Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 22

10 požymių, kad atėjo laikas atsikratyti toksinų iš savo kūno

Atkreipkite dėmesį!

Mes gyvename tokioje aplinkoje, kurioje negalime išvengti toksinų. Cheminės medžiagos mūsų maiste, hormonų injekcijos, užterštas oras ir vanduo daro poveikį mūsų organizmui.

Taigi, jūs niekada nežinote, kada mūsų kūnas yra pilnas toksinų ir kada organizmo funkcijos gali išeiti iš pusiausvyros. Ir jei jūs neatkreipsite dėmesio į šių medžiagų susikaupimą organizme, jūs galite pakenkti savo kūnui. Vienintelis būdas tai padaryti - išvalyti sistemą nuo šių pavojingų medžiagų.

Yra tam tikri įspėjamieji požymiai, kad mūsų kūnas turi detoksikuoti, ir kuo greičiau, tai padarysime, tuo geriau bus mums patiems.

10 požymių, kad atėjo laikas atsikratyti toksinų iš savo kūno

Pastovus nuovargis.

Pastovus nuovargis gali būti ženklas, kad yra didelis toksinų susikaupimas organizme. Tai ženklas, kad toksinai kaupiasi virškinamajame trakte.

Temperatūra.

Jei kepenys yra perkrautos, sukeliamas kūno perkaitimas. Tai, žinoma, veda prie prakaitavimo. Toksinų perteklius pašalinamas iš odos.

Nuolatiniai galvos skausmai.

Nervų sistema veikia įvairiais būdais, jei toksinai susikaupė organizme. Nervų audiniai sukelia nuolatinius galvos skausmus.

Riebalų perteklius.

Toksinų perteklius organizme gali turėti įtakos cukraus ir cholesterolio kiekiui kraujyje, o tai dar labiau padidina priklausomybę nuo insulino, todėl padidėja riebalų kiekis ant pilvo.

Nosies užgulimas.

Nuolatinį nosies užgulimą taip pat gali sukelti toksinai ore.

Pilvo pūtimas.

Pilvo pūtimas, taip pat gali atsirasti dėl susikaupusių toksinų organizme, dėl streso ir neigiamų emocijų.

Nemiga.

Nemiga ir kiti miego sutrikimai dažnai pasitaiko, dėl toksinų perteklius, organizmo audiniuose. Jie gali sukelti kraujagyslių okliuzija.

Odos problemos.

Pastovus odos niežėjimas taip pat yra ženklas. Jei pastebėjote, jog staiga atsiranda spuogai ar kitos odos ligos, tai gali būti ženklas, kad kaupiasi toksinai ne tik kūne, bet ir odoje.

Geltonas/baltas liežuvis.

Dėl to, kad toksinų perteklius kaupiasi kraujyje, liežuvis gali būti padengtas geltonos arba baltos spalvos danga, kuris susiformuoja kovojant su mikrobais. Tai gali reikšti, kad padidėja įvairių rūšių bakterijų augimas.

Toksinai, kurie kaupiasi tulžyje, gali sukelti tulžies pūslės užsikimšimą. Jai ne išspręsime šios problemos, tulžies pūslėje susiformuoja akmenys.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau