Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2017 » Gegužės » 18

10 magiškų būdų, kaip rasti pamestus daiktus

Regis, ką tik rankoje laikėte adatą, knygą, kavos puodelį, o tik nusisukote ir jie kažkur paslaptingai dingo. Tų daiktų nebėra nei rankose, nei niekur aplink. Kas nutiko? Ar kažkas specialiai stengėsi paslėpti vertingą daiktą, o gal tiesiog reikia atidžiau apsižvalgyti?

10 magiškų būdų, kaip rasti pamestus daiktus 10 magiškų būdų, kaip rasti pamestus daiktus:

  • Pats populiariausias būdas rasti namie pamestus daiktus. Reikia ant stalo kojos užrišti nosinę ir sakyti: „Naminuk, naminuk, pažaidei ir grąžink!“.
  • Išbandytas ir patikrintas būdas, padedantis rasti daiktus – tiesiog apverskite stiklinę ir staiga pamatysite, kad daiktai atsirado, lyg niekur nieko.
  • Jeigu manote, kad pamestas daiktas yra namuose, pradėkite su juo kalbėtis (geriau tą daryti, kai esate namie vieni, kad namiškiai nepagalvotų, kad kraustotės iš proto) ir suploti rankomis. Sunku pasakyti, kodėl šis metodas veikia, tačiau jis iš tikrųjų yra efektyvus!
  • Kartais greiti ritualai ir ženklai nepadeda, tada reikia pasitelkti į pagalbą sudėtingesnius, kitaip tariant „sunkiąją artileriją“. Jeigu po saulėlydžio šuns dar nėra namie, atidarykite langą ir atsukę veidą į vakarus, perskaitykite burtažodį, kartais suplodami rankomis: „Velnio broliai, ateikite į pagalbą. Argamas, Abramas, Avramas. Vardan to, vardan šito ir vardan kito. Atimkite vagių protą ir mintis. Atimkite ir grąžinkite tik tada, kai jie grąžins tai, ką paėmė. Amen“.
  • Prieš einant miegoti, tris kartus sulenkti jūsų ūgio ilgio siūlą, po to sulenkti dar septynis kartus ir užrišus du mazgus, pakišti po pagalve, ant kurios dedate galvą. Tada naktį susapnuosite, kur pamestas daiktas yra arba atsibudę rytą pradėkite atrišinėdami mazgus prisiminsite, kur tai pasidėjote.
  • Galima į varinį puodelį (jeigu tokį turite namie) įdėti džiovintų sukatžolių, levandų ir pelynų, įpilti lašą alkoholio ir pakaitinti ant ugnies. Pasmilkyti visus namus šio žolelių mišinio garais ir pamatysite, kad dingęs daiktas tarsi savaime atsiras.
  • Kambario centre pastatyti purpurinę žvakę, uždegti ir stebėti į kurią pusę lašės vaškas. Toje pusėje, kurioje prilašės daugiau vaško, ir reikės ieškoti pamesto daikto.
  • Įsivaizduokite pamestą daiktą apgaubtą švytinčių, sidabrinių gijų, kurių vieną galą laikote rankose. Mintyse patraukite tą siūlą į save ir įsivaizduokite, kaip objektas artėja prie jūsų. Tai padės pamestą daiktą pritraukti prie savęs ir netrukus jį atrasite.
  • Jeigu neturite vorų baimės, raskite vorą, švelniai į jį papūskite ir paprašykite jo rasti tai, ką pametėte. Vietname tikima, kad voras yra namų sargas, todėl, jeigu nori, gali padėti.
  • Pasidarykite paprastą švytuoklę ir apeikite su ja po visą butą. Ten, kur švytuoklė pradės judėti greičiau, apsižvalgykite įdėmiau.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau