Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Balandžio » 30

„Unilever“ atšaukia ledus „Magnum“ Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje dėl galimo metalo ir plastiko užterštumo

„Unilever“ atšaukia ledus „Magnum“ Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje dėl galimo metalo ir plastiko užterštumo

Kelios populiaraus prekės ženklo „Magnum“ ledų partijos, išsiųstos į Jungtinę Karalystę ir Airiją, buvo atšauktos iš rinkos dėl susirūpinimo, kad jose gali būti metalo ir plastiko fragmentų.

„Unilever Food Solutions U.K.“, Danijos „Magnum“ gamintojos „Unilever“ Didžiosios Britanijos patronuojamoji įmonė, po vidinių saugos patikrinimų ėmėsi atsargumo priemonių. Bendrovė atsiprašė pirkėjų ir patvirtino, kad jokie kiti „Magnum“ produktai nebuvo atšaukti.

Unilever“ skubiai paragino grąžinti tam tikras ‚Magnum‘ migdolinių ledų lazdelių partijas, nes baiminamasi, kad jos gali būti užterštos. Bendrovė patarė vartotojams susilaikyti nuo šių produktų vartojimo.

Paveiktų ledų lazdelių, parduodamų pakuotėse po tris, partijos kodai yra L3338, L3339, L3340, L3341 ir L3342. Visų partijų dėžutės šone yra išspausdinta tinkamumo vartoti data - 2025 m. gruodžio 31 d.

Balandžio 16 d. Jungtinės Karalystės Maisto standartų agentūra paskelbė įspėjimą, kuriame teigiama: „Šiame produkte gali būti plastiko ir metalo fragmentų, dėl to kyla pavojus susižeisti ir jis nesaugus vartoti.

Pirkėjams, įsigijusiems atšauktą produktą, patariama jo nevartoti ir kreiptis į „Unilever“ dėl papildomos informacijos ar pagalbos.

Šis atšaukimas susijęs su Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje platinamais produktais. Kompanija „Unilever“ dar kartą pabrėžė vartotojų saugumo svarbą - pabrėžė, kad produktų atšaukimas yra atsargumo priemonė, kuria siekiama sumažinti bet kokią galimą riziką sveikatai. 

Vartotojų saugumo užtikrinimas yra mūsų svarbiausias prioritetas, todėl nusprendėme atšaukti šias prekes. Apgailestaujame dėl galimų nepatogumų ir dėkojame už supratimą", - sakoma ‚Unilever‘ pareiškime.

„Magnum“ tebėra vienas populiariausių ledų prekės ženklų Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje

Didžiojoje Britanijoje ledai „Magnum“ yra labai populiarūs ir plačiai pripažįstami kaip vienas iš pirmaujančių aukščiausios kokybės ledų prekės ženklų šioje šalyje.

Devintojo dešimtmečio pabaigoje „Unilever“ pristatytas „Magnum“ iš pradžių buvo pardavinėjamas Vokietijoje ir Belgijoje, o vėliau pradėtas pardavinėti Jungtinėje Karalystėje. Greitai išpopuliarėjo dėl storo šokolado sluoksnio ir kokybiškų ledų, kurie išskyrė jį iš daugelio kitų rinkoje esančių produktų.

Magnum“ populiarumą Jungtinėje Karalystėje sustiprino prabangos ir atlaidumo reputacija, kuri skleidžiama per reklamą ir produktų kūrimo strategijas.

Šis prekės ženklas garsėja naujoviškais skoniais ir specialiais leidiniais, pavyzdžiui, bendradarbiavimu su įžymybėmis ar dizaineriais, dėl kurių jis dažnai išlieka visuomenės dėmesio centre ir išlaiko vartotojų susidomėjimą.

Palyginti su kitais ledų prekių ženklais Jungtinėje Karalystėje, „Magnum“ užima reikšmingą rinkos dalį valgomųjų ledų, kuriuos galima išsinešti į namus, ir impulsinių ledų kategorijose. Jis konkuruoja su kitais populiariais prekių ženklais, tokiais kaip „Ben & Jerry's“ ir „Häagen-Dazs“, kurie taip pat siūlo aukščiausios kokybės ledus.

Ben & Jerry's“ daugiau dėmesio skiria unikaliems skonių deriniams ir stambiems mišiniams, o ‚Häagen-Dazs‘ - sodriai tekstūrai ir klasikiniams skoniams, o ‚Magnum‘ išsiskiria firminiu šokolado apvalkalu ir prabangiu prekės ženklu.

P.S.: noriu priminti, kad yra šių ledų atstovybė Unilever Lietuvoje, ar mes girdėjome, ką nors apie šių ledų informacija?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.01.2018 laikas 15:31 Receptai Varškės kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Sausos veido odos. Ingredientai: Varškė, Alyvuogių aliejaus, Pienas , Morkų sultys.

Skaityti daugiau

24.09.2019 laikas 07:21 Receptai Obuolių ir varškės suflė be miltų
Suflė iš obuolių ir varškės be miltų tiems, kas skaičiuoja kalorijas! Pasigaminkite namuose suflė kurie mėgsta skaičiuoti kalorijas. Skanaus!

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 13:20 Receptai Nostalgija. Labai paprastas skanių vaflių receptas
Sugrįžimas į vaikystę, kam mama kepė tokius vaflius. Gaminame. Vafliai. Ištirpiname sviestą ir paliekame, kad atvėstų. Kiaušinius išplakame, beriame cukrų, žiupsnelį druskos ir gerai išsukame mediniu šaukštu, kad cukrus ištirptų....

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau