „Napoleonas“ – nepasigailėsite! Šis skanus pyragas susideda tik iš 3 ingredientų. Skanus, švelnus ir tiesiog tirpsta burnoje.

Skaityti daugiau

17.09.2018 laikas 10:25 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai išutimų gydymui
Išutimai liaudies medicinoje, išutimai, išutimo gydymas, išutimo receptai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau