Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2024 » Balandžio » 6

Mokslininkai: 'Netrukus sužinosime, kas vyksta po mirties'

Mokslininkai: 'Netrukus sužinosime, kas vyksta po mirties'

Pagrindinis artimos mirties patirties ekspertas daktaras Samas Parnia (Sam Parnia) mano, kad netrukus sužinosime, kas vyksta po mirties. Jis tyrė širdies sustojimą išgyvenusius žmones ir teigia, kad jie pamatė "šviesą tunelio gale".

Samas Parnia mano, kad mūsų sąmonė nėra smegenų dalis ir mirus nemiršta, praneša dailystar.co.uk.

Jis sako: "Manau, kad po 50 ar 100 metų atrasime esybę, kuri yra sąmonė. Bus laikoma savaime suprantamu dalyku, kad ją sukūrė ne smegenys ir kad ji nemiršta, kai mirštate."

Kiti ekspertai sutinka su Parnia. Pagrindinis kritinės slaugos medicinos ekspertas daktaras Lensas Bekeris (Lance Becker) sako: "Nemanau, kad kada nors buvo įdomesnis laikas šiai sričiai. Mes atrandame naujų vaistų, naujų prietaisų ir naujų dalykų apie smegenis."

Mičigano universiteto neurologijos profesorius daktaras Jimo Borjiginas (Dr. Jimo Borjigin) rado elektrinio aktyvumo įrodymų smegenyse po mirties.

Ji sako: "Manau, kad tai, ką radome, yra tik didžiulio ledkalnio viršūnė. Tai, kas vis dar yra po paviršiumi, yra išsamus pasakojimas apie tai, kaip iš tikrųjų vyksta mirtis.

"Nes ten, smegenyse, vyksta kažkas, kas neturi jokios prasmės."

Apklausų duomenimis, kas dešimtas žmogus teigia buvęs ant mirties slenksčio. Tai maždaug 800 milijonų žmonių visame pasaulyje, kurie galėjo prisiliesti prie pomirtinio gyvenimo.

Atradimai artimos mirties patirties srityje kelia klausimų apie tai, kas vyksta po mirties. Galbūt netrukus sužinosime, kad gyvenimas po mirties tikrai tęsiasi.

Atsipalaiduokite trumpam, o jei patiko apsilankykite:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.11.2017 laikas 10:46 Receptai Arbata mažinantį karščiavimą (liepžiedžiai, mėtos)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas, prakaitavimas. Ingredientai: liepos žiedai, mėta, šeivamedžio juodugio žiedų, vanduo.

Skaityti daugiau

11.12.2019 laikas 22:46 Receptai Varškės Pyragas - Rumunų Skanėstas

Pieną sumaišyti su aliejumi, cukrumi ir kaitinti ant silpnos ugnies iki užvirimo. Tada palikti atvėsti. Tuomet sudėti likusius tešlai skirtus ingredientus ir gerai išminkyti. Gautą tešlą padalyti į 2 dalis. Vieną jų iškočioti i...

Skaityti daugiau

14.07.2019 laikas 07:08 Receptai Gaminame namuose. Vištienos kotletukai su daržovėmis
Gaminame namuose. Vištienos kotletukai su daržovėmis. Svogūną pjaustome labai smulkiai, morką tarkuojame smulkia tarka. Šviežias petražoles arba krapus taip pat smulkiname. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau